Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny


Zwiastun ''Reservation Dogs'' - nowego serialu Taiki Waititi'ego

Odpowiedz
Pełen zwiastun serialu na podstawie książki Liane Moriarty (m.in. "Wielkie kłamstewka") - "Dziewięcioro nieznajomych". Tytułowa grupa to klienci tajemniczego ośrodka, który ma poprawić stan ich ciała i ducha. Każdy z gości ma swoje sekrety, które potrafi wykorzystać charyzmatyczna szefowa kurortu. W roli głównej Nicole Kidman. W obsadzie także Melissa McCarthy, Samara Weaving, Michael Shannon, Luke Evans, Bobby Cannavale i Regina Hall. Premiera 20 sierpnia.

Odpowiedz


Cytat:Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Nowy polski serial Netflixa.

Nie wiem, jakoś skojarzyło mi się z Maniakiem :P

Odpowiedz
"Dom z papieru" wraca. Pierwsza połowa części piątej od 3 września .

Odpowiedz


Cytat:a man. his monkey. the end of the world.
Komiks czytałem bardzo dawno, ale nie skończyłem. Odpadłem jakoś pod koniec, materiał się chyba wyczerpał a i wszystko szło w dość kiepskim kierunku, jeśli dobrze pamiętam. Mimo to miło wspominam pierwsze zeszyty i ukazanie świata bez samców, gdzie kobiety próbują sobie jakoś radzić (z różnym skutkiem, raz lepszym, raz gorszym). A serial... no cóż, może być ciekawy :)

Odpowiedz
Czy to Anderson z Dredda?

Odpowiedz
OK, mam jedno pytanie: co z transami?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(05-08-2021, 20:55)marsgrey21 napisał(a): Czy to Anderson z Dredda?

Nawet dwie byłe Anderson z Dredda widzę.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ponieważ w komiksie (którego nie znoszę) zginął każdy osobnik z chromosomem Y poza Yorickiem, możliwe są tylko transy female-to-male. I FX specjalnie zatrudniło trans scenarzystę, żeby dopisało taki wybryk natury. Jako sidekicka Hero.
Super, jakby siostra Yoricka już sama z siebie nie była najbardziej gównianą postacią w tym cyrku.

Odpowiedz
(05-08-2021, 20:39)raven.second napisał(a):

Cytat:a man. his monkey. the end of the world.
Komiks czytałem bardzo dawno, ale nie skończyłem. Odpadłem jakoś pod koniec, materiał się chyba wyczerpał a i wszystko szło w dość kiepskim kierunku, jeśli dobrze pamiętam. Mimo to miło wspominam pierwsze zeszyty i ukazanie świata bez samców, gdzie kobiety próbują sobie jakoś radzić (z różnym skutkiem, raz lepszym, raz gorszym). A serial... no cóż, może być ciekawy :)
Nah, komiks trzymał poziom do końca moim zdaniem - choc tez czytalem sto lat temu. To byla fajna rzecz, a IMO dużym plusem było to, że nie do końca dawał chyba odpowiedz na to, co sie stalo - a raczej, dawal rozne warianty.

Odpowiedz
(05-08-2021, 21:07)Mefisto napisał(a): OK, mam jedno pytanie: co z transami?
Jak pamiętam z komiksu, też byli kaputt.
 
Wygląda nieźle. Oczywiście obawa, że z komiksowego oryginału (który był z założenia "go woke", ale dobrze zrobionym) podkręcą mocniej ideologiczne elementy do nieznośnej skali. I mogę powiedzieć, że na pewno wytną  te mniej wygodne elementy, np. zrobienie z Izraela tych złych (a w ostatnich numerach finałowego bossa).

Odpowiedz
(06-08-2021, 00:42)OGPUEE napisał(a):
(05-08-2021, 21:07)Mefisto napisał(a): OK, mam jedno pytanie: co z transami?
Jak pamiętam z komiksu, też byli kaputt.
 
Wygląda nieźle. Oczywiście obawa, że z komiksowego oryginału (który był z założenia "go woke", ale dobrze zrobionym)
Czy aby na pewno? Pokazywał, że świat, w którym umarli mężczyźni wcale nie jest lepszy, a kobiety potrafią być równie chore, szalone i brutalne co mężczyźni - jeśli nie bardziej. Już bardziej "go woke" była chyba "Seksmisja" :P

Odpowiedz

Odpowiedz
Drugi sezon "Wielkiej" od 19 listopada. W roli carycy Katarzyny nadal Elle Fanning.

Odpowiedz


Nowy serial grozy od Mike'a Flanagana

Odpowiedz
Pełen zwiastun ostatniego sezonu "Lucyfera". Premiera 10 września.

Odpowiedz
Netflix ogłosił obsadę "Królowej", najnowszego miniserialu polskiej produkcji, do którego zdjęcia rozpoczęły się w tym tygodniu. Andrzej Seweryn wcieli się w podwójną rolę: Sylwestra oraz Loretty.

Andrzej Seweryn jako Sylwester - emerytowany krawiec, który wieczorami przeistacza się w drag queen - Lorettę.

"Królowa" to czteroodcinkowa opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. To historia Sylwestra - emerytowanego krawca i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki, w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością.

Są też foty:

[Obrazek: 37xlyKy.jpg]

[Obrazek: Nuraotc.jpg]

Odpowiedz
Pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serialu "Kierunek: Noc". Premiera 8 września.

Odpowiedz
Wreszcie pełen zwiastun serialowej ekranizacji "Fundacji" Isaaca Asimova! Premiera 24 września.

Odpowiedz
Szary Robak z główną rolą w Wywiadzie z wampirem od AMC.

https://deadline.com/2021/08/interview-with-the-vampire-jacob-anderson-louis-amc-series-ann-rice-book-1234821704/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości