jak to co nowy Pitbull, teraz to taśmowo leci
04-08-2021, 09:22
|
Pitbull
|
|
Nowa część "Pitbulla" nazywa się... "Pitbull"? Tak po prostu? Dlaczego nie chociaż "The Pitbull"? Byłoby zgodnie z zachodnimi trendami.
Ale poważnie, o co chodzi z tą modą, że kolejna część serii nazywa się tak samo jak pierwsza część? Tak samo ma być np. z piątym "Krzykiem" - zamiast "Scream 5", tytuł to po prostu "Scream". Czy ludzie, co wymyślają te tytuły, są aż tak cholernie leniwi, że nie chce im się nawet dorzucić numeru seryjnego? Jaki cel im przyświeca? Przecież to wprowadza zamęt i będzie tylko mylić widzów, którzy nie zrobią odpowiedniego researchu. Gdyby "Władcę Pierścieni" nakręcono dzisiaj, to kolejne części nazywałyby się: "Drużyna Pierścienia", "Dwie wieże" i znowu "Drużyna Pierścienia". 10-08-2021, 11:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2021, 11:43 przez al_jarid.)
A ile razy w kinie powiedziałeś, że prosisz o bilet na np Szybkich i Wściekłych 9? Wszyscy i tak walą skrótami więc jak to się nazywa to wszyscy mają w pompie tak na prawdę.
Bez sensu? Tak. Czy warto się nad tym zastanawiać? Nie. 10-08-2021, 11:45
Obsada się coś powykruszała. Gdyby zrobili crossa Despero + Majami pod reżyserią Pasikowskiego to bym poszedł w dniu premiery, ale kolejny Vega z samym Gebelsem, który nijak przypomina siebie z serialu...
10-08-2021, 11:58 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |