Nasze kolekcje filmowe
A ja sobie własnie zamówiłam Steamboya 2 DVD i Ice Age :) O.
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Phil współczuję Hannibala :/

Odpowiedz
Ja też współczuję, ale dlatego że to 1dvd zamiast 2.

Odpowiedz
wypasiony gwiazdor mnie odwiedził, prosto z usa. dosłownie popłakałem sie z radosci:)

[Obrazek: dvdma7.jpg]

Odpowiedz
Ja na poświąteczne zakupy wybieram się w czwartek, więc jakieś fotki na pewno tu zamieszczę :)

Phil: "Hannibal" od Monolithu? WTF? Zdaje się że kiedyś jakiś inny dystrybutor miał ten film, pamiętam jak miałem go z wypożyczalni, świetne wydanie z wieloma dodatkami, a tu to pewnie jak zwykle menu i dostęp do scen. Ktoś mi to wyjaśni?

Odpowiedz
Mental, widzę, że zadanie domowe ze Stanleya odrobione;)

Odpowiedz
Mierzwiak, ja mam wydanie z Monolithu z przed kilku lat, 2dvd, full bardzo dobrych i ciekawych dodatków.

Odpowiedz
Aha, czyli to jednak był Monolith. Wow, wydawali kiedyś normalnie filmy... :shock:

Dzięki za info.

Odpowiedz
Kazdy sie chwali swiatecznymi zdobyczami, to w sumie tez moge. :) Zestaw dostalem filmowy zasadniczo w 3/4:

[Obrazek: master_and_commander_not_a_dvd_dvdorchard_com_au_sm.jpg] [Obrazek: 190486b.jpg]

Odpowiedz
Ostatnie zakupy:
[Obrazek: obraz010eu5.th.jpg][Obrazek: obraz021vy9.th.jpg]

Mikołaj dobrze wie żeby mi nie kupować DVD bo może palnąć gafę, więc kupił mi o to:

[Obrazek: obraz022hw1.th.jpg]

Odpowiedz
Wow, 5-płytowego BR mieli w UK już w styczniu 2003 :wink:

Odpowiedz
hannibal napisał(a):Mikołaj dobrze wie żeby mi nie kupować DVD bo może palnąć gafę, więc kupił mi o to:

[Obrazek: obraz022hw1.th.jpg]

Nasze mikołaje muszą się znać. ;) Już pod koniec jestem, kapitalny wywiad.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
do Hannibala:

Czy możesz mi powiedzieć jak się prezentuje Predator 2. Mam pierwszą część z tej serii i cały czas się nad dwójką zastanawiam bo nie ma tam polskich napisów. Jak wygląda sprawa obrazu i dźwięku, są coś lepsze od polskiej edycji?
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.

Odpowiedz
majkel78 napisał(a):Jak wygląda sprawa obrazu i dźwięku, są coś lepsze od polskiej edycji?

Podrasowany obraz a o niszczącym dzielne dźwięku DTS to już nie wspomnę :D

Odpowiedz
Cytat:Mikołaj dobrze wie żeby mi nie kupować DVD bo może palnąć gafę
Dlatego własnie pisze się list do Mikołaja z propozycjami :D z których może spokojnie coś wybrać i gafy nie palnąć 8)

majkel78 napisał(a):Czy możesz mi powiedzieć jak się prezentuje Predator 2. Mam pierwszą część z tej serii i cały czas się nad dwójką zastanawiam bo nie ma tam polskich napisów. Jak wygląda sprawa obrazu i dźwięku, są coś lepsze od polskiej edycji?

Obecnie dostępne w Polsce wydanie to pierwsza płyta z jakiegoś wydania dwupłytowego, nie jestem pewien czy z tego samego o którym mowa ale tak czy inaczej również nie posiada polskich napisów, a obraz i dźwięk siłą rzeczy powinny być takie same.

Także jeśli sprowadzać z Anglii to głównie dla dodatków i opakowania, bo resztę masz też w polskim wydaniu (dokładniej zorinetowany w tej sprawie jest Military, który posiada to nowsze polskie wydanie).

Ja predka 2 kupiłem sobie 2 lata temu, wydania z napisami, a na jakośc obrazu narzekać nie mogę, wątpię, żeby to wydanie miało obraz znacząco lepszy. Natomiast Predator895 ma skłonności do skrajnego idealizowania wszystkeigo co sprowadził z Anglii, czyli wg niego pierwszy Predator ma idealny obraz, a wszyscy wiemy, że nie ma, bo ziarno w Special Edition jest widoczne w wielu ujęciach.

Odpowiedz
Sama obecność DTS jeśli ktoś posiada sie kino domowe jest znacząca . Kiedyś czytałem na stronie porównania obu tych wydań i jednogłośnie stwierdzono że tylko SE pod względem obrazu i na pewno dźwięku wymiata. Gdy strona wróci online po Świętach to na pewno przedstawię wam te porównanie :P

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Wow, 5-płytowego BR mieli w UK już w styczniu 2003 :wink:
Heh, coś się z datą pojebało :D

Glut napisał(a):Nasze mikołaje muszą się znać. ;) Już pod koniec jestem, kapitalny wywiad.
W tym wypadku to byłem na zakupach razem z Mikołajem :)

majkel78 napisał(a):Czy możesz mi powiedzieć jak się prezentuje Predator 2. Mam pierwszą część z tej serii i cały czas się nad dwójką zastanawiam bo nie ma tam polskich napisów. Jak wygląda sprawa obrazu i dźwięku, są coś lepsze od polskiej edycji?
Nie mam pojęcia jak sie prezentuje polskie wydanie ale do tego to pod względem obrazu i dźwięku nie mam zastrzeżeń. Przeglądnąłem wczoraj z grubsza i mogę stwierdzić że i jedno i drugie prezentują sie bardzo dobrze.

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):Sama obecność DTS jeśli ktoś posiada sie kino domowe jest znacząca . Kiedyś czytałem na stronie porównania obu tych wydań i jednogłośnie stwierdzono że tylko SE pod względem obrazu i na pewno dźwięku wymiata. Gdy strona wróci online po Świętach to na pewno przedstawię wam te porównanie :P

Ok, ale wydanie obecnie dostępne w polskich sklepach wg tego co pisał Military, to pierwsza płyta z SE :P
A co do porównania, piszesz o jedynce czy dwójce? Bo co do obrazu w jedynce SE to owszem wymiata, ale nie cały czas :P

Odpowiedz
mówię o Predziu 2

Odpowiedz
Obecnie w Polsce wydania obu czesci Predatora to pierwsze plyty z dwuplytowych SE. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości