Pitbull
Nikt więcej nie był w kinie?

Odpowiedz
Ja byłem, film spoko, fajnie było znowu zobaczyć starą obsadę. Woronowicz, Doda i Pazura w ciekawych rolach. Kilka fajnych scenek, końcowa akcja też na plus, szkoda, że zapowiadają to jako ostatnią część. Solidne 7/10.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Jak Pitero daje 7/10 to musi być bardzo źle.

Odpowiedz
To dość zabawne, że osoba o (chyba) najbardziej 'kontrowersyjnych' gustach filmowych na tym forum jest pierwsza do czepiania się cudzych gustów filmowych. :)

Odpowiedz
Pudło. Nie czepiam się niczyjego gustu. Próbuj dalej.

Odpowiedz
Pitero chyba każdy film ocenia 8/10 więc 7/10 musi oznaczać coś wyjątkowo niesmacznego.
Ot i cała tajemnica :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Bullseye! :)

Odpowiedz
Rozszyfrowaliście mnie nie ma co ;) a prawda jest taka, że z całego grona filmów co oglądam to może ocenię tutaj na forum tak 1 na 100. I naprawdę są bardzo różne oceny tylko nie muszę ich tutaj wstawiać :P
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Wiemy. Wstawiasz tylko te ocenione na 8.

Odpowiedz
Bo z reguły wstawiam te co mi się podobają, nie lubię kogoś mieszać z błotem, wolę chwalić.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
A, w takim razie zwracam honor. :p

Odpowiedz
Pittbul od Pasikowskiego to męcząca buła której nie polecam.
Mimo tego, że zrobił film lepszy od ostatnich dwóch filmów Vegi co nie jest jakimś powodem do dumy to i tak film jest strasznie słaby.
Pasikowski jedynie uporządkował fabułę, montaż scen i ich sens dla historii, ale to nie znaczy, że zrobił film który da się oglądać.
Po pierwsze toporna i śmieszna ekspozycja na początku, widz musi wiedzieć, że to kontynuacja tych ostatnich filmów od Vegi a także musi
wiedzieć(co się powtarza kilkukrotnie), że to te same postaci z pierwszego Pittbula od Vegi. Drętwa reżyseria, mało zajmująca fabuła
odnosząca się niechlujnie do aktualnych wydarzeń w Polsce i ta finałowa akcja tak śmieszna ze o mało nie spadłem z łóżka.
Trzech fuszy opierdala realizacje :P
Doda o dziwo bardzo neutralna aktorsko.
2/10
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Masz łóżka w kinie, czy oglądałeś jak ktoś inny ogląda film?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(16-04-2018, 02:51)Krismeister napisał(a): Masz łóżka w kinie, czy oglądałeś jak ktoś inny ogląda film?

W Heliosach są podwójne siedzenia w postaci kanap, więc można je potraktować jak wyro :).

Odpowiedz
Na Pewno jest to lepszy film od Kobiet Mafii .Podobały mi się kreacje filmowe one na plus idą wraz z aktorstwem,Doda która jest sobą nikt jej nie kazał grać co okazało się świetnym rozwiązaniem oraz spójna historia której nie mamy w filmie Vegi raziło bardzo pojawiające się kwestie Majamiego, Majamiego nie ma,wyjechał i tak ze 40 raz żebyśmy przypadkiem nie pomyśleli że to film Patryka Vegi oraz Quantico który pojawiał się znikąd w momentach w których był potrzebny

Odpowiedz
Moje wcześniejsze pytanie czy serial lepszy niż film miało być przysłowiowym kijem w mrowisku.

Subiektywnie:
Moim skromnym zdaniem P.V. udało się zrobić jeden z lepszych polskich seriali.
To bez znaczenia jakimi środkami był realizowany. Dla mnie mógł być nagrywany nawet telefonem.
Ja tam biedy nie czułem żadnej, a jeśli ktoś odwiedził kiedyś prawdziwy komisariat to wie, że film oddaje klimat i był dobrze przygotowany.
O kreacjach aktorskich nie będę nawet wspominał. Stroiński, Gajos, Dorociński, Grabowski, Królikowski, Jankowska-Cieślak, Mohr to bardzo dobrze zrealizowane role. Prawdę mówiąc z niecierpliwością czekałem na cdn.

No i nastąpił… "ciąg dalszy".
Nie lubię publikować złych opinii. Napiszę tylko, że to zobaczyłem w kolejnych odsłonach PB po prostu mnie zasmuciło.
Zawiodłem się na P.V. Teraz to już nawet zaczynam myśleć, że wcześniejszy sukces był przypadkowy. Być może był wypadkową świetnego warsztatu wielu Aktorów i ludzi którzy pracowali nad pierwszym filmem i serialem. Wcale mnie nie zdziwiły zmiany w obsadzie w kolejnych częściach. Leżały na zupełnie innej półce. Natomiast zdziwił mnie powrót w nowej części pana Dorocińskiego, ale na ten temat się nie wypowiadam bo ostatniej części jeszcze nie widziałem.

Czy ktoś podziela moje zdanie ?

Odpowiedz
Czemu dziwi Cię powrót dobrego aktora do dobrej postaci, u dobrego reżysera?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Nie będę się w ten temat zagłębiał bo dość już wylałem żółci w poprzednim poście. Powiem tylko, że jak wyszedłem z kina po 2 części to pomyślałem, że wiem dlaczego nie było tu Pana Dorocińskiego. Ale prawdziwych przyczyn jego nieobecności w tym filmie nie znam to były tylko moje przypuszczenia, że nie chciał brać w tym udziału. Stanowczo lepiej chwalić niż krytykować :)

Odpowiedz
No ale co mają "Nowe Porządki" Vegi do "Ostatniego Psa" Pasikowskiego?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(30-04-2018, 15:13)Krismeister napisał(a): No ale co mają "Nowe Porządki" Vegi do "Ostatniego Psa" Pasikowskiego?

Tego jeszcze nie wiem, opinie na tym forum nie są zbyt pochlebne, nie chcę bazować tylko na opinii o filmie. Zobaczę ostatniego psa to wtedy albo będę szczekał albo się łasił :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości