Ankieta: Jak oceniasz film?
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Prey, reż Dan Trachtenberg, 2022
Ktoś tutaj pisał, że mu główna aktorka wygląda zbyt mało indiańsko. Okazuje się, że nie tylko jemu. Moja mama, lat 63, pierwszy komentarz podczas seansu: "Przecież to nie Indianka, tylko jakaś biała baba" :)
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Ona bardziej Meksykankę przypomina niż rdzenną, ale huj tam, co się będziemy przejmować, jest seksowana stronk woman of kolor o nadludzkiej sile i karawana jedzie dalej.

Odpowiedz
No niby coś tam ma z Indian, ale widać, że to metyska. No i jest jakaś taka... pucułowata na policzkach, trudno uwierzyć, że to jaka wannabe wojowniczka Komanczów.

Odpowiedz
(13-08-2022, 11:08)Mental napisał(a): Ona bardziej Meksykankę przypomina niż rdzenną, ale huj tam, co się będziemy przejmować, jest seksowana stronk woman of kolor o nadludzkiej sile i karawana jedzie dalej.

Nie. Gdzieś tam w jednej scenie mignąła fajna Indianka. Ładna, w przeciwieństwie do tej. Nie robiłem Stopklatki ale od razu pomyślałem, że o wiele lepiej by się nadawała.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(13-08-2022, 11:08)Mental napisał(a): Ona bardziej Meksykankę przypomina niż rdzenną, ale huj tam, co się będziemy przejmować, jest seksowana stronk woman of kolor o nadludzkiej sile i karawana jedzie dalej.

Ona przede wszystkim wygląda jak typowa współczesna obrażona na cały świat nastolatka. Już nie mogę na ten ryj patrzeć, a nim przecież film jest reklamowany.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Z niej taka Indianka jak z Boyegi dobry aktor. Nie da się patrzeć na tę babę.

Odpowiedz
Widziałem wywiady z nią, bardzo fajna laska.

Mefisto, dlaczego się katujesz?

Odpowiedz
(13-08-2022, 14:34)marsgrey21 napisał(a): Mefisto, dlaczego się katujesz?

To znaczy? Ja nie klikam celowo, po prostu wszędzie wyskakuje :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Zgadzam się z Mefisto - jak typka się odzywa, to z pretensją nastolatki, której mamuśka zabrała ifona i zabroniła nagrywac tiktaków XD Natomiast jak się nie odzywa, to potrafi zagrać ciałem i mimiką. Dlatego uparcie twierdzę: zrobić z niej milczkę, która czynem - nie słowem - udowadnia, że jest warriorką. Acha, zapomniałem, jest lebiegą przez pół filmu :D
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
[Obrazek: comment_1660401336VToa0Tw7PSMbk9QCW8Frnz.jpg]

Odpowiedz


Cordery bezbłędnie wskazuje na to co jest zjebane z dizajnem twarzy Predka w każdym sequelu.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mógłbym patrzeć nieskończoność na to ujęcie, iluzja jest kompletna, prawdziwa postać, widać ile wysiłku musieli włożyć w ten kadr by wyglądał i wybrzmiewał w ten sposób.

[Obrazek: 7nr5icaaqysy.gif]

Odpowiedz
Ja o tym pisze od kilku lat, a rozpoczal ten trend Predator 2. Juz nigdy morda preda nie wygladala tak zajebiscie jak w jedynce.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Mozna tu znaleźć parę plusów (szczególnie niektóre z krwistych scen), jest chwilami jakiś tam klimat, ale z drugiej strony mamy raczej kiepskie tempo, totalnie nijakich bohaterów (włącznie z główną Pocahontas), których los mnie zupełnie nie obchodził, kiepskie CGI zwierzaki i najgorzej wyglądającą mordę predatora ever. Lepsze to niż wysryw Blacka, ale co z tego, skoro to film z kategorii 5 w porywach 6/10, da się obejrzeć, a zaraz potem można o nim z powodzeniem zapomnieć.

Poziom P1 i P2 daleko poza zasięgiem, Predators też było fajniejsze.

Odpowiedz
Na necie też zaczynają się pojawiać bardziej sensowne opinie dotyczące "Prey":

The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
No obejrzałem... i.. eee....jak dla mnie najsłabszy Predek z wyjątkiem filmu Blacka. Są tu dobre rzeczy ale za bardzo jest to wszystko razem.. no, głupotkowe. W ogóle nie mogłem się zaangażować w to co się dzieje.
Scena z kuguarem na drzewie to chyba zerżnięta z "Duch i Mrok".
Musze to jeszcze trochę przetrawić ale ode mnie 5,5 -6/10



(13-08-2022, 14:22)Mefisto napisał(a): Ona przede wszystkim wygląda jak typowa współczesna obrażona na cały świat nastolatka. Już nie mogę na ten ryj patrzeć, a nim przecież film jest reklamowany.


Bo jej postać to właśnie zupełnie typowa zbuntowana nastolatka.. Tyle że "przeniesiona" w schemat indiański.

Odpowiedz
Na tym polega problem, że w "schemacie" indiańskim nie było typowych zbuntowanych nastolatek :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Myślę że następną razą Predek mógłby walczyć z samotną matką z dzieckiem przeniesioną w "schemat samurajski". Albo z emerytem przeniesionym w "schemat średniowieczny"..

O, albo z grupą dzieciaków w ejtisach w schemacie "Stranger Things". To by się sprzedało, dziwne że na to nie wpadli ^^

Ale wszystko przed nami :)

Odpowiedz
Cytat:O, albo z grupą dzieciaków w ejtisach w schemacie "Stranger Things". To by się sprzedało, dziwne że na to nie wpadli ^^
https://en.wikipedia.org/wiki/Archie_vs._Predator
:)

Odpowiedz
O krucafuks :P

Aż mi się przypomniał komiks "Gołota vs Predator" gdzie Predek walczył z Andrzejem Gołotą :p

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości