MasterKadr 2013
#61
Wiem co to jest, aż szkoda, że z resztą kadrów u mnie tak krucho.

Odpowiedz
#62
(17-03-2013, 15:49)Cassel napisał(a): PropJoe: tak, policzyłem Kapitana, a w takim razie jedyne puste miejsca na twojej liście to 3, 16 i 25. Tak więc sprawdź jeszcze raz.

Wszystko się zgadza. Sorry za zamieszanie.

A trzeci zestaw chyba trudniejszy bo na pierwszy rzut oka jestem pewien tylko kilku.



Odpowiedz
#63
(17-03-2013, 18:16)Mefisto napisał(a): co jest na nr 14? to samochód?
Nie :)


Odpowiedz
#64
(17-03-2013, 19:56)Mefisto napisał(a): ja i tak nie gram.

Odwyk, gdyż za dużo w karty przegrał? :P

A rozdanie to jest raczej po mojej myśli. I biję się w pierś, że przeoczyłem pierwsze rozdanie, które byłoby mega po mojej myśli. Cóż bywa.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#65
Mi brakuje teraz sześciu...

Odpowiedz
#66
(17-03-2013, 21:26)Lawrence napisał(a): Odwyk, gdyż za dużo w karty przegrał? :P

Odwyk poavtakowy - ileż można :P

których sześciu? :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#67
Ale chujowe kadry. Na niektórych to ja nawet nie wiem co jest. :)
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
#68
Ja też tego nie wiem, bo już nie pamiętam. Niektóre zdjęcia trzymam od 2011 roku. :)

Odpowiedz
#69
Cassell, nie wiesz, ale masz gdzieś ściągę czy będziesz dopasowywał tytuły na wyczucie? :D

Odpowiedz
#70
Zawsze dopasowuję tytuły na chybił trafił. Dopóki gracze nie protestują, wszystko jest okej. ;)

Odpowiedz
#71
Oj, chyba przeliczyłem swoje możliwości. Co do połowy jestem pewny na 100%, ale ta druga połowa, oj będzie ciężko...
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#72
(19-03-2013, 21:52)Cassel napisał(a): Ja też tego nie wiem, bo już nie pamiętam. Niektóre zdjęcia trzymam od 2011 roku. :)

A już chciałem Cię znaleźć na filmwebie i sprawdzić, co ostatnio oglądałeś, z czego mógłbyś wycinać kadry :/

Jak Mierzwiak będzie miał komplet to jest cyborgiem.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
#73
(19-03-2013, 23:10)Persona non grata napisał(a): Jak Mierzwiak będzie miał komplet to jest cyborgiem.
Nie jest. Odpowiedzi już wysłałem, kompletu nie mam jeśli Cię to w jakiś sposób pocieszy ;)


Odpowiedz
#74
Mefisto napisał(a):To jesteś bardziej popieprzony ode mnie :)

Tak. I już zacząłem odkładać foty na MasterKadra 2017.

Persona non grata napisał(a):A już chciałem Cię znaleźć na filmwebie i sprawdzić, co ostatnio oglądałeś, z czego mógłbyś wycinać kadry

Szukaj, gołąbeczku, szukaj. [Kajko and Kokosz style]

Dość tego, idę opracować wyniki, a wy nie pozabijajcie się tu.

Runda III zakończona. Tym razem nikt nie zdobył kompletu punktów. Najmniej ich zabrakło Cravenowi i nickowi_the_prickowi, którzy wygrali z wynikiem 32 trafień, o jedno mniej mają Mierzwiak i Persona non grata. Zwróćmy też uwagę na postawę Ciuńka, który w każdej kolejnej rundzie zdobywa coraz więcej punktów (mimo że się nie przemęcza szukaniem kadrów, o czym mnie zapewnił). W ostatniej turze spodziewam się po nim wyniku co najmniej 30-punktowego. Tym razem wreszcie trafiły się zdjęcia, których nikt nie odgadł, czyli nr 10 i 28. Byłyby trzy takie kadry, ale nr 4 w ostatniej chwili odgadli Donia Agata (choć odpowiedzi udzieliła ze sporą dozą niepewności), Hannibal i SonnyCrockett. W tabeli ogólnej wciąż Mierzwiak liderem, ale jeśli mu się mocno powinie noga, to wcale nie musi być zwycięzcą. Przekonamy się o tym w najbliższych dniach.

Wyniki III rundy:

Craven, nick_the_prick – 32
Mierzwiak, Persona non grata – 31
PropJoe – 29
Crash – 28
decard – 27
Ciuniek – 26
Doveling – 21
Donia Agata, Karan – 16
Lawrence – 15
Berus, Hannibal – 13
SonnyCrockett – 11

Klasyfikacja generalna:

Mierzwiak – 96
Persona non grata – 94
nick_the_prick – 93
Craven – 91
decard – 82
Crash – 79
Ciuniek – 67
PropJoe – 59
Bogdan – 57
Doveling – 55
Berus – 41
SonnyCrockett – 40
Hannibal – 38
Karan – 34
Donia Agata – 33
Lawrence – 31
Juby – 28


Oto odpowiedzi:

........... 1. Contagion
Jedni odgadli, drudzy nie, poza tym Sonny postawił na "Blade'a".
........... 2. Iron Sky
Nie zgadli Crash, Hannibal, Sonny ze swoim "Transformers: Dark of the Moon" oraz Donia, która najpierw dała "Wyprawę na Księżyc" w 3D, a potem "Apollo 11".
........... 3. Nightwatching
Ciuniek przeprowadził małe śledztwo: po pierwsze uznał, że to Zakościelny, po drugie stwierdził, że jest w dziwnej czapce (toż to hełm), co w sumie dało mu właśnie "Nightwatching". Reszta też nie miała problemów, tylko opróćz Hannibala, decarda i Lawrence'a z "The Eagle".
........... 4. The Three Burials of Melquiades Estrada
Jak już wspomniałem, tylko Donia, Hannibal i Sonny dali radę. Decard, Berus i PropJoe myśleli, że to "Człowiek, który gapił się na kozy", Lawrence i Crash że "Czarna owca", reszta bez strzału.
........... 5. Scary Movie
Żaden problem, wyłamał się tylko Berus.
........... 6. Unstoppable
Podobnie jak wyzej. Berus i Donia bez pomysłu, Sonny zaś postawił na "The Rock".
........... 7. Piranha 3D
Tylko Berus pocelował w "Dawn of the Dead", a Hannibal w "Piątek 13-go".
........... 8. Hall Pass
Mierzwiak napisał, że "trzeba było dać tego wielkiego, czarnego serdla". Myślałem o tym, ale wtedy zniżyłbym się do poziomu Perfika w jego MK. Ja w swoich quizach daję tylko dyskretne, małe ptaszki. Połowa graczy zgadła, połowa nie, Karan jeszcze dał "Savages" (było w pierwszej rundzie).
........... 9. Another Earth
Bez problemu, tylko Karan i Doveling nie zgadli, Sonny strzelił w "Wojnę światów", a Donia i Lawrence w "Melancholię".
......... 10. Ciacho
Lawrence tu niedawno napisał: "i znowu jakieś ciastko". Jak widać, nie tylko ciastko, ale wręcz ciacho! Totalna niemoc graczy, bo jako jedyny pokusił się o strzał Berus, ale z "American Wedding" nie miał szans trafić.
......... 11. Sinister
To bardzo ważna gałąź w tym filmie. Jedni trafili, inni nie, jeszcze Sonny dał "The Mist", a Ciuniek "Drzewo życia".
......... 12. Red Heat
Tylko Ciuniek, Craven, Nick i Hannibal trafili. Sonny poznał łapsko Arnolda, ale dał "Conana niszczyciela", poza tym Crash "Kickboksera", a Lawrence "Flubbera".
......... 13. The Ninth Gate
Doveling jako jedyny nie zgadł.
......... 14. Real Steel
A więc nie samochód, jak sądził pewien wielki nieobecny w tej grze. Robota "Atoma" poznali Crash, Nick, Doveling, Mierzwiak, Ciuniek i Craven, a decard spróbował z "Prometeuszem".
......... 15. Dead Poets Society
Hmm, trudne. Dali radę PropJoe, Donia, Nick, Lawrence, Persona, Mierzwiak i Sonny, a "Taksówkarz" to typ Crasha.
......... 16. Get the Gringo
Łatwe, bo tylko Karan, Lawrence i Sonny bez strzału.
......... 17. Hugo
Nieznaczna większość graczy zgadła, Berus dał "X-Men 2", a Doveling "Last Chance Harvey".
......... 18. Hanna
Berus obstawił "The Grey", Doveling "Śnieżkę" z Ch. Theron, Sonny "Winter's Bone", a Hannibal i Lawrence bez strzału.
......... 19. Immortals
Tylko Berus i Sonny bez strzału, a Donia skojarzyła to z "Ostatnim kuszeniem Chrystusa".
......... 20. Sunshine
Donia i Berus oddali puste miejsca, Ciuniek myślał, że to "Paycheck", a Lawrence spróbował z "Blade III".
......... 21. Ronin
Robert De Niro bez tajemnic dla wszystkich graczy.
......... 22. Iron Man
Z drugą częścią filmu poszło wam lepiej. Nic nie wymyślili tylko Berus, Donia i Mierzwiak.
......... 23. The Box
Karan, Donia i Berus ani mru mru, Lawrence dał "Thirteen Days", a Sonny "Odyseję" Kubricka.
......... 24. Black Snake Moan
Hannibal, Berus, Karan, Ciuniek i Donia nic, Lawrence dał "Drive Angry".
......... 25. Austeria
Ciuńkowi wyglądało to jakoś polsko, i słusznie, bo to Liliana Komorowska (wtedy jeszcze Głąbczyńska) w roli Jewdochy (niedługo będziemy mogli dawać tak na imię córkom, yeah!), ale w nic nie pocelował. Nie mieli pojęcia także Hannibal, Sonny, Lawrence, Karan i Berus.
......... 26. The Cabin in the Woods
Tylko Donia i Hannibal bez pomysłu, a Sonny sądził, że to "Hellraiser: Revelations".
......... 27. The King's Speech
Hannibal i Sonny jako jedyni bez strzału.
......... 28. Armed and Dangerous
Na obrazku scena z prologu, w której policjant John Candy próbuje wleźć na drzewo, aby dziewczynce ściągnąć kotka. Nigdy nie oglądaliście? Same pudła, Sonny dał "Red Dragon" (he he, Will Graham wspina się i znajduje symbol wycięty przez Dolarhyde'a?), Lawrence "The Guardian", a Ciuniek "Akademię policyjną 2".
......... 29. The Terminator
Nie wiedzieli Donia i Berus, Doveling strzelił w "Crossing Over", a decard – o, losie okrutny – w "Terminatora 2".
......... 30. In Time
Z solidarności graczy wyłamali się tylko Hannibal i Sonny z "Edisonem".
......... 31. Chronicle
Mniej więcej pół na pół, jeszcze Sonny spróbował z "Johnem Rambo".
......... 32. Super 8
Tu tak samo fifty/fifty.
......... 33. In Darkness
Zgadli decard, Craven, Berus, Nick, Persona, Mierzwiak i PropJoe. Crash dał "Ludzką stonogę 2", Sonny "Listę Schindlera", Donia "Antychrysta", Doveling "Różę", a Lawrence "Auschwitz" (co to w ogóle za film?).
......... 34. The Divide
Karan postawił na "Natural City", Donia "Equilibrium", Lawrence "Knowing", Sonny "Constantine", a Crash, Hannibal i Doveling bez strzału.
......... 35. Somewhere
Raczej większość zgadła, Sonny dał "Wimbledon", a Lawrence "The Rules of Attraction". Na szczęście nikt nie uznał, że są to siostry Radwańskie.
......... 36. Green Lantern
Kosmiczną kupę większość graczy rozpoznała, Karan i Berus postawili na "Skyline", Lawrence na "Monsters", Sonny na "Gojira tai Biorante", a Donia i Hannibal bez strzału.

Ostatni zestaw zdjęć dam wieczorem.

Odpowiedz
#75
No proszę, a byłem smutny, że u mnie tendencja zniżkowa a to po prostu trudny zestaw był :)

04 - Chciałem strzelić Black Sheep albo Brokeback Moutain, nie trafiłbym...

Odpowiedz
#76
(20-03-2013, 17:04)Cassel napisał(a): 22. Iron Man
ROTFL

To była moja pierwsza myśl z powodu pustyni i świecącego szajsu na klacie, ale byłem na 1000 procent pewien, że takiego ujęcia w pierwszym IM nie ma, więc pomyślałem że to musi być jakiś inny film, a to na klacie to jakiś talizman :D


Odpowiedz
#77
(20-03-2013, 17:04)Cassel napisał(a): policjant John Candy próbuje wleźć na drzewo, aby dziewczynce ściągnąć kotka. Nigdy nie oglądaliście?

Nie widać kotka, nie widać, że to Candy, generalnie ten kadr mógł być skądkolwiek :)
Reszta spoko, a z tym kamieniem miałem dobrego nosa, że to Arnie :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#78
Nikt z forum nie odgadł "Ciacha". Szok!
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
#79
Za pierwszym razem naiwnie uwierzyłem, że brak mojej skromnej osoby w klasyfikacji generalnej to przeoczenie, ale teraz już nie wiem co o tym myśleć.

CO do wyników 3 rundy to z nieodgadniętych widziałem tylko The Three Burials of Melquiades Estrada, więc ogólnie jestem zadowolony.


Odpowiedz
#80
(20-03-2013, 17:04)Cassel napisał(a): ale wtedy zniżyłbym się do poziomu Perfika w jego MK.

Goń się :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MasterKadr 2017, 2018 (I i II), 2022 i 2023 Cassel 299 33,601 14-08-2023, 23:46
Ostatni post: SonnyCrockett
  MasterKadr 2016 - edycja jesienna Dr_Bakier 67 14,673 02-11-2016, 18:13
Ostatni post: Lawrence
  MasterKadr 2016 Cassel 85 19,255 30-09-2016, 15:23
Ostatni post: Dr_Bakier
  MasterKadr 2015: Episode II - Attack of the Screenshots Mierzwiak 60 17,691 01-01-2016, 11:11
Ostatni post: Mierzwiak
  MasterKadr 2015 Craven 87 18,830 30-08-2015, 19:00
Ostatni post: Mierzwiak
  MasterKadr 2014 - edycja jesienna Persona non grata 90 19,767 20-10-2014, 22:07
Ostatni post: krysiron
  MasterKadr 2014 Craven 109 23,131 16-09-2014, 22:13
Ostatni post: Cassel
  A View to a Kill 2012/2013 - część II Mefisto 2,115 222,103 08-04-2014, 17:06
Ostatni post: Cassel
  A View to a Kill 2012/2013 (a.k.a. AVTAK 6, a.k.a. AVTAK III) Mefisto 3,850 396,510 26-01-2013, 21:56
Ostatni post: Mefisto
  MasterKadr 2011 Rinzler 162 31,607 10-12-2011, 17:02
Ostatni post: nick_the_prick



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości