Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Deadpool (2016)
Dużo jeszcze razy będą mielić tego suchara?
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
A tak w ogolę to...
[Obrazek: f1ce918645a5e86d2695a9f81e59e09479fec84a...23f9_1.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
21 maja za namową dziewczyny zrobiłem powtórkę Deadpoola. Nie wiem czy nie za szybko, ale rozwiała ona moje wątpliwości po wyjściu z kina, czy wystawić 7 czy 8. Jest 7, bo jednak nie wszystkie żarty się udały (nie bawi mnie kiblowy humor i większa ilość bluzgów), a część po prostu nie bawi tak samo za drugim razem. Niemniej, to dobra komedia i wciąż najlepszy superhero movie tego roku!

Odpowiedz
[Obrazek: deadpool-number-two-xteaseposter-small.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Fan art.

Odpowiedz
Ale pomysł całkiem spoko ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Bo zerzniety z mema, o ile sie nie myle. Czy jakiejs fotki krazacej po sieci.

Odpowiedz
(07-07-2016, 14:29)Arahan napisał(a): Fan art.


Ale Reynolds opublikował. Ten film tak wymykał się schematom, że przecież mogliby użyć fanowskiego. Ba, to by było nawet wskazane
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Było?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Drugi seans - 9/10, jedyne co film traci to efekt zaskoczenia, co przy motywach komediowych niby bardziej daje się we znaki, ale i tak uśmiałem się jak na mało którym pierwszym seansie czegokolwiek. Jutro mógłbym oglądać ponownie.

Wciąż film roku.

Odpowiedz
Ja ostatnio obejrzałem z lektorem i film zupełnie nie stracił a wręcz dla przedstawiciela pokolenia VHS dodało to +10 do epy. Oczko
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A jak tłumaczenie? Bo oglądałem z napisami, ale w jednej scenie sprawdziłem czy lektor (niestety wszędobylski Borowiec, którego już nie mam ochoty słuchać) czyta to samo co w napisach no i zamiast c*uja był fiut, co nie wróży dobrze. W napisach zresztą też brakowało sporo bluzgów.

Odpowiedz
No niestety lektor ma ten sam tekst co napisy.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
NIE MA tego samego. Sprawdziłem w kilku scenach i nawet jesli 99% tekstu się zgadza, to jednak bluzgi są złagodzone ( napierdalamy -> napierniczamy, jebałbym -> dymałbym, ch*j -> fiut itp.), więc o żadnym plusie do epy nie ma tu niestety mowy.

Odpowiedz
Wiesz nie oglądałem jednocześnie więc na 100% nie wiem, oglądałem z lektorem 2 dni po seansie z napisami i tekst wydawał się ten sam. Ale teraz powstała zagadka i muszę to zbadać. Język
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Trzeci seans za mną i znowu oglądało mi się go równie dobrze, a każdy żart śmieszył tak samo jak w kinie.

Od razu widać, że Deadpool jest filmem zrobionym z sercem, a nie tylko dla hajsu. Jest też dowodem na to, że za niewielkie pieniądze można zrobić film nieodstający poziomem wykonania od wysokobudżetowych superprodukcji, takich jak BvS czy CA:CW. Uważam nawet, że od tego pierwszego ma lepsze CGI.

Spoko fabuła, z bardzo fajnym sposobem narracji, super akcjami i świetną obsadą. Postać Deadpoola, pod względem wizualnym, jest chyba najfajniej przeniesionym bohaterem z komiksów. Tak jak pisałem na początku, super żarty, które ciągle śmieszą tak samo. Chyba najśmieszniejszą sceną jest dla mnie scena w taksówce, choć trochę głupia, bo:

Choć dla mnie wciąż najlepszym filmem z serii jest DoFP, to i tak złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, bo Deadpool jest po prostu świetny. Jak do tej pory ciągle najlepszy film 2016 roku.

OCENA: 10/10.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Odrzutowiec jest Xaviera, nie Kolosa i młodej. Kolos w ogóle mógł tu zmieniać postać?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(16-10-2016, 13:40)Krismeister napisał(a): Odrzutowiec jest Xaviera, nie Kolosa i młodej. Kolos w ogóle mógł tu zmieniać postać?

Jest Xaviera, ale nic nie stało na przeszkodzie, żeby go sobie pożyczyli i polecieli na most zgarnąć Deadpoola, chwile wcześniej.

A co do Kolosa, to czemu miałby nie umieć zmieniać postaci?

Nie czepiam się tego, bo wiem czemu tak zrobili i tak jak napisałem, to jedna z moich ulubionych scen w filmie.
1. Jadą taksówką, bo w odrzutowcu Deadpool raczej by nie zostawił torby z bronią i finał musiałby być trochę inny.
2. Colossus się nie odmienił, bo był postacią całą CGi, z tego co wiem to grało go kilka osób i twórcy musieliby tylko do tej jednej sceny zatrudnić jakiegoś aktora, a to by była strata hajsu, którego nie mieli dużo.

A poza tym ta scena jest dla beki, jak zresztą większość scen w filmie Oczko
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Czy ja śnię, czy właśnie przeczytałem newsa, że

Cytat:After a series of creative differences between Deadpool director Tim Miller and star Ryan Reynolds, Miller has exited Deadpool 2.

o.O
http://deadline.com/2016/10/deadpool-director-tim-miller-exits-sequel-ryan-reynolds-creative-disagreements-fox-1201841001/
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  X-Men: Apocalypse (2016) Pelivaron 511 42,956 30-01-2025, 18:01
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości