Star Trek
Tylko czemu znowu wraca nazwisko Abramsa?

Odpowiedz
Bo żyjemy w czasach ciemności i potrzeba wizjonera by oświetlił nam drogę (lens flarami).
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Z jednej strony super, bo chciałbym zobaczyć szalone sci-fi od Quentina, ale z drugiej nie wierzę, że daliby mu pełną swobodę artystyczną.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Liczę na Star Treka w stylu Kapitana Bomby...

Odpowiedz
(05-12-2017, 04:08)Proteus napisał(a): Klingon motherfucker! Do you speak it?

:)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Najpiękniejszy fakolec wymierzony w kierunku fabryki Disneya a zarazem popkulturowy prezent roku :). Jaram się #Trekkie4Life
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Jarałbym się jak flota Stannisa...gdyby Tarantino nie był na smyczy Jar Jara :/
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ktoś zamknął wątek Star Treka, więc daje tutaj. To jednak może się wydarzyć :O

Cytat:A writers room was assembled incredibly quickly, and Tarantino spent hours with scribes Mark L. Smith (The Revenant), Lindsey Beer (Chaos Walking), and Drew Pearce (Iron Man 3) to kick around ideas on how to tackle Tarantino’s approach.

Per Deadline, Smith is currently the frontrunner to land the job, but the bigger news is that this Star Trek movie will be R-rated. This was a condition of Tarantino being involved, and one that both Abrams and Paramount agreed to. It’s a first for the franchise, but Paramount is in something of a bind as the series has yet to really take off the way it had hoped at the box office, so clearly they’ve sparked to this left-field idea of having Quentin Freaking Tarantino direct it.
źródło: http://collider.com/quentin-tarantino-star-trek-movie-r-rated/#mark-l-smith


Panie. Panowie. DAWAĆ MI TO TU I TERAZ!!!
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Osobiście wolałbym, aby całość miała klimat kinowego Treka od Wise'a, a nie tylko "Er Rejted bo cycki i fucki". Taki cięższy klimat przygody byłby czymś bardziej świeżym niż kolejne Fast and Furious w kosmosie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:this Star Trek movie will be R-rated


Set phasers to armor-piercing, high-explosive.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
No cóż, średnio Paramountowi wypaliła poprzednia seria, czy raczej trylogia, więc nic dziwnego że szukają pomysłu najej odświeżenie, ale gdybym miał zgadywać to powiedziałbym że na tym jeszcze bardziej się przejadą.

Po pierwsze, to nie jest seria która jakoś elektryzuje widzów, a już na pewno nie jest kojarzona z filmami dla dorosłych. Druga sprawa, Tarantino znany jest ze specyficznego typu filmów i nawet będąc popularnym reżyserem jego nazwisko nie gwarantuje moim zdaniem sukcesu kasowego. Jestem zainteresowany jego filmami, ale nie jestem zainteresowany Star Trekiem w jego wykonaniu. Wydaje mi się to totalnie przypadkowym i bardzo nieciekawym połączeniem.

Odpowiedz
Jak średnio? To były całkiem przyzwoite filmy. Szykuje się żenada kolejnego rebootu? Niech się pałują.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nieważne jakie były, ważne, że ostatni nie zarobił.

Odpowiedz
Tak, średnio.

385, 467 i 343 mln wpływów przy budżetach (bez marketingu!) odpowiednio 150, 190 i 185 mln to nie są wyniki z których studio powinno być zadowolone.

Odpowiedz
W ogóle Paramountowi zdychają kolejne serie - G.I.Joe i TMNT nawet nie nabrały rozpędu, Trek dokuśtykał do trzeciej części, a ostatnio nawet Transformers dostało zadyszki.
W sumie to co im zostało poza M:I? Ile potrwa zanim ich także wykupi DIsney? :)

Odpowiedz
(08-12-2017, 01:45)Mierzwiak napisał(a): Tak, średnio.


Ale to jest kwestia mamony a nie jakości filmów. Skoro nie zarobiły odpowiednio to należy TO zostawić a nie reanimować na siłę.

Ach, no tak. Holly - tak ubogie w pomysły. Lepiej zaryzykować rebotem znanej marki niż zainwestować w coś nowego
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No chyba logiczne, że lepiej - w sensie: bezpieczniej?

Odpowiedz
Dopóki widz będzie się na to nabierał. No ale jak się czyta komentarze w stylu: kiedy reboot X-menów? ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(07-12-2017, 23:24)Snappik napisał(a): Osobiście wolałbym, aby całość miała klimat kinowego Treka od Wise'a, a nie tylko "Er Rejted bo cycki i fucki".

Były kiedyś jakieś cycki u Tarantino? Nie przypominam sobie ani razu (a nie widziałem jeszcze tylko "Hateful Eight"). Co najwyżej możemy dostać krwawą łaźnię, obficie okraszoną fuckami :)

Odpowiedz
Co do "Star Treka" pasuje taaak bardzo, ale w sumie czemu nie? Z punktu widza jedynie.

Mnie w sumie zawsze trochę jarają takie opcje. Dwa światy teoretycznie. Z jednej strony Tarantino ze swoim autorskim kinem. Z drugiej "Star Trek", którego ostatnio próbuje się ukształtować na blockbuster. To mocno lubię takie nieoczywiste sytuacje. Już prędzej wyobrażam sobie jakieś Disneye w wersj Quentina, gdzie poszedły po prostu w obalanie bajkowości. Jego ST to tak z dupy pomysł, że aż ciekawy.
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Trek: The Motion Picture (reż. Robert Wise) Corn 90 47,386 24-12-2024, 14:42
Ostatni post: Mefisto



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości