Looney Tunes
#1
Każdy to przerabiał, chociażby w niekodowanym paśmie Canal+ w okolicach 7:00, kiedy aż żal było wychodzić do szkoły. Znacie, pamiętacie?
Czy gdziekolwiek dostępne są DVD z klasykami, jak chociażby "What's opera doc" czy "One Froggy Evening" albo "Ali Baba Bunny"? W wersji jedynie słusznej, z polskim dubbingiem, jak w Canal+ właśnie? Swego czasu dorwałem "Bugs Bunny & Roadrunner movie", czy coś w ten deseń, ale z innym dubbingiem i przerywane komentarzami Bugsa (:)). A klasyczne "Hassan ciach!" jest niepodrabialne :).
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
#2
Bylem ciekaw kiedy ktos zalozy temat.

Diabelski Mlyn rzadzil...ale i tak pierwsze wspomnienia to pirackie vhs z 180 minutami materialu. Czy jedyna sluszna wersja, to ta w jezyku ojczystym - nie wiem, dla mnie najpiekniejsze wspomnienia z Looney Tunes to te z lektorem. Z do klasycznego "Hassan Ciach"...wysmienita krotkometrazowka i pazerny Daffy w akcji (swoja droga moja ulubiona postac) Zawsze mnie rozpieprzal Hassan ktory stal przed jaskinia i nie mogl sobie przypomniec hasla: "Zeizanu otworz sie, sazemu otworz sie...44-latku otworz sie" <rotfl>
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#3
mik mik

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KJJW7EF5aVk[/youtube]

Klasyk.

Będę puszczał te bajki swoim dzieciom.

Odpowiedz
#4
Wiadomo, klasa i humor ktory zestarzec sie nie ma prawa.


Daffy rzadzi, zwlaszcza w duecie z prosiakiem:

Deduce you say



Duck Dodgers In The 24½th Century

Swiatowy kryzys spowodowany wyczerpaniem sie atomu pianki do golenia...genialne 8)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#5
KULTOWE KRESKÓWKI, KULTOWE CHARAKTERY, PO PROSTU KULT!


:lol:

Odpowiedz
#6
Kiedyś to właściwie żyłem "Diabelskim Młynem", trudno to wyrazić w słowach ile się na to czekało, jak się przeżywało oglądanie tej klasyki i mimo kilkudziesiątego powtórzenie tego samego epizodu Strusia Pędziwiatra, oglądało się to za każdym razem z tym samym podekscytowaniem. Do dziś niektóre odcinki znam na pamięć, inteligencja Kojota w niektórych momentach była godna podziwu, czasem z całego serca mu się kibicowało, aby w końca tego Strusia złapał, ale co zrobić, jak taki Struś umiał nawet wbiec w namalowany na skale krajobraz :D

I przy okazji, to czy pamiętacie taką bajkę z Diabelskiego Młynu o "domu przyszłości", który zaprezentowano od pokazania różnego rodzaju wejść, np dla ojca, dla teściowej...?
Demokracja: Bóg, który zawiódł

Odpowiedz
#7
Kocham i uwielbiam ! Ja to oglądałem w czasach niekodowanego Canal + w soboty około 18-19 wieczorem :) (matko jak ten czas leci, to było z 11 lat temu). Uwielbiałem odcinki z wielkim włochatym czerwonym potworem i Marsjaninem Merwinem :) W pamięć szczególnie zapadły mi jego pojedynki z Daffym na Marsie :) i te wielkie ptaki, które powstawały poprzez polanie zielonych kulek wodą :D

BTW: Szukam bajki z tej serii od dawna, widziałem ją tylko raz. Pamiętam, że wszyscy bohaterowie stali w kolejce do studni, która spełniała życzenia i kto wrzucił monetę oglądał swoją przyszłość :) Pamiętam, że było to w Sylwestra 1996/1997 :) Pamięta ktoś ?

Odpowiedz
#8
Chodzi o ten tytul:
http://www.filmweb.pl/f103819/Kaczor+Daffy+-+fantastyczna+wyspa,1983
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#9
Arahan napisał(a):Szukam bajki z tej serii od dawna, widziałem ją tylko raz. Pamiętam, że wszyscy bohaterowie stali w kolejce do studni, która spełniała życzenia i kto wrzucił monetę oglądał swoją przyszłość :) Pamiętam, że było to w Sylwestra 1996/1997 :) Pamięta ktoś ?

To "Fantastyczna wyspa" :)
http://www.filmweb.pl/f103819/Kaczor+Daffy+-+fantastyczna+wyspa,1983

tak mi się przynajmniej wydaje ;)

Odpowiedz
#10
Damn, he was fast.
;)

Odpowiedz
#11
WOW !! Cholera ... nawet nie wiecie jak długo tego szukałem !! Normalnie jak kiedyś Was spotkam to macie browar ;)

jak ktoś chce obejrzeć to na chomikuj.pl jest :)

Odpowiedz
#12
Kilka notek z blogu Mistycyzm Popkulturowy opowiadających o historii "Zwariowanych Melodii":

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/2015/04/bosko-komedia.html
http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/2016/05/youre-desthpicable.html
http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/2016/03/th-th-thats-all-folks.html

:)

Odpowiedz
#13
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#14
Swietny material. Maurice Noble to byl wyjatkowy talent, a jego wspolpraca Chuckiem Jonesem to zderzenie dwoch islier geniuszu, ktore odpowiadaja za absolutne klasyki ze stajni WB. Kreatywnosc i artyzm poza wszelka skala, kiedys to bylo :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#15
Tex Avery prosze panstwa:








Obok Chucka Jonesa i duetu Hanna-Barbera (z czasow MGM) moj ukochany rezyser zlotej ery amerykanskiej animacji.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#16
Film o tym jak Zwariowane melodie w wczesnych latach zerowych chciały być EXTREME! i EDGY! i stworzono Loonatics Unleashed


Przy okazji przypomniały mi się dwa szorty z czasów newgrounds. I ja gimbus, który jeszcze ledwo ogarniał angielski i w ogóle nie wiedział o istnieniu Loonatics Unleashed, się zastanawiałem, co to za jakiś chory klnący królik (a potem dowiedziałem na forum Batcave już o istnieniu owego serialu):


Odpowiedz
#17
Mnie to wku*** że w Polsce nie można kupić "Daffy i Fantastyczna Wyspa". Uwielbiam
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kosmiczny mecz / Looney Tunes znowu w akcji / Kosmiczny mecz: Nowa era OGPUEE 19 4,476 22-09-2022, 17:30
Ostatni post: shamar
  The Looney Tunes Show Hitch 1 2,142 23-04-2013, 21:29
Ostatni post: OGPUEE



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości