Oscary 2012
Nikt nie mówi, że zdjęcia w Hugo są złe - wręcz przeciwnie. Gdyby nie Lubezki, to też pewnie dałbym statuetkę Richardsonowi. Tylko, że to, co się wyprawia w "Drzewie życia", to jedne z najcudniejszych ujęć evah. Inna sprawa, że Lubezki już powinien wygrać za "The New World", wspomniane "Children of Men" i być może także "Jeźdźca bez głowy", więc taka olewka nie jest niczym nowym...

Odpowiedz
A Robert Richardson (kiedy jeszcze mnie to obchodziło) za Kill BIll Vol. 1 ewentualnie Basterdsów.

Z Oscarami oczywiście jest tak, że w większości docenia się ludzi nie za to, za co zasługiwali/zasługują.

Odpowiedz
Oskary oskary i po oskarach. Ciecze się, że statuetkę za najlepszy film dostał Artysta. Szkoda, że za zdjęcia nie wygrało Drzewo Życia, bo temu filmowi kibicowałem w tej kategorii. W ciemności przegrało z Rozstaniem i słusznie bo irańska produkcja jest lepsza od filmu Holland. Dziwi mnie tylko oskar dla Hugona za efekty specjalne, IMO prawie każdy film startujący w tej kategorii miał lepsze efekty od filmu Scorsese.

Odpowiedz
Podobna sytuacja była kiedyś, gdy oscara za efekty dostał "Złoty kompas", ale co tam efekty, grunt, że wygrał film, który z tych wszystkich najbardziej zasługiwał i tyle.Wypowiedź Holland była na poziomie przedszkolaka, któremu nie dali zabawki, tak faktycznie jest zawsze, gdy polski film nominowany nie wygrywa, lepiej niech już naszych filmów nie nominują, zresztą z czym do ludzi.

Odpowiedz
Przecież Holland uczciwie przyznała, że przegrała z bardzo dobrym filmem i liczyła się z tym...

Domyślam się, ze chodziło Ci o jej wypowiedź na temat wygranej Artysty z Hugo, ale nie wiem jak to się ma do jej filmu.

Odpowiedz
Pieprzyć statuetki, oblukajcie te zdjęcia:

http://www.vanityfair.com/hollywood/2012/03/oscar-party-2012-photo-booth-tom-cruise-katie-holmes-revenge-cast-tongue#slide=1

Odpowiedz
Też sobie z kumplami takie robimy na imprezach po pijaku. A tak w ogóle, to większości z tych ludzi nie kojarzę.

Odpowiedz
No, kojarze maksymalnie 1/3 tych osób.

Odpowiedz
Połowa lasek powinna zapłacić za te fotki przed publikacją, żeby nie ujrzały światła dziennego. Photoshop i puder znika i hot laski zamieniają się w hot dogi.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Połowa tych pań to jest już trochę wiekowa, więc to nie kwestia pudru. Za to kto piękny i młody na ekranie ładny i na tych zdjęciach - Saldana, Kurylenko.

Odpowiedz
Ale np ubóstwiana przez niektórych na forum Emma Stone wygląda paskudnie, pomijam że dla mnie zawsze tak wygląda ale tutaj widać to jak na dłoni.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Emma Stone nie jest zła. Najbardziej to mi się nie podoba ta partnerka Seleny Gomez. ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ależ oni piękni;)Dlaczego w takich pozach nie prezentuja się na czerwonym dywanie, byłoby ciekawiej:)

Odpowiedz
Czyli tak wygląda współczesne Hollywood?

:(

Odpowiedz
Cytat:Awards season upheaval! You don't usually get the Oscar nominations until the end of January — which gives the Golden Globes, airing earlier in the month, a small little window all to itself — but the Academy just shifted the nominations date to January 10, meaning they'll now come three days before the Globes ceremony. The rationale, apparently, is to provide Oscar voters with more time to see the nominated films ... but if the move happens to remix the typically predictable awards season corridor, bonus!
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Spoko, ale ja bym wolał, żeby samą ceremonię trochę przyspieszyli - polscy dystrybutorzy mieliby mniej czasu i czuliby większą presję, żeby oscarowe hity wpuszczać wcześniej na ekrany, a nie równo z ceremonią pod koniec lutego/na początku marca :)

Odpowiedz
Akurat polscy dystrybutorzy i tak żerują bardziej na filmach z nagrodami, aniżeli z samymi nominacjami, wiec im to pewnie zwisa :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W ostatnich latach, nominowane filmy w większości puszczane były w Polsce od stycznia do marca. I jest to dla mnie bolączką, gdyż nie nadążam z chodzeniem do kina (Tarnow stoi ubogo pod względem repertuaru, a do najbliższego multipleksu dojeżdżam 80 km). Raczej nie zanosi sie na zmiany w tym przypadku. :-]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OSCARY 2024 - wreszcie te nagrody mają sens srebrnik 307 11,510 12-03-2024, 12:38
Ostatni post: Krismeister
  OSCARY 2023!! Pelivaron 236 14,478 15-03-2023, 16:10
Ostatni post: Bucho
  Oscary 2022 Kryst_007 300 19,306 08-04-2022, 22:39
Ostatni post: zombie001
  Oscary 2021 Kryst_007 188 20,029 19-05-2021, 12:32
Ostatni post: Lawrence
  Oscary 2020 Kuba 550 49,301 11-02-2020, 12:47
Ostatni post: Pelivaron
  Oscary 2019 Kryst_007 783 75,400 04-04-2019, 21:13
Ostatni post: Cassel
  Oscary 2018 Mierzwiak 631 68,168 09-03-2018, 00:02
Ostatni post: Pelivaron
  Oscary 2017 Pelivaron 901 95,102 10-03-2017, 13:05
Ostatni post: Bibliomisiek
  Oscary 2016 Pelivaron 890 95,646 12-08-2016, 14:33
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Oscary 2014 - zwycięzcy i przegrani mijającego roku [PODSUMOWANIE] Persona non grata 555 76,252 10-10-2015, 18:59
Ostatni post: Mefisto



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości