Nasze kolekcje filmowe
"Urząd" i "Gadające Głowy" to dokumenty joł. Przydałoby się więcej. Wywalić tego Łozińskiego, niech sobie swoją kolekcje wyda (jeżeli jeszcze nie wydał), a dołożyć np. "Szpital" i nocnego portiera. Jeżeli chodzi o "I'm so so" to Kieślowski sobie najzwyczajniej w świecie zasłużył na coś lepszego, o wiele lepszego.

Odpowiedz
Koleś (świetny nick :) ), wiem, że "Urząd" i "Gadające głowy" to dokumenty, ale jak pisałem tego wcześniejszego posta, zapomniałem, że są one zawarte na płytach z fabułami i myślałem, że jedynym dokumentem w tym wydaniu to "So-So" (na oddzielnej płycie). "So-So" może i nienajlepiej wyreżyserowany, ale i tak świetnie się ogląda Kieślowskiego "w akcji". A "Szpital" i "Nocnego portiera" też mam na celowniku, ale to na innym wydaniu, z samymi dokumentami.
22.04.2011

Odpowiedz
no dobra, to zakupiłem:
[Obrazek: 8368_0002.jpg][Obrazek: 73763.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nowe nabytki:

[Obrazek: 13957_0003.jpg]
[Obrazek: 3027_0002.jpg]
[Obrazek: 9178_0001.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: 0965b852cec50e050798186b7b8a5610.jpg]

Odpowiedz
Uśpieni łakomy kąsek brawa za zakup :D

Odpowiedz
nie można było mniejszych fot?

w sumie widziałem dziś w sklepie to wydanie Let the right one in - obraz 4:3 i ja podziękuję...

tymczasem kupiłem sobie:
[Obrazek: 65734.jpg][Obrazek: 66987.jpg]

oczywiście za grosze - tego drugiego co prawda nie widziałem, ale oceny ma pozytywne, a w środku akcenty polskie, więc zaryzykowałem :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):w sumie widziałem dziś w sklepie to wydanie Let the right one in - obraz 4:3 i ja podziękuję...

Według DVDmax.pl obraz jest 16:9

Predator895 napisał(a):Uśpieni łakomy kąsek brawa za zakup

Allegro, Twój przyjaciel :)

Odpowiedz
Skorzystałem z tego przyjaciela jakiś czas temu i mam tę pozycje w swojej kolekcji . Dzięki za radę :D

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Według DVDmax.pl obraz jest 16:9

na okładce jak byk 4:3, więc albo babol mniejszy (i obraz spieprzony) albo mniejszy (błąd w info)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Good luck:)
[Obrazek: xxxs.jpg]

Nighthawks, raczej zapomniany i niedoceniany film ze Sylwkiem, ponadto, świetny jak zawsze Hauer. Niektórzy mogą kojarzyć nazwisko reżysera z pewnym filmem z innym panem SS.

Willow, kawał dobrego fantasy z czasów gdy nazwisko Lucas zwiastowało coś dobrego.

Odpowiedz
ten nighthawks to rozumiem zza granicy? sa napisy PL?

Odpowiedz
Z UK, napisów brak.

Odpowiedz
a to Taken za ile, jak jest z obrazem, jak z dodatkami i jak z cenzurą?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nighthawks 4,99Ł, Willow 3,99Ł
Taken 6,99Ł - obraz 2.40:1, to tylko u nas takie myki z obcinaniem stosują:) Na resztę tylko rzuciłem okiem, jakiś dokument o produkcji - Neeson, Morrel i Besson po kolei liżą się po fiutach, ale zapowiada się ciekawie; dokument z premiery, wywiady itp; analiza kilku scen akcji. Co nieco jest po francusku, a do wszystkich dodatków są napisy angielskie. Cenzury brak - są gwoździe. Poza tym wszelkie źródła donoszą że to hard-fucking-cut:)
Good luck

Odpowiedz
[Obrazek: zdjcia0001f.th.jpg]

Moje ostatnie nabytki

Odpowiedz
Szkoda, że w Dawno temu... drugą płytkę w większości zajmuje film, a na dodatki nie starczyło miejsca, z tego co pamiętam jest jeden kilku minutowy dokument gdzie różni ludzie po kolei chwalą film. Podobno komentarz do filmu jest świetny, ale ja dużo bardziej preferuję wszystkie inne dodatki.

Odpowiedz
A ja zostałem zmuszony do zakupu Adwokata diabła, którego średnio lubię. No ale cóż, dołączył do kolekcji. 25 zł w Media Markcie.

Odpowiedz
Jak to zmuszony?

Odpowiedz
Spory dopływ europejskiego kina do mojej kolekcji:)

[Obrazek: 58127347.jpg]
[Obrazek: 93128220.jpg]

Pod względem dodatków i innych walorów to generalnie bieda. Jedynie Joanna d'Arc ma jakiś dokument. Nikita co prawda została wydana w USA dość przyzwoicie ale teraz jest raczej ciężko dostępna. Niemcy mają też fajne wydanie w metalboxie ale jest bardzo english unfriendly. Atlantis to taki mały bubel, niby w filmie nie ma dialogów ale jest kilka słów we wstępie, no i problem w tym że są do tego napisy w 8 językach ale w polskim nie ma.

Muszę jeszcze dorwać gdzieś Wielki Błękit, ale jak patrzę co jest dostępne na rynku to mnie bierze rozpacz. Francuzi mają fajne wydanie, ale też bardzo samolubne, dodatki są jedynie po francusku. Jakby ktoś wiedział gdzie można nabyć japońskie wydanie z angielskim DTSem lub jakieś inne wydanie z angielskim 5.1 to byłbym wdzięczny za pomoc.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości