Heat - 9/10
The Insider - 8,5/10
Ali - 7/10
Collateral - 8/10
19-06-2009, 14:18
|
Michael Mann
|
|
To jest fantastyczny pomysł na dyskusję (bez cienia ironii) - maksimum treści, zero gadaniny pustej. I wszyscy wiedzą co kto ma na myśli. :)
19-06-2009, 14:29 Solo napisał(a):The Insider - 5/10 WTF? Niżej się nie dało? :shock:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 19-06-2009, 14:40 Mefisto napisał(a):WTF? Niżej się nie dało? A w czym konkretnie jest problem, to wyjaśnię? 19-06-2009, 14:51
w tak niskiej ocenie dla tak dobrego filmu :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 19-06-2009, 14:57 Luis Cyfer napisał(a):a dlaczego tak nisko oceniacie LA Takedown? Co z tym filmem nie tak?Wszystko? :) To cienka produkcja telewizyjna. Gdyby nie to, ze to oryginalna wersja Heat to nigdy bym sie nie domyślił, że zrobił to Mann. Szkoda czasu. W ogóle dobry temat. Widac, ze ludzie chca o czyms pogadac. :) 19-06-2009, 15:25
a o czym tu pisać? że Michael Mann to najwybitniejszy z żyjących i nieżyjących reżyserów i że po śmierci jego mózg zostanie zamrożony przez NASA dla przyszłych pokoleń jako niezbity dowód wspięcia się ludzkości na mount everest intelektu?
19-06-2009, 15:34
Lepsze to niż nikomu nie przydatne wyliczanki. ;)
Nie powstała żadna dyskusja, a mamy już dwie strony. Pojawia się egzystencjalne pytanie: czy posty wyliczankowe i/lub temat o Michaelu Mannie jest potrzebny? Pisanie o Mannie w samych superlatywach jest nudne i do niczego nie prowadzi, ale... jak sie okazuje bezemocjonalne podejście do jego twórczości też nie sprawia, że ludzie dyskutują. W dupe ten temat. :) 19-06-2009, 15:46
dokładnie! topic jest w dupe, z dupy i do dupy i głosuje za jego skasowaniem z bazy danych. o twórczości Manna nie ma co gadać, bo to tak, jakby gadać o biblii albo istocie człowieczeństwa.
19-06-2009, 15:51
W świecie coraz bardziej zdominowanym przez komputery postanowiliśmy podejść do tematu profesjonalnie i z uwzględnieniem najnowszych trendów, czytaj: sprowadziliśmy sztukę do postaci liczbowej. Prościej i rzetelniej opisać się jej nie da, a wyniki możemy porównać. Czy to nie cudowne jak obiektywnie wyglądają nasze subiektywne oceny?
Może pobawimy się w statystyki i określenie liczbowe innych cech reżyserii Manna takich jak praca z aktorami, prowadzenie scen akcji, prowadzenie scen dialogowych i zawartość epy w epie? Zróbmy pierwszą i największą bazę statystyczną Michaela Manna! : ) Skoro Mistrz doczekał się własnego tematu, wklejam tu moje skromne dzieło pt. "Kasza Manna":
19-06-2009, 16:00 Solo napisał(a):Moim zdaniem nie był taki dobry. Dokładnie na 5/10.A przez co dokładnie Twoim zdaniem nie był dobry? Jakieś konkretne, źle przedstawione elementy czy po prostu tematyka i forma Ci nie podpadła? Mierzwiak napisał(a):"Kasza Manna"Genialne :smile:
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
19-06-2009, 16:14
Powiem tak: manniactwo tego forum było jednym z głównych pobudek, dla których dołączyłem do grona dyskutantów. Lubię tego reżysera, bo stanowi swoisty gwarant jakości; każdy jego film mogę ogladać w ciemno. Moje oceny:
Heat - 10/10 Collateral - 8/10 Ostatni Mohikanin - 9/10 Insider - 10/10 Reszty jeszcze nie widziałem.
Why are you firing wallnuts at me?
19-06-2009, 18:55 Mierzwiak napisał(a):Skoro Mistrz doczekał się własnego tematu, wklejam tu moje skromne dzieło pt. "Kasza Manna": Zarabiste, ale byloby lepsze, gdybys zakryl jakos napis 'gryczana'. ;) Aha: Thief: 8.5/10 Manhunter: 7.5/10 The Last of the Mohicans: 6/10 Heat: 9/10 The Insider: 9/10 Ali: 7/10 Collateral: 8/10 MV: 8/10 19-06-2009, 20:11
na podstawie bieżących ocen wychodzi na to, że Mann to forumowy Bóg. oto dowód na istnienie zjawiska zwanego mannizmem 8)
19-06-2009, 21:32
des, zabiłeś mnie:)
Jakuzzi napisał(a):Heat: 9/10 te skandalicznie zaniżoną ocenę da się racjonalnie wytłumaczyć. jakuz oglądał heat kilka lat temu i już nic nie pamięta:) 19-06-2009, 21:41
Wyniki satysfakcjonujące, Manhunter i The Last of the Mohicans w pierwszej czwórce.
Jestem z Was dumny:) 19-06-2009, 21:48 |
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Michael Bay | Anonymous | 104 | 28,413 |
09-01-2026, 19:15 Ostatni post: Snappik |
|
| Michael Fassbender | Rodia | 28 | 10,876 |
13-12-2023, 13:17 Ostatni post: slepy51 |
|
| Michael Biehn | Danus | 32 | 11,470 |
07-09-2013, 12:48 Ostatni post: Predator895 |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |