Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Justice League (2017)
Dlaczego nikt nie komentuje fotki Amber... Wygląda na niej ślicznie. Niby jak z Power Rangers ale nie w tym rzecz ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja nie komentuje bo ani nie interesuje mnie Mera, ani nie ma się do czego przyczepić, wygląda tak jak powinna i tyle.

Odpowiedz
W ramach niekomentowania postanowiłeś skomentować, że nie komentujesz? ADHD? :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie, po prostu piszę wtedy kiedy chce i co chce, pytałeś się czemu nie piszo, to ja ci odpisałem, czemu np. nie piszę ja, bo nie ma za bardzo co komentować :(

Odpowiedz
Ta Mera wygląda zajebiście ; ) Pierwszy naprawde fajny strój z JL ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Nie komentuje wyglądu Mary, bo: a) nie znam tej postaci, więc mało mnie obchodzi; b) ignoruje fakt, że opublikowano jej fotkę, bo te ciągłe wypuszczanie 'czegoś' i przypominanie o sobie to kolejne złe zagrania kampanii promocyjnej w wykonaniu WB. Znowu zmęczą mnie czekaniem na film, który zmierza na ekrany i dotrzeć nie może. Obawiam się, że już w grudniu zobaczymy kolejny zwiastun (drugi, a do premiery rok).

Odpowiedz
Snyder opublikował nową fotkę do Justice League z okazji 75-lecia istnienia Wonder Woman
[Obrazek: CvUI8ZxWYAACCVm-2.jpg]

Odpowiedz
Nie uważacie że w filmach DC brakuje scen sexu? Snyder to taki wizualny twardziel, jest pełno mroku, zabijania, i jakoś czuje że te filmy są obdarte z czegoś bez scen sexu. Dobrze by bylo gdyby w JL to naprawiali. Scena sexu między Batmanem a Wonder Woman to coś na co czekają fani na calym świecie. Nie mówiąc już o tym że Lois pewnie czuje sie samotna po śmierci Clarka, i już zapewne ją jakiś dziennikarz z Planet pociesza. W tej bad-assowej stylistyce wskazane by było, aby Superman ją konkretnie zadowolił po swoim powrocie z martwych. Wszystko rzecz jasna w ciemnej kolorystyce i z podniosłym soundtrackiem. 

Odpowiedz
Yyy, nie. W filmach Snydera dużo brakuje, ale na pewno nie jest to sex. Już w Watchmen próbował i wyszło groteskowo.

Odpowiedz
Najprawdopodobniej bacio i amazonka polecą na siebie, bo Aquaman ma waifu, Clark stuka Lołis, Cyborg nie ma wacka, a Barry, Barry będzie miał Ajris, więc... pasuje ;)

Odpowiedz
Nie brałbym posta Cybermana na poważnie. To wygląda na kolejny trolling w jego wykonaniu, tylko delikatny, żeby od razu nie dostać bana.

Odpowiedz
Hahahahaha Cyberman, zrobiłeś mi dzień :D
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
@Phil
Lecisz na Afflecka ;o ? :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
A ty nie? Jesteś normalny?
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Widzę że według Juby'ego chęć zobaczenia czegoś nowego, świeższego, w kinie superhero jest trollingiem. Nie będę wdawać się w polemikę z tym człowiekiem, bo nie chcę czasem dostać bana. Jedno ostrzeżenie już dostałem o wyrażeniu opinii na temat jego umiejętności artystycznych. Doradzałbym niektórym wyjście z piwnicy i poszerzenie horyzontów :)

Cytat:Najprawdopodobniej bacio i amazonka polecą na siebie, bo Aquaman ma waifu, Clark stuka Lołis, Cyborg nie ma wacka, a Barry, Barry będzie miał Ajris, więc... pasuje ;)


To dopiero dramat. Dziwie sie że w komiksie nie poruszano tego problemu. Zawsze jest tylko męczenie buły z tym że wygląda jak Robocop.

Odpowiedz
Obejrzyj Jessice Jones, tam masz sceny seksu w serialu superhero. No i w Deadpoolu. DC ZA CIENKIE JEST. :)

Odpowiedz
Jednak obstawiam, że szybciej zobaczymy coś takiego w pseudomrocznym i quasipowaznym DC niż w słodkim do zesrania Marvelu (w kinie) ;)

Odpowiedz
W drugim sezonie Daredebila też jest seks jakby co ;)

Odpowiedz
Skoro już jest temat sexu, czy tylko ja podejrzewam że Rogers w MCU jest dalej prawiczkiem? no chyba że między filmami ta wnuczka Carter mu dała.

Odpowiedz
Pośmialim sie, popilim, ale to nie temat do rozmow o tym. Takze starczy, Cyberman. Jak Cie interesuje to zagadnienie to mozesz poszukac odpowiedniego tematu do tego albo sprobowac zalozyc wlasny.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wonder Woman (2017) zombie001 787 110,109 29-11-2023, 22:33
Ostatni post: Mefisto
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,542 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości