31-03-2018, 08:05
|
Pitbull
|
|
Ja byłem, film spoko, fajnie było znowu zobaczyć starą obsadę. Woronowicz, Doda i Pazura w ciekawych rolach. Kilka fajnych scenek, końcowa akcja też na plus, szkoda, że zapowiadają to jako ostatnią część. Solidne 7/10.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
01-04-2018, 17:36
To dość zabawne, że osoba o (chyba) najbardziej 'kontrowersyjnych' gustach filmowych na tym forum jest pierwsza do czepiania się cudzych gustów filmowych. :)
03-04-2018, 14:31
Pitero chyba każdy film ocenia 8/10 więc 7/10 musi oznaczać coś wyjątkowo niesmacznego.
Ot i cała tajemnica :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
03-04-2018, 14:53
Bullseye! :)
03-04-2018, 14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018, 14:54 przez Gieferg.)
Rozszyfrowaliście mnie nie ma co ;) a prawda jest taka, że z całego grona filmów co oglądam to może ocenię tutaj na forum tak 1 na 100. I naprawdę są bardzo różne oceny tylko nie muszę ich tutaj wstawiać :P
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
03-04-2018, 14:59
Bo z reguły wstawiam te co mi się podobają, nie lubię kogoś mieszać z błotem, wolę chwalić.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
03-04-2018, 15:01
Pittbul od Pasikowskiego to męcząca buła której nie polecam.
Mimo tego, że zrobił film lepszy od ostatnich dwóch filmów Vegi co nie jest jakimś powodem do dumy to i tak film jest strasznie słaby. Pasikowski jedynie uporządkował fabułę, montaż scen i ich sens dla historii, ale to nie znaczy, że zrobił film który da się oglądać. Po pierwsze toporna i śmieszna ekspozycja na początku, widz musi wiedzieć, że to kontynuacja tych ostatnich filmów od Vegi a także musi wiedzieć(co się powtarza kilkukrotnie), że to te same postaci z pierwszego Pittbula od Vegi. Drętwa reżyseria, mało zajmująca fabuła odnosząca się niechlujnie do aktualnych wydarzeń w Polsce i ta finałowa akcja tak śmieszna ze o mało nie spadłem z łóżka. Trzech fuszy opierdala realizacje :P Doda o dziwo bardzo neutralna aktorsko. 2/10
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 16-04-2018, 01:00
Na Pewno jest to lepszy film od Kobiet Mafii .Podobały mi się kreacje filmowe one na plus idą wraz z aktorstwem,Doda która jest sobą nikt jej nie kazał grać co okazało się świetnym rozwiązaniem oraz spójna historia której nie mamy w filmie Vegi raziło bardzo pojawiające się kwestie Majamiego, Majamiego nie ma,wyjechał i tak ze 40 raz żebyśmy przypadkiem nie pomyśleli że to film Patryka Vegi oraz Quantico który pojawiał się znikąd w momentach w których był potrzebny
24-04-2018, 13:06
Moje wcześniejsze pytanie czy serial lepszy niż film miało być przysłowiowym kijem w mrowisku.
Subiektywnie: Moim skromnym zdaniem P.V. udało się zrobić jeden z lepszych polskich seriali. To bez znaczenia jakimi środkami był realizowany. Dla mnie mógł być nagrywany nawet telefonem. Ja tam biedy nie czułem żadnej, a jeśli ktoś odwiedził kiedyś prawdziwy komisariat to wie, że film oddaje klimat i był dobrze przygotowany. O kreacjach aktorskich nie będę nawet wspominał. Stroiński, Gajos, Dorociński, Grabowski, Królikowski, Jankowska-Cieślak, Mohr to bardzo dobrze zrealizowane role. Prawdę mówiąc z niecierpliwością czekałem na cdn. No i nastąpił… "ciąg dalszy". Nie lubię publikować złych opinii. Napiszę tylko, że to zobaczyłem w kolejnych odsłonach PB po prostu mnie zasmuciło. Zawiodłem się na P.V. Teraz to już nawet zaczynam myśleć, że wcześniejszy sukces był przypadkowy. Być może był wypadkową świetnego warsztatu wielu Aktorów i ludzi którzy pracowali nad pierwszym filmem i serialem. Wcale mnie nie zdziwiły zmiany w obsadzie w kolejnych częściach. Leżały na zupełnie innej półce. Natomiast zdziwił mnie powrót w nowej części pana Dorocińskiego, ale na ten temat się nie wypowiadam bo ostatniej części jeszcze nie widziałem. Czy ktoś podziela moje zdanie ? 30-04-2018, 00:39
Nie będę się w ten temat zagłębiał bo dość już wylałem żółci w poprzednim poście. Powiem tylko, że jak wyszedłem z kina po 2 części to pomyślałem, że wiem dlaczego nie było tu Pana Dorocińskiego. Ale prawdziwych przyczyn jego nieobecności w tym filmie nie znam to były tylko moje przypuszczenia, że nie chciał brać w tym udziału. Stanowczo lepiej chwalić niż krytykować :)
30-04-2018, 15:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2018, 15:06 przez Krzysztof.) (30-04-2018, 15:13)Krismeister napisał(a): No ale co mają "Nowe Porządki" Vegi do "Ostatniego Psa" Pasikowskiego? Tego jeszcze nie wiem, opinie na tym forum nie są zbyt pochlebne, nie chcę bazować tylko na opinii o filmie. Zobaczę ostatniego psa to wtedy albo będę szczekał albo się łasił :) 30-04-2018, 22:21 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |






