Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
Aaaaa :)

Odpowiedz
Mamy w MCU dwóch Holmesów, jednego Watsona, obu Dreddów i jednego Batmana, który zszedł na złą drogę :P (no i Human Torcha)

Odpowiedz
i Thorin
[Obrazek: 1bc32ef9e88078d5b814b8b4a974e03e--thor-a...mitage.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Jeszcze ten pan :)


Odpowiedz
No tak, w Black Panther Bilbo i Gollum. Ale Serkis pozostaje po ciemnej stronie.

Odpowiedz
(26-07-2017, 23:08)Gieferg napisał(a): Mamy w MCU dwóch Holmesów, jednego Watsona, obu Dreddów i jednego Batmana, który zszedł na złą drogę :P (no i Human Torcha)

[Obrazek: 20139853_1895976357085594_63183956594057...e=59ECA39A]
a także dwóch agentów K:
[Obrazek: tommy_lee_jones_josh_brolin_men_in_black...7edm0o.jpg]

Odpowiedz
Jeszcze Elijah Wood wskoczy na plan któregoś filmu i będzie komplet :) Najlepiej jakiegoś villaina, może dla Captain Marvel :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
https://naekranie.pl/aktualnosci/jaki-wplyw-na-mcu-beda-mieli-straznicy-galaktyki-3-zdaniem-rezysera-ogromny-2246660

Gunn serio myśli, że MCU (jakiekolwiek uniwersum komiksowe) pociagnie jeszcze 10-20 lat po GotG v. 3? Premiera samego filmu strzelam, że 2019 . Na pewno rozwiną Adama Warlocka i na to liczę, ale kompletnie nie widzę aby Gunn napisał scenariusz który ustawi całe uniwersum.

Odpowiedz
Trafiłem na instagramie, fajnie zmontowane


Odpowiedz
Absolutny czad.

Odpowiedz
(03-09-2017, 21:33)TRAKU napisał(a): Trafiłem na instagramie, fajnie zmontowane

Eh, fajnie było zobaczyć Skarletkę, gdy wyglądała najlepiej w swojej roli (IM2) ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jude Law oficjalnie villainem w Captain Marvel :D

Projekt z poziomu "wywalone" wskoczył na "jestem w kinie"

Odpowiedz
Nie Law, tylko Ben Mendelsohn. xP Jude Law zagra mentora Carol.

Odpowiedz
Mój błąd :D Trzeba było przejrzeć źródło.

Odpowiedz
Od strony czysto-wizualnej trochę dziwaczny wybór. O.o


Czytam też, że oferowali rolę Keanu, ale ten odmówił.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
http://comicbook.com/marvel/2017/11/27/marvel-studios-kevin-feige-20-more-movies/

Pewniakami są tutaj:
"Guardians of the Galaxy vol.3"
"Doctor Strange 2"
"Doctor Strange 3"
"Ant-man 3" (wątpie aby dwójki obu filmów były takimi flopamo by ich nie kontynuowali)
"Spider-man 2&3"

Może:
"Captain Marvel 2&3" (jak jedynka sie uda)
"Black Panther 2&3" (jak wyżej)
"Black Widow"- oni serio kiedyś ten film na pewno w końcu zrobią
"New Avengers"-??? Jakoś będą musieli nowy team nazwać a wątpię aby takowy się w którymś momencie nie pojawił.

Osobiście trzymam kciuki za "Namora", sądze, że tu kluczowy może być odbiór "Aquamana" i próbe reaktywacji "Inhumans", ale to pewnie dopiero za pare lat jak wszyscy zapomną o serialowej abominacji.

Odpowiedz
Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć całe MCU i nadrobić zaległości przed Infinity War, to polecacie ruszyć serię w kolejności od najstarszego filmu do najnowszego, czy może według chronologii w uniwersum?
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Eee, yyy, na jedno wychodzi :P

To nie Star Wars, nie ma tu za bardzo miejsca na szaleństwa z kolejnością :)

Odpowiedz
Rotfl. Dopiero teraz do mnie dotarło, że przecież to w sumie tylko The First Avenger (i Agenty Cartery, ale to mało mnie interesuje), wychodzi chronologicznie poza kolejność wydania filmów. Z jakiegoś powodu ubzdurałem sobie, że tego backgroundu z ojcem Starka, założeniem Shield i innych pierdołach było więcej.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
(02-12-2017, 04:43)Cator napisał(a): Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć całe MCU i nadrobić zaległości przed Infinity War, to polecacie ruszyć serię w kolejności od najstarszego filmu do najnowszego, czy może według chronologii w uniwersum?

Tak jak to pisał Mierzwiak, za dużego pola do modyfikacji tu nie masz, ale taka rada na przyszłość - najlepsza kolejność to jest zawsze kolejność wg premier. Dotyczy to... wszystkiego ;) Zabawy z kolejnością mają sens dopiero, jak zna się franczyzę na wylot i człowiek chce sobie to w jakiś sposób urozmaicić.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Captain Marvel (2019) Kuba 555 67,105 06-04-2024, 01:56
Ostatni post: Gieferg
  Marvel Cinematic Universe Quiz Anekses 1 1,314 03-06-2018, 22:43
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości