Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Cytat:Gdyż dla mnie nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi atmosfery w kinie.
Smród popcornu, świecące komórki, komentujący idioci, śmiechy, otwierane puszki z piwem, ludzie przeciskający się między rzędami... No fakt, w domu nie sposób odwzorować tej "atmosfery".:)
29-03-2012, 17:10
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
(29-03-2012, 15:53)military napisał(a): A mnie się uroda Rapace podoba. Wygląda jak twarda babka. Brakuje teraz takich w kinie. Dobrze wyszła na zdjęciu.
Szkoda tylko, że płaska jak deska.
(29-03-2012, 17:10)military napisał(a): Cytat:Gdyż dla mnie nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi atmosfery w kinie.
Smród popcornu, świecące komórki, komentujący idioci, śmiechy, otwierane puszki z piwem, ludzie przeciskający się między rzędami... No fakt, w domu nie sposób odwzorować tej "atmosfery".:)
eeee tam. Zapach popcornu mi nie przeszkadza, świecące komórki to element prawie nie spotykany. Jedynie można się wkurwić na komentujących debili, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zwrócić takiemu delikwentowi uwagę. A ludzi z browarem to w życiu nie widziałem jeszcze kinie.
29-03-2012, 17:23
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
Widmotheus
29-03-2012, 17:39
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Wiadomo różne się typy w kinie spotyka i można by było na osobny temat na to założyć. I ja sam się po prostu z chamami spotkałem, ale mimo wszystko lubię chodzić do kina.
I nie chcę tutaj brzmieć jak jakiś burżuj, lanser czy szpaner, ale np. kiedy byłem na pokazie premierowym "Inception" w Berlinie to na wejściu do sali dawali w ogóle po butelce piwa.
Ogólnie jakos w Niemczech nie przeżyłem niemiłych historii. Ale nie chcę tutaj za bardzo offtopić. :)
Więc wracając do meritum ja chcę zobaczyć pełną niekompromisową wersję w kinie. Najlepiej by było, gdyby film dostał tę Rkę i okazał się być super hyper wielgachnym sukcesem.
29-03-2012, 17:46
Stały bywalec
Liczba postów: 10,339
Liczba wątków: 5
Do złych kin i o złych porach chodzicie :) Z takich akcji to tylko wspominam "Mgłę" Darabonta, na seansie której 3/4 sali miało polew łącznie ze mną, a jak zdechła pewna jędza to gwizdy/brawa zagłuszały nawet eksplozje na Słońcu ;)
Co do omawianej sprawy: ja tam Scotta w pełni rozumiem - dzisiaj eRka to wielkie ryzyko, ostatnia "Dziewczyna z tatuażem" miała tyle hajpu, a i tak to nie pomogło. Facet może i zrobiłby film z tą kategorią, ale nie wiem na ile ma władzy (niby jest producentem i jego studio odpowiada za film). W przypadku "Królestwa niebieskiego" było zdaje się tak, że wersja kinowa nie była nawet przez niego zatwierdzona (i nie dziwi mnie to).
29-03-2012, 21:06
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,488
Liczba wątków: 67
najgorsze fanarty jakie w życiu widziałem
31-03-2012, 04:11
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Przesadzasz Mefi, są tam dwa naprawdę fajne plakaty.
31-03-2012, 11:20
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Większość bardzo mi się podoba:)
31-03-2012, 11:34
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
Ja się pytam... Bucho, gdzie info o Gibsonie i Gloverze z nowego Empire?!
31-03-2012, 12:08
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,488
Liczba wątków: 67
(31-03-2012, 11:20)Mierzwiak napisał(a): Przesadzasz Mefi, są tam dwa naprawdę fajne plakaty.
Zero charakteru, zero świeżości, wszystko toporne i raczej albo bez jakiegokolwiek związku z filmem w sensie stylistycznym albo niepotrzebnie przestylizowane właśnie (jak ten a la giger, który pasowałby, ale do pierwszego Aliena).
31-03-2012, 15:24
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,488
Liczba wątków: 67
właśnie o to mi chodzi - intrygujące, ale te pierwszy wygląda jak nowy film Jarmusha, a drugi Cronenberga :)
31-03-2012, 21:04
.
Liczba postów: 27,924
Liczba wątków: 62
Fajne te plakaty, ale tak jak ktoś w komentarzach na ZK: Coś tak podejrzewam, że autorzy tych plakatów dostaną inny film niż ten, który im się tu marzy.
01-04-2012, 03:00
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,362
Liczba wątków: 4
(31-03-2012, 12:08)Crov napisał(a): Ja się pytam... Bucho, gdzie info o Gibsonie i Gloverze z nowego Empire?!
Ok, ok, ok (Leo Getz style)
Wspominkowy wywiad, nic specjalnego :/ W ogole wywiad jakis dziwny sie wydaje, jakby strzelony od niechcenia, polaczony ze starymi anegdotami itd. Nawet nie zadano pytania odnosnie nowej czesci/szansach i checiach pracy przy kolejnej odslonie, padaka troche.
Odnosnie Promka, to wszystko co bylo wiadomo + kilka musniec, smaczkow i mozliwych spoilerow (mily starszy pan ze zdjec i trailera)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
04-04-2012, 01:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2012, 01:14 przez Bucho.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,339
Liczba wątków: 5
Nowy
Liczba postów: 837
Liczba wątków: 10
Myśl o polskiej i światowej dacie premiery sprawia mi fizyczny ból...
Co do samego filmu, należę do grupy napalonych wizualiami aczkolwiek widzących istotne prawdopodobieństwo rozczarowania fabułą.
04-04-2012, 10:48
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Nie wiedziałem, że w ekipie jest krasnolud. Od razu fajniej i bardziej swojsko się zrobiło.
04-04-2012, 13:11
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,527
Liczba wątków: 30
(04-04-2012, 10:13)vast napisał(a): Zrozum tylko że w tym przypadku jest to uwarunkowane postępem technologicznym i wymogami widowni. myślisz że teraz w kinie ktoś chciałby oglądać scenografię w stylu sprzed 30 lat??? ofc, może garstka fanów by poszła na taki układ, ale nie przeciętny zjadacz filmowego chleba ad 2012.
Ależ ja to rozumiem. Sam nie chciałbym oglądać Prometeusza vintage. Nie zgadzam się tylko z dorabianiem teorii "stary statek roboli to ma monitory / starszy statek ale naukowców to ma hiperbajery".
Bo jak już pisałem to jest żadne wytłumaczenie, tak samo przykłady z karetkami / ciężarówkami. Na tej zasadzie Nostromo powinno mieć drzwi na klamki i starego robota wyglądającego jak toster a nie nowoczesnego androida. W przyszłości chyba taka duperela jak interfejs, na takim statku kosmicznym to będzie najbardziej podstawowa i najtańsza rzecz. Taka oczywista oczywistość.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
04-04-2012, 14:32
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
|