Gorące wieści, plotki itp.
Okey. Ciekawy pairing actor-director...


Odpowiedz
News tygodnia, moi drodzy! Biopic o Sinatrze od Marty'ego wraca do żywych! Leo zagra Sinatrę, kolei J. law - Avę Gardner.


Odpowiedz
Teraz tyle tych biopiców o muzykach, że człowiek ledwo ogarnia. Ciekawe kiedy inne kraje podłapią trend.

Odpowiedz
Leo to może zagrać brata Sinatry, Chubby Sinatrę.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Lawrence jako Gardner - prychłem srogo.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz


Amazing casting! True kino!
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Jeszcze lepszy news, do filmu Scorsese o Jezusie przymierzani są Teller i Garfield. Po „Milczeniu” jestem w 100% na tak jeśli chodzi o Garfielda-Jezusa.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Miles Teller u Scorsese! Jestem jak najbardziej za! :)))

Odpowiedz
(17-04-2024, 19:01)Krismeister napisał(a): jestem w 100% na tak jeśli chodzi o Garfielda-Jezusa.

Znalazłem przymiarki i nie. To nie wyjdzie:
[Obrazek: 06251959-af4b-409b-b5d9-38d1195dbbea.png]
https://www.instagram.com/garfieldfrommemory/p/CtePloDukeX/?img_index=1

Odpowiedz
(17-04-2024, 18:21)Kryst_007 napisał(a): News tygodnia, moi drodzy! Biopic o Sinatrze od Marty'ego wraca do żywych! Leo zagra Sinatrę, kolei J. law - Avę Gardner.

Totalnie kijowe castingi... Jeszcze z 10-15 lat temu Leosia brałbym w ciemno, ale teraz?? Nope.



Już zdecydowanie bardziej cieszą te angaże do projektu o Jezusie oraz zapowiedź tego, że kolejny film Spielberga to prawdopodobnie będzie jakaś historia o UFO.


Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Meh, nie chcę tego. Czyli Apple poskąpił kasy na "Wagera"? :(

Odpowiedz
To chyba nie zapowiadało się na film dla mas, gromadzący tłumy w kinach, więc kto wie.

Scorsese chyba też martwił się skalą tego filmu i skomplikowanymi zdjęciami "na wodzie", więc może odwleka w czasie, żeby nie mówili, że się poddał :D

Po prostu będą nad tym "pracować", aż dziadzio przejdzie na wieczną emeryturę.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Z tego co rozumiem to wciąż jest w planach tylko nie najbliższych. Szczerze, też wątpię w ten projekt. Scorsese w końcu będzie w takim wieku, że nie będzie mu się pewnie chciało robić tak ryzykownego projektu, a i pozostaje się modlić by dożył zdjęć do Sinatry.

(17-04-2024, 19:45)zombie001 napisał(a): Już zdecydowanie bardziej cieszą te angaże do projektu o Jezusie oraz zapowiedź tego, że kolejny film Spielberga to prawdopodobnie będzie jakaś historia o UFO.

Projekcik Spielberga by mnie jarał gdyby nie to, że scenariusz pisać ma gość od najsłabszego Indy'ego i średniej "Wojny światów", a i gwarancja jakości u Stefana potrafi być na stan obecny pod znakiem zapytania.

Odpowiedz
Scorsese miał kręcić The Wager i film o Teddym Roosevelcie ale w sumie i tak dałby DiCaprio główną rolę bez względu na to czy pasuje czy nie. Na przykład jako Sinatra. Zupełnie mi nie pasuje. Casting na zasadzie "bo mi się z nim dobrze pracuje."

Odpowiedz
Raczej casting na zasadzie: "tylko z DiCaprio w obsadzie mi ten film sfinansują".

Odpowiedz
(16-04-2024, 19:54)srebrnik napisał(a): Ten wybór w sumie jest bardziej spoko niż Liam Neeson :D

Powinni wziac Ferrela.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
https://www.worldofreel.com/blog/2024/4/18/jj-abrams-in-talks-to-direct-back-to-the-future-homage-timothee-chalamet-in-lead-role

Jar Jar z Sialametem zrobią kolejny nostalgia fest, tym razem inspirowany "Powrotem do Przyszłości".

Abrams niczym Peter Pan wciąż nie chce dorosnąć i marzy mu sie być Spielbergiem nawet gdy sam Spielberg już nie jest Spielbergiem.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Ten Szamalet będzie grał syna McFly'a? Przy czym bez Foxa - niech se to w dupy wsadzą.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Na syna Marty'ego sie nawet nadaje, ale i tak w tej roli (juz abstrachujac od sensu powstania takiego filmu) wolalbym faktycznego, a nie filmowego chlopaka Zendaii, czylo Toma Hollanda.




(17-04-2024, 20:14)Albertino napisał(a): Raczej casting na zasadzie: "tylko z DiCaprio w obsadzie mi ten film sfinansują".



To.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Jaki syn McFly'a? Na ten moment wiadomo, że to nie będzie sequel "Powrotu do przyszłości", tylko film nim inspirowany.
Czyli typowy Abrams.


Zemeckis mówił chyba kiedyś, że bez jego zgody nie mogą zrobić nic z tą marką, a on nie jest zainteresowany sequelami/rebootami tej konkretnej Trylogii.




Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości