Ankieta: Jak oceniasz "Kong: Skull Island"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Kong: Skull Island (MonsterVerse) [wątek spoilerowy]
#41
[Obrazek: 1237811519_chuck-norris-approves.gif]

to kiedy premiera?

PS. oby dali coś z muzyki w klimacie 60-70s.

Odpowiedz
#42
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Give it to me! NOW!






*Tylko trochę szkoda że to jest ten film, który odciągnął Fonga od "JL", ale.. lać na tą Marvelowską   DCEUowską komedię.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#43
Wy wszyscy tutaj tak serio? Powiedzcie że żartujecie, błagam.

Odpowiedz
#44
Sorry Mierzwiak, nie mam już komu kibicować. Darth Snyder poległ.


Muszę się chwytać czego się da :P


A zwiastun wygląda przecież spoko.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#45
Dupy nie rwie, wszystko jakieś żółte a niby film amerykański ;) Małpa za wielka no ale jak się ma z Gadzillą bić to musieli ją skoksować, pytanie tylko, czy nie przegięli pały. Aha, wkurwia mnie Samuel L. Jackson, bo w każdym filmie gra tak samo. Nie wiem, nie widzi mnie się ten film za bardzo.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#46
To wygląda tak, że po samym zwiastunie zapomniałem o wersji Jacksona, a jeśli nawet wyjdzie kiszka pokroju Godzilli, to przynajmniej wygląda na to, że będzie na co popatrzeć (nawet jeśli samego Konga będzie w filmie 5 minut).

Odpowiedz
#47
(23-07-2016, 22:56)Mierzwiak napisał(a): Wy wszyscy tutaj tak serio? Powiedzcie że żartujecie, błagam.

Jasne, przecież poważnie to się w trumnie leży. ;) Ale tak poważnie...to mi się ten trailer podoba. Ale pierwsze trailery Godzilli też zapowiadały coś dobrego.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#48
Tak, serio to wygląda dobrze. Zwłaszcza w porównaniu do tego, co wydaliło DC... a sam Kong w sumie mi teraz tak zwisa, chcę po prostu oglądać jak Samuel z ekipą łażą przez dżunglę pełną wielkich kości i dziwnych stworów na tle pomarańczowego słoneczka.

Odpowiedz
#49
Dobra, to ja spadam, bo dawno takiego gówna jak to nie widziałem :)

Odpowiedz
#50
Justice League dwa tematy dalej :D

Odpowiedz
#51
Ja tam prosty człowiek i takie rzeczy mnie kupują...

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#52
Mnie tak średnio ten zwiastun wziął i raczej ostudził oczekiwania.
Samuel wkurw**, wygląda jak Kong od Jacksona momentami, zwłaszcza, że bohater Goodmana ma coś z bohatera Blacka, no i przegięli z wielkością Konga.
JL mi się bardziej podoba.

Odpowiedz
#53
(23-07-2016, 23:18)SonnyCrockett napisał(a): Ja tam prosty człowiek i takie rzeczy mnie kupują...

[Obrazek: 1.jpg]

Toż to w co drugim filmie Baya, tylko bez małpy znajdziesz takie ujęcie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#54
Z zerowego zainteresowania wyrwał mnie ten zwiastun na poziom co najmniej wyczekiwania.

Generalnie King Kong mnie nie kręci i nie kupuję go współcześnie. Remake PJa był spoko, taka ładna laurka, nie gryzł mnie swoim istnieniem. Tym się nie interesowałem ale myślę sobie - trailerek warto zobaczyć.

A tu takie cudne zdjęcia, że odebrało mi mowę. Rewelacja.

Odpowiedz
#55
Za jedno ten trailer pochwalę:

Pomysł spotkania Godzilli i King Konga to dla mnie kicz nie z tej ziemi, dlatego fakt że w ramach przygotowania do tego filmu odeszli od gritty stylu Godzilli Edwardsa iposzli w kierunku filmu od Asylum z hollywoodzkim budżetem wydaje mi się strzałem w dziesiątkę.

Odpowiedz
#56
WTF?

A możesz jeszcze wskazać co konkretnie jest w tym zwiastunie gówniane (i nie, nie uznaję odpowiedzi "wszystko").

Odpowiedz
#57
(23-07-2016, 23:25)Lawrence napisał(a):
(23-07-2016, 23:18)SonnyCrockett napisał(a): Ja tam prosty człowiek i takie rzeczy mnie kupują...

[Obrazek: 1.jpg]

Toż to w co drugim filmie Baya, tylko bez małpy znajdziesz takie ujęcie.

No bo jak to mówią, najważniejsze są detale...Od np wielka małpa. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#58
Mi w tym zwiastunie przeszkadzał tylko Samiuel, który psuł nastrój, ale sam zwiastun też nie jest żadną rewelacją, ale każdy kto lubi monster kino, raczej widzi potencjał na dobry film.

ps: czemu ubrali Goodmana jak Blacka? O_o

Odpowiedz
#59
Zapowiada się tak kretyńsko, ze ja p... Małpa o takich rozmiarach zdeptała by ich w 1 minutę i koniec filmu.
Do tego... musi się bardzo dobrze ukrywać, jak Predator np. na drzewach czy w krzakach. A wróć... przecież drzewa i zarośla mają... normalne rozmiary.

Do tego - PRZESYCENIE BARWAMI większe niż w "Jurassic World", gdzie tłuszcze narzekały, że odbiera to realizmu. Już pierwsze ujęcie - piękny renderowany filmik... z gry.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#60
(23-07-2016, 23:35)Mierzwiak napisał(a): Za jedno ten trailer pochwalę:

Pomysł spotkania Godzilli i King Konga to dla mnie kicz nie z tej ziemi, dlatego fakt że w ramach przygotowania do tego filmu odeszli od gritty stylu Godzilli Edwardsa iposzli w kierunku filmu od Asylum z hollywoodzkim budżetem wydaje mi się strzałem w dziesiątkę.

Sorry, tutaj się nie zgodzę. I to bardzo. Dla mnie to wygląda dokładnie jak 'pokolorowany' film w stylu Godzilli Edwardsa.


Jackson niestety taki jak wszędzie.. Szkoda, że Keaton i Simmons zrezygnowali :/ Simmons miał chyba grać postać Jacksona. Chyba.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości