07-10-2009, 21:32
|
Predators (Robert Rodriguez)
|
slepy51 napisał(a):ma zagrać najemnika, zabijającego innych ludziŻeby zabijać ludzi trzeba wyglądać jak Pudzian? 08-10-2009, 16:38
no wlasnie.
Wezmy np. takiego bear'a grylls'a z Ultimate Survival : koles z postury niepozorny, taki o gik :) a mimo to służył w brytyjskich siłach specjalnych jako żołnierz Special Air Service i potrafi przetrwac w kazdych warunkach. Do tego 4 krotnie zdobyl Everest , wiec jezeli Brodi bedzie tego typu gosciem to ok. Tak jak pisala Monika. 08-10-2009, 16:47
Jakoś ten koleś nie wygląda mi na takiego wymoczka. Nie jest kafarem, ale Glover też nie był. Tu nie chodzi tylko o budowę, ale m.in. o charyzmę.
08-10-2009, 16:52
No cóż Brody chyba za bardzo nie przypakuje :)
http://www.avpgalaxy.net/index.php?subaction=showfull&id=1255617073&archive=&start_from=&ucat=18&
koronex1989
15-10-2009, 22:16
Z mniejszym nosem! Genialne! Ale czy nie łatwiej byłoby zatrudnić kogoś lepszego? :)
15-10-2009, 23:35 Mierzwiak napisał(a):Żeby zabijać ludzi trzeba wyglądać jak Pudzian?Nie, jak Arnold.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...
16-10-2009, 00:02
jedynie słuszna odpowiedź na infantylne pytanie zadane przez Mierzwiaka:)
nie żebym krytykował Brody'ego za to, że nie wygląda jak Arnold - bez jaj, Arnold to mutant. ale... kiedy wysyła się ludzi do walki z czymś takim: ![]() nie można wyglądać tak: ![]() tu trzeba wyglądać co najmniej tak: ![]() już priościej nie umiem wytłumaczyć, dlaczego pierwszoplanowa postać nowego 'Predka' to kpina w żywe oczy i skandal większy niż Peja, nawołujący do zlinczowania 15-latka:) 16-10-2009, 01:26 Mierzwiak napisał(a):Może poproszą Camerona o konsultacje i zastąpią go mega umięśnioną wersją CGI GGI bylaby lepsza od pianisty (pewnie rzuci Predka w glowe puszka kiszonych ogorkow ;)) Gdyby chociaz wygladal jak Worthington, z drugiej strony skoro koles kryje sie w jaskiniach i je korzonki, to nie moze wygladac jak Arnold (Achnuld je wegiel i surowe swiniaki) tylko z nowu...pianista vs Predek :/ Przy okazji pytanie: Jaki megaseksowny, madry i cacy rezyser wpadl na pomysl aby paszcza Predka wygladala tak jak wyglada? Yeah baby!!! ![]() ![]() Bad boys for life ;) Zeby byla jasnosc....Brody, to spoko aktor, ale w tym filmie go nie widze, nawet jako wychudzonego P.O.V.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
16-10-2009, 02:33 Bucho napisał(a):Jaki megaseksowny, madry i cacy rezyser wpadl na pomysl aby paszcza Predka wygladala tak jak wyglada? Na pewno nie McTiernan.:) Widziałeś materiały ze zdjęć z pierwszą wersją kostiumu? Pred wyglądał jak krewetka stylizowana na Power Rangers.:) 16-10-2009, 06:29 military napisał(a):Widziałeś materiały ze zdjęć z pierwszą wersją kostiumu? Ja nie widziałem, zapodaj link.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 16-10-2009, 11:03
Tak mnie naszło przed chwilą... Arnold to komandos pełną gębą. Może Brody będzie silent killerem? Eeee, nie. Nie widzi mi się to :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
16-10-2009, 14:53
Przypomnijcie mi, czy w "Predatorze" Arnold pokonał predatora siłą, czy sprytem... :)
16-10-2009, 15:09
Pokonał wybuchem :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
16-10-2009, 15:20
Akurat pokonał go wielkim kawałem drewna na sznurku, nie wybuchem.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 16-10-2009, 15:25
Pedzio sam się wybuchnął. Tu trza oddać honor Gloverowi nie dał się tak załatwić :D No i to Glover powiedział "OK, who's next?" :D
Wracając jednak do tematu - oczywiście, że przeciwnik predatora nie musi być mega-koksem, ale tak to lepiej wygląda na ekranie. Zupełnie jak lepiej wygląda w filmie, kiedy pani naukowiec ma charyzmę, albo jest fajną laską (najlepiej jedno i drugie). Brody może być świetnym aktorem, ale wygląda jak szczur. Nie jak spryciarz, nie jak twardziel, nie jak zabójca. Tutaj ten szczur na bank rozwali jakiegoś predatora, urągając w ten sposób legendarnej postaci kina SF. 16-10-2009, 15:26 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |




![[Obrazek: predator.jpg]](http://2.bp.blogspot.com/_AkrZ09GYiws/Rg_E1SpjWsI/AAAAAAAAAdg/bz-A7QF6TOw/s400/predator.jpg)
![[Obrazek: adrian-brody_l.jpg]](http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/080411/adrian-brody_l.jpg)
![[Obrazek: ArnoldSchwarzenegger1.jpg]](http://www.hollywoodcultmovies.com/assets/images/ArnoldSchwarzenegger1.jpg)
![[Obrazek: commando19.jpg]](http://img49.imageshack.us/img49/7267/commando19.jpg)
![[Obrazek: fiferif.jpg]](http://img49.imageshack.us/img49/5307/fiferif.jpg)






