Ten film rzekomo nie był wcale taki drogi, ale na kampanię reklamową trochę pewnie jednak wywalili i eRka może być ryzykiem. Ewentualnie inna wersja w US i inna w Europie (już się to zdarzało parę razy).
28-04-2012, 14:26
|
Prometheus (2012) reż. Ridley Scott
|
|
Jerśli bujda, to Scott jest kłamczuszkiem, bo tę wersję obiecał. Myślę jednak, że będzie, a ostatnio o tym nie mówią żeby nie zniechęcać do PG-13. No ale mamy jednak te słowa Rothmana - nie do końca wprost, ale jednak.
Ten film rzekomo nie był wcale taki drogi, ale na kampanię reklamową trochę pewnie jednak wywalili i eRka może być ryzykiem. Ewentualnie inna wersja w US i inna w Europie (już się to zdarzało parę razy). 28-04-2012, 14:26
Najpewniej jak MPAA ogłosi swój werdykt, czyli PG-13, to Scott do spółki z producentami będzie udawać, że się cieszą, bo taki dorosły i bezkompromisowy film zrobili, a mimo to dostali PG-13, więc MPAA nie jest taka zła.
28-04-2012, 14:36
Sporo nowości w tym temacie (ukazała się francuska gazeta skłądająca się p[raktycznie z samych materiałów o Prometeuszu): http://www.avpgalaxy.net/forum/index.php?topic=43201.msg1344905#msg1344905
M.in. taki fakt, że większość rzeczy w filmie, o których myślimy, że zrobił je Giger zostały przerobione przez artystę iminiem (?) Gutalin, czyli (jak się poszpera w necie) generalnie takiego Giger wannabe. To tłumaczy dlaczego scenografie nie mają jednak do końca tego gigerowego looku. Nie wiem więc po co taka zamiana, ale niech będzie. Za to Engineer wygląda bardzo fajnie - tutaj dałbym się nabrać, że zrobił to pan od Aliena :) Poza tym to WETA robiła najważniejsze efekty w filmie. 29-04-2012, 15:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2012, 15:07 przez Albertino.)
Jest zdjęcie kostiumu i tyle (wielu szczegółów nie widać na trailerach). Więcej nowych fotek nie ma. Jest trochę opisów wypowiedzi twórców z wywiadów. Raczej bez spoilerów, po prostu opowiadają trochę jak to wszystko robili i kto za czym stoi.
29-04-2012, 15:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2012, 15:23 przez Albertino.) (29-04-2012, 15:00)Albertino napisał(a): To tłumaczy dlaczego scenografie nie mają jednak do końca tego gigerowego looku.Moim zdaniem mają, ale rozumiem dlaczego tak uważasz. Zauważ że scenografia derelictu w Alienie jest obleśna, stara, wilgotna, nieprzyjemna, ma bardzo wyraźną teksturę. W Prometeuszu mamy funkcjonujący normalnie statek i nie ma żadnego powodu, by wyglądał jak tamten. Stąd gorsze, bardziej plastikowe i sterylne wrażenie. Mam nadzieję że w gotowym filmie przestaniemy zwracać na to uwagę. 29-04-2012, 16:53
Final Trailer.
Krztyna nowych scen. Zimowa czarowna "sceneria" + I'm tired of these motherfucking snakes on this motherfucking planet. EDIT: Niektórzy rzekliby, że jest o parę ujęć za dużo. Także, Wasza wola. 29-04-2012, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2012, 22:57 przez Galadh.)
Ta "krztyna nowych scen" jest bolesna, za dużo wyjaśnia, za dużo zdradza, nie podoba mi się takie chamskie rzucenie prosto w widza tylu szczegółów. Poprzednie zwiastuny były lepsze, a na film i tak czekam.
29-04-2012, 22:50
Ano, w paru miejscach się zagalopowali.
(28-04-2012, 11:05)Mierzwiak napisał(a): Zdziwię się też, jeśli Promek dostanie R. Słowa Rothmana i Scotta są śmieszne, nie wiedzieli czy kręcą film z fuckami i przemocą? My thoughts exactly. Wiele to mówi o ilości wulgaryzmów w filmie, natomiast decydującym czynnikiem jest zapewne szeroko pojęta przemoc. Ale tak czy siak, skoro są niepewni, to na wielki hardkor chyba nie ma się co gotować. Po tym trailerze widać jednak, że raczej będzie to więcej niż PG-13... 29-04-2012, 23:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2012, 23:04 przez Galadh.) Co mi sie podobalo najbardziej z nowych ujec, to reakcja helmu na kontakt z kwasem - cudne :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
29-04-2012, 23:39
Fakt, to było mocne, ale większe wrażenie na mnie zrobił leżący pusty skafander Space Jockeya/martwy Space Jockey/coś co wyglądało jak Space Jockey. Krótkie ujęcie, ale jakże zajebiste.
30-04-2012, 00:07
Wyłączyłem w cholerę po 30 sekundach - jeden z tych niepotrzebnych trailerów, który streszcza calutki film. Poza viralami promocja tego filmu posysa takie suty, że aż krowa by się ze wstydu schowała.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 30-04-2012, 04:22
Widmo sutów
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 30-04-2012, 05:05
Widzieliśmy za dużo, owszem, ale nie wiemy więcej niż wiedzieliśmy wcześniej. Motyw z "wężem" cholernie intrygujący, oczywiście już roi się od teorii, że to protofacehugger. Mnie bardziej zastanawia ten ogon, który uderza w zakrwawione drzwi zaraz po tym jak Noomi zagląda przez okienko, czy to dorosła forma tego stworzenia? Albo dorosła forma tego, co wycięto z Noomi. W tym momencie ciekawostka - ta rzecz którą z nią wyciągnięto, w ujęciu ze stołem operacyjnym, tym razem została zamazana :]
Intryguje mnie też motyw z hologramem z uciekającymi przed czymś Jockeyami, inne ujęcie z tej sceny było już w trailerze IMAXowym. 30-04-2012, 11:35
Za to w analizowanym przez nas jakiś czas temu kadrze, dalej zdaje się być głowa xenomorpha :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 30-04-2012, 11:44 (30-04-2012, 11:35)Mierzwiak napisał(a): Motyw z "wężem" cholernie intrygujący, oczywiście już roi się od teorii, że to protofacehugger. Fakt, to stworzonko w pewnym stopniu przypomina facehuggera, różni się jednak dość mocno. Albo jest to po prostu coś innego, ot taka "zwykła" forma życia, nad którą pracował Space Jockey. (30-04-2012, 11:44)Hitch napisał(a): w analizowanym przez nas jakiś czas temu kadrze, dalej zdaje się być głowa xenomorphaChodzi o to, Hitch? 30-04-2012, 12:20
Nie, chodzi o moment gdzie duża ciemna postać (w nowym zwiastunie dodatkowo w płomieniach) rzuca kimś jak szmacianą lalką.
Dla mnie ten wąż wygląda jak połączenie facehuggera z formą Obcego wyskakującą z klaty.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 30-04-2012, 12:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2012, 12:24 przez Hitch.)
Z tego co piszecie, to lepiej żebym nie oglądał tego trailera, bo jest tam nieco za dużo. Ale z drugiej strony tak mnie ciągnie, że nie wiem. To jak jakiś je**ny nałóg :)
30-04-2012, 12:49
I tak wydaje mi się, że sporo rzeczy nam nie pokazali, a na dodatek jestem pewny, że kolejność ujęć jest w trailerze celowo pomieszana.
30-04-2012, 13:29
Dla mnie nowoczesność technologi jaką stosują w tym filmie nie pasuje na prequel Aliena. Sorry tam szczytem technologi był ekran z Commodore, tutaj hologramy, koleś przerzucający sobie w powietrzu obrazami...Czy nie można było tego zupełnie odciąć od serii? Wredne żerowanie na marce Alien. Kupy dupy się to nie trzyma.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 30-04-2012, 14:26 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Alien (1979) reż. Ridley Scott | Anonymous | 362 | 64,241 |
16-05-2026, 20:15 Ostatni post: Westcoast |
|
| Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott | military | 1,201 | 254,831 |
07-03-2024, 14:24 Ostatni post: shamar |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |