Pitbull
jak to co nowy Pitbull, teraz to taśmowo leci

Odpowiedz
Pełen zwiastun. Premiera 11 listopada.

Odpowiedz
Nowa część "Pitbulla" nazywa się... "Pitbull"? Tak po prostu? Dlaczego nie chociaż "The Pitbull"? Byłoby zgodnie z zachodnimi trendami.

Ale poważnie, o co chodzi z tą modą, że kolejna część serii nazywa się tak samo jak pierwsza część? Tak samo ma być np. z piątym "Krzykiem" - zamiast "Scream 5", tytuł to po prostu "Scream". Czy ludzie, co wymyślają te tytuły, są aż tak cholernie leniwi, że nie chce im się nawet dorzucić numeru seryjnego? Jaki cel im przyświeca? Przecież to wprowadza zamęt i będzie tylko mylić widzów, którzy nie zrobią odpowiedniego researchu.

Gdyby "Władcę Pierścieni" nakręcono dzisiaj, to kolejne części nazywałyby się: "Drużyna Pierścienia", "Dwie wieże" i znowu "Drużyna Pierścienia".

Odpowiedz
A ile razy w kinie powiedziałeś, że prosisz o bilet na np Szybkich i Wściekłych 9? Wszyscy i tak walą skrótami więc jak to się nazywa to wszyscy mają w pompie tak na prawdę.

Bez sensu? Tak. Czy warto się nad tym zastanawiać? Nie.

Odpowiedz
Obsada się coś powykruszała. Gdyby zrobili crossa Despero + Majami pod reżyserią Pasikowskiego to bym poszedł w dniu premiery, ale kolejny Vega z samym Gebelsem, który nijak przypomina siebie z serialu...
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz

Odpowiedz
obejrzałem z nudów, co za chłam to głowa mała (motyw biblijnego Mojżesza i scena ostatnia w lesie - WTF!?)

kolejna część to będzie Pitbull w kosmosie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości