Nasze kolekcje filmowe
Ja ostatnio znowu wyszedłem z Media Markt z migreną, po fragmentach Spider-Mana w 3D właśnie. Czy oni tam mają to źle poustawiane czy mój mózg i oczy są zupełnie niekompatybilne z domowym 3D? Bo w kinie, czy to zwykłym czy IMAX problemów nie mam żadnych.

Odpowiedz
Ostatni update w tym roku:
[Obrazek: 56b5ce227783962.jpg]

U góry - zakupy z dwóch ostatnich miesięcy
Na dole - znalezione pod choinką

Odpowiedz
Grudniowe zakupy:

[Obrazek: sam1415k.jpg]
[Obrazek: sam1418d.jpg]
[Obrazek: sam1429k.jpg]
[Obrazek: sam1430t.jpg]
[Obrazek: sam1443u.jpg]
[Obrazek: sam1463n.jpg]

i prezenty podchoinkowe:

[Obrazek: imgp3295d.jpg]

:)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
vidmo grudniowych zakupów
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie dziwię się, że użytkownicy na tym forum mają po kilkanaście tysięcy wypowiedzi, skoro w każdym temacie wypisują "widmo...". :P

Odpowiedz
...albo komentują "widmo" które akurat wynika z technicznych problemów z forum i ma swoje uzasadnienie i zastosowanie praktyczne.

I podsumowanie po dwóch latach zbierania BD:
[Obrazek: 1d8fc6227897636.jpg]

Odpowiedz
O kurde, to z 70 filmów?Brawo, ja w dwa lata tyle na pewno nie dam rady uzbierać (póki co mam 6 BD po ośmiu miesiącach posiadania odtwarzacza :P).

Odpowiedz
Cytat:O kurde, to z 70 filmów?

117.

Odpowiedz
To ja jestem lepszy - 87 filmów i 13 sezonów seriali w 6 miesięcy :)

Tak prezentuje się moja (prowizoryczna jeszcze) półeczka:

[Obrazek: 20121225180530.jpg]

Odpowiedz
Same angielskie "grubasy". W UK mieszkasz?

Odpowiedz
Tam na samo lewo to Gra o tron?

Odpowiedz
Tak i tak.

Odpowiedz
Twoja prowizoryczna półeczka wygląda x10 lepiej od tego co ja sobie wyklepałem. :P

Odpowiedz
Ilekroć widzę takie zdjęcia, odruchową reakcją jest "Wow", ale po chwili przychodzi otrzeźwienie - też mógłbym taką mieć gdybym kupował wszystko co popadnie, a nie o to w zbieraniu filmów imo chodzi.

Odpowiedz
Niby dziwnie mieć filmy, których nie uważamy za dobre i nie mamy ochoty na powtórkę, jednak gdybym srał pieniędzmi to miałbym osobny pokój na kolekcję filmów.

Odpowiedz
Kolego Pocierak, jeśli to faktycznie twoja kolekcja znaczy że jesteś zarejestrowany na forum DVDTalk. Jeśli to prawda, to zrób miejsce w swojej skrzynce na tymże forum i odpowiedz na moją PMkę. Jeśli tego nie zrobisz uznam, że wciskasz nam tu wyjątkowo cienki kit.





Odpowiedz
Mam kilkanaście filmów na DVD i aż dwa na blu-ray. Co prawda nic szczególnego, ale chwalę sobię to:
[Obrazek: 28bfek4.jpg]
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mało kto wie, że to wydanie jest z napisami PL, ale Imperial nie raczył rzucić go na półki polskich sklepów :)

Odpowiedz
Naprawdę? U mnie są tylko english i hindi. Ale brak napisów to nie problem, większy problem jest z brakiem lektora do seansów z rodzicami. Na szczęście TVP jest już w pełnym HD.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Miałem na myśli że to wydanie jest dostępne z napisami PL, w tym brytyjskim ich oczywiście nie ma, ale w Czechach - owszem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości