Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,460
Liczba wątków: 67
Większość filmów poszło - zostały tylko dwa boxy:
boxy:
- Piraci z Karaibów - box blu z dodatkową płytą, rzecz jasna ostatni film zakodowany na "A", cała reszta chodzi bez zarzutu; cena taka, za jaką kupiłem w promocji, czyli dokładnie 111 zł - nówka, bez folii
- kolekcja Luca Besson - niebieski box, 5 filmów (Atlantis, Joanna D'Arc, Metro, Nikita, Ostatnia walka), unikat, więc w tym wypadku za mniej jak 120 zł nie sprzedam
Wszystkie płyty, jak i opakowania w stanie bdb/idealnym. Rzecz jasna tekturki od Warnera mają otarcia i ryski, bo tego się nie da uniknąć, ale żadnych mocno rażących uszkodzeń nie zauważyłem.
19-07-2011, 15:04