Playstation Plus
#41
Poprzednie części byś nadrobił :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#42
Wszystko w swoim czasie, teraz na radarze mam wydanko Flow + Flower + The Journey.

Odpowiedz
#43
U3 - doszedłem do 16 rozdziału i wyłączyłem... W obawie, że nie przestanę do białego rana. Definitywnie gierka numer 1 na PS3. O ile jeszcze w syryjskiej Cytadeli czułem jakbym dostał odgrzewanego kotleta, o tyle później nastała już konkretna jazda bez trzymanki. Jemen z końcowym pościgiem i cmentarzysko statków z końcówką podczas sztormu to jakaś masakra. Przy okazji grafika - na PC nie widziałem czegoś tak pięknego. Niesamowity tytuł.
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
#44
(16-06-2013, 19:17)Mierzwiak napisał(a): The Journey.
Co do the Journey. Nie masz ochoty się na to złożyć ? Wiem, że na playu da się składać na gry kupowane w PSS (kiedyś chyba do 5 osób, teraz do 2) Myślałem ostatnio o kupnie podróży, ale 50 zł za podobno 3 h gry to trochę za dużo.
A Flower jest genialne po prostu
edit. Zachwalacie tak trójkę a dwójkę graliście ? Bo mimo wszystko to dwójka chyba lepsza od trojki. Oby dwie gry są genialne, ale IMo trojka jednak przoduje.

Odpowiedz
#45
Mierzwiak mówi chyba o zbiorczym wydaniu tych tytułów, które powinno wyjść na wakacjach. Zdecydowanie warto, chociaż to mocno nietypowe "gry". I zgadzam się, Flower jest genialne.

Btw, to w końcu dwójka, czy trójka przoduje? ;)
U3 jest moim zdaniem minimalnie za dwójką, głównie dlatego że to druga część wytyczyła pewien poziom (i ma ciut lepszy scenariusz). Bo technicznie to wiadomo kto wygrywa.

Odpowiedz
#46
(17-06-2013, 14:59)Turus napisał(a): Co do the Journey. Nie masz ochoty się na to złożyć ?
Niby mógłbym, ale jak dobrze rozszyfrował mój post Khet, chciałem kupić zbiorcze wydanie. Na PSS już jest od jakiegoś czasu.

50 zł za 2, czy godziny to nie problem, po opiniach które czytałem wynika że ludzie przechodzą ten tytuł po naście razy, więc replay value jest tu ogromny.

Odpowiedz
#47
Turus, Khet: no mnie jednak chyba bardziej zakręciła trójka. Może to mało ambitne, ale scenariusz średnio mnie w tej serii interesuje. Wydaje mi się, że ciągle sadzą te same frazesy, które tylko stanowią pretekst do dalszej akcji. Bardziej nastawiony jestem na efekt "o żesz ku..a!" i tu trójka - według mnie - bierze górę. Ludzie na ulicach, Nathan pomagający sobie rękami podczas biegu odpychając się od ścian lub strącając przedmioty, ulepszony i bardziej filmowy model walki, lokacje zaprojektowane z solidną wyobraźnią i należytym rozmachem i w końcu arabskie naleciałości, które zawsze pobudzają moją wyobraźnię. Ta część jest bardziej nastawiona na "przygodowe mięso" i to mi pasuje :)

Cytat:50 zł za 2, czy godziny to nie problem, po opiniach które czytałem wynika że ludzie przechodzą ten tytuł po naście razy, więc replay value jest tu ogromny.

Flow i Journey to epickie dzieła. Flower kupię na dniach...
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
#48
Cytat:Btw, to w końcu dwójka, czy trójka przoduje? ;)

Jak dla mnie, wszystkie stoją na jednym, niesamowicie wysokim poziomie. Do trójki mam tylko jedno małe zastrzeżenie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#49
To też, ale bardziej mnie wkurzał
Właśnie dlatego minimalnie wyżej stawiam scenariusz Among Thieves. Nie dlatego, żeby był głęboki, bo to taka sama głębia jak w trylogii Jones'a. Po prostu mam wrażenie, że poszczególne wątki, jakkolwiek banalne, były odpowiednio skrojone i domknięte, a Drake's Deception mimo wszystko pozostawiło niedosyt.

Odpowiedz
#50
Ja po każdej części jedyny niedosyt jaki czułem to w stylu "chcę kolejną przygodę z tą ekipą!" :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#51
Lipiec:

Cytat:Pełne wersje:

Battlefield 3 (3 lipca)
Payday: The Heist (3 lipca)
Saints Row the Third (3 lipca)

Gry, które zostaną usunięte z oferty:

Kingdoms of Amalur: Reckoning (3 lipca)
ICO and Shadow of the Colossus HD Collection (3 lipca)
Demon’s Souls (3 lipca)
Rayman Origins (3 lipca)
Coconut Dodge Revitalised (3 lipca)

PlayStation Vita:

Ninja Gaiden Sigma Plus (3 lipca)
Unit 13 (3 lipca)
Szału nie ma, FPSy (o ile nie są to produkcje typu Bioshock) mam w głębokim poważaniu, więc Battlefield i Payday mnie kompletnie nie interesują, a marka Saints Row do mnie nie trafia, ale obadam.

Zresztą biorąc pod uwagę, że za mną już 3245 godzin z Okami, a pewnie drugie tyle przede mną (kiedy ta gra się kończy? :D), do tego Uncharted 3, narzekać na miesiąc "przerwy" nie będę.

Odpowiedz
#52
Z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Payday to jedyny online, którym byłem kiedykolwiek zainteresowany, ale nie na tyle, żeby za niego płacić. FPSy w sumie mnie nie interesują i od czasu świetnego Blacka na PS2 przy żadnym nie zagrzałem dłużej niż pół godziny, ale dają za friko więc nie pogardzę i sprawdzę Battlefielda. Najbardziej cieszy Saints Row, bo dosłownie parę dni temu dodałem go do koszyka, ale miałem czuja, że mogą go niedługo wrzucić, jako że zaczęła się już promocja czwartej części.

Tymczasem ciągle łupię w XCOMa. Od Kingdoms of Amalur i Demon’s Souls się odbiłem.

Odpowiedz
#53
W nowym CDA, oprócz Dead Island, jest kod na 30 dni darmowego Plusa. W połączeniu z darmowym miesiącem próbnym - grzech nie skorzystać.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#54
Dla wszystkich posiadaczy plusa. Ktoś w Sony się walnął i przez przypadek NBA 2k13 jest do ściągnięcia za free.

Odpowiedz
#55
Damn, szkoda że nie jakaś fajna gra :)

Odpowiedz
#56
NBA 2k13 nie jest niby fajne ? Nice try.


Odpowiedz
#57
Jestem niekompatybilny z grami sportowymi :P

Odpowiedz
#58
Wolałbym Top Spin, no ale nie wybrzydzam :) Dodałem do koszyka, żeby kuzyn, który ma passy do mojego konta sobie pograł :).

Odpowiedz
#59
(25-07-2013, 20:53)Huntersky napisał(a): W nowym CDA, oprócz Dead Island, jest kod na 30 dni darmowego Plusa. W połączeniu z darmowym miesiącem próbnym - grzech nie skorzystać.

Żebym czegoś nie spieprzył, bo dotychczas nie miałem do czynienia z Plusem. Ten kod z CDA jest chyba tylko dla nowych użytkowników. Standardowe 30 dni darmowego Plusa można wykorzystać po tych 30 dniach z CDA?
Tak, czy tak po pierwszym miesiącu zdecyduję, czy zostaję, ale jeśli można wyrwać kolejne 30 dni to czemu nie?

Edit: czy po prostu to jest to samo darmowe 30 dni i CDA łaski nie robi dając kod.


Odpowiedz
#60
Faktycznie tylko dla nowych userów. I z tego co widzę Sony zrezygnowało z darmowego pierwszego miesiąca przy rejestracji, am I right?
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PlayStation 5 i Xbox Series X - newsy, ciekawostki, problemy Pelivaron 93 15,037 29-09-2022, 11:33
Ostatni post: yacajackowski
  Playstation 4 & Xbox One Mierzwiak 823 109,695 04-03-2022, 21:28
Ostatni post: Reno



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości