Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Cytat:Nikt nie szedł na F&F bo to filmy Lina.
odnosiłem się do tego, że niby styl Lina miałby uwalić Treka w boxoffice.
WTF?
Jak dla mnie on nawet nie ma żadnego wyraźnego stylu. Nie jestem w stanie powiedzieć, co jest charakterystyczne dla tego reżysera.
14-12-2015, 15:44
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015, 15:46 przez Gieferg.)
Red Crow
Liczba postów: 12,707
Liczba wątków: 50
Chyba tylko to, że kręcił F&F, bo nic innego się nie da o nim powiedzieć.
14-12-2015, 15:47
Stały bywalec
Liczba postów: 13,475
Liczba wątków: 77
(14-12-2015, 15:44)Gieferg napisał(a): Cytat:Nikt nie szedł na F&F bo to filmy Lina.
odnosiłem się do tego, że niby styl Lina miałby uwalić Treka w boxoffice.
WTF?
Jak dla mnie on nawet nie ma żadnego wyraźnego stylu. Nie jestem w stanie powiedzieć, co jest charakterystyczne dla tego reżysera.
Nie napisałem, że styl Lina uwali film w box office, tylko, że sam film okaże się po prostu słaby i nie będzie się wyróżniać spośród innych blockbusterów. I Lin raczej nie spowoduje, że to się zmieni. Jedynka była fajną przygodą ze świeżymi, nieogranymi twarzami, dwójka przeładowanym blockbusterem z kiepskim twistem, a trójka zapowiada się na F&F w kosmosie właśnie. Albo się polubi ten twór z całym dobrodziejstwem inwentarza, albo nie. Ja czuję się tą serią już zmęczony.
Tak, wiem - metoda szklanej kuli oparta na 90 sekundowym teaserze z niemieckim dubbingiem to spore nadużycie :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
14-12-2015, 15:53
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Cytat:Nie napisałem, że styl Lina uwali film w box office
No, czy ja mówię, że ty to napisałeś?
14-12-2015, 15:54
Stały bywalec
Liczba postów: 4,900
Liczba wątków: 19
W HD i po ingliszu, dzifki!
Ogólnie to stylistycznie przypomina mi to bardziej seriale z okresu TNG, niż poprzedniki Abramsa. Wygląda ok, chociaż wolałbym dostać jakiś zarys fabularny, a nie losową zlepkę scen.
No i duo Lin-reżyser/Pegg-scenarzysta mnie ciekawi.
14-12-2015, 18:15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015, 18:16 przez Grievous.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Zarys fabuły?
Pospekulujmy: wygląda na to że rozwalają/uszkadzają im statek (noooooo!), załoga trafią na jakąś pobliską planetę (przy czym wiekszość, w tym Sulu i Uhura, zostaje schwytana przez tubylców), zapewne miesza się w jakiś lokalny konflikt, który później (w finale?) przenosi się na bardziej cywilizowane terytoria. Biała lasia ninja (kto ją gra, wie ktoś?) robi przez wiekszość czasu za sojusznika, ale kto ją tam wie, czy w wyniku "niespodziewanego twistu" nie okaże się jednak kimś innym niż się zdawało.
Za oryginalnie to to nie wygląda, ale fabuła wydaje się jednak mocno trekowa.
Ciekawe czemu Alice Eve się nie załapała do obsady, no i co będzie miał do roboty Idris Elba.
I gdzie jest Chekov?
14-12-2015, 18:37
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015, 18:41 przez Gieferg.)
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Jak na razie mamy dość krótki teaser i w sumie nie ta zajawka o fabule mówi tyle co nic. Ja bym się też wstrzymał z twierdzeniami o mniejszym budżecie do pełnego zwiastuna, bo coś czuję, że nie pokazali jeszcze wszystkiego.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
14-12-2015, 19:18
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
Meh. Wygląda jak dłuższy tv spot, w którym nawalili akcji, nie jak teaser trailer.
14-12-2015, 20:04
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Źle prowadzona kampania reklamowa! Prognozuję brak rekordu otwarcia, co najwyżej trzydzieste dziewiąte miejsce wśród filmów mających premierę w pierwszy piątek miesiąca i duże spadki. Ból dupy do lipca 2016 gwarantowany.
---
Tak ogólnie to mam wrażenie, że z odnowionym Trekiem może być tak, jak z odnowionym Bondem - nadzywczaj udany początek, a potem już z górki.
14-12-2015, 20:08
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015, 20:15 przez Gieferg.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Gieferg napisał(a):Źle prowadzona kampania reklamowa!
Dobra, ale to już jest dziwne. Zapomnieli o tym filmie czy co?
A Polska premiera podobno miesiąc po światowej... :/
btw...
http://birthmoviesdeath.com/2015/12/15/star-trek-beyond-will-politely-ignore-into-darkness
03-05-2016, 19:30
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2016, 19:33 przez Gieferg.)
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,958
Liczba wątków: 15
Gdzieś czytałem, że są ogromne problemy i tarcia na linii twórcy - studio i że całość zaczyna niebezpiecznie przypominać Fan-four-stick. Usunięto 45 stron scenariusza! Scenarzysta czyli Simon Pegg nie poznał własnego filmu po montażu i był na tyle wściekły, że odmówił kręcenia reszty filmu. Dopiero po interwencji Abramsa się zgodził. Teraz ratują się jakimiś dokrętkami.
Nie wróży to nic dobrego, no ale ja już się bałem po wyborze Lina na reżysera projektu... Szkoda...z Peggiem jako scenarzystą na pokładzie i jakimś ogarniętym reżyserem mogła powstać najlepsza część, a tak... zobaczymy.
04-05-2016, 00:09
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2016, 00:09 przez Corn.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Na pocieszenie fanedit trailera z inną muzyką:
04-05-2016, 15:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2016, 15:31 przez Gieferg.)
Stały bywalec
Liczba postów: 18,629
Liczba wątków: 149
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
21-05-2016, 11:13
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,522
Liczba wątków: 30
Mam anszua
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
21-05-2016, 15:10
Stały bywalec
Liczba postów: 4,900
Liczba wątków: 19
Dwa nowe, bardzo fajne plakaty:
21-05-2016, 15:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016, 15:16 przez Grievous.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
O rany, jaka ta lasia denna. I w ogóle całość wygląda jak wytwór programu do którego wpisano słowa-klucze opisujące styl Abramsa.
21-05-2016, 15:53
Captain Skullet
Liczba postów: 20,385
Liczba wątków: 128
Już tylko dla samej trójki głównych bohaterów (Kirk-Spock-McCoy) czekam jakieś 10x bardziej niż na jakiekolwiek Srałwarsy.
Nice.
24-05-2016, 15:49
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2016, 15:57 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Nie wyobrażam sobie że można czekać na film z powodu tych postaci, no ale co kto lubi :)
24-05-2016, 16:32
Miami Vice
Liczba postów: 8,063
Liczba wątków: 43
Ten plakat coś mi przypomina. Czyżby to znowu odgrzewany kotlet z nadmiernym stosowaniem flare effect.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
24-05-2016, 22:02
Stały bywalec
Liczba postów: 4,900
Liczba wątków: 19
Plakat nawiązuje do tego:
24-05-2016, 22:05
|