Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Jestem w pełni kupiony, choć na razie bardziej samym pomysłem in galerią postaci niż tym, co pokazuje zwiastun w kwestii poszczególnych scen.

Do Harley już się w 100% przekonałem, tatuaże Jokera to pikuś, Leto da radę, oj da.

Odpowiedz
Leto przede wszystkim wygląda creepy as fuck. A te koronki na zębach to chyba pamiątka po bliskich kontaktach z pięścią Batflecka.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Cytat: nie o takie Harley walczyłem
Przeca jest w porządku, jak komiksowa, kocham ją za żucie gumy i "huh?". Inna sprawa, że tylko Deadshot, Harley, Killer Croc i Boomerang super wyglądają, reszty ekipy równie dobrze mogło by ni być.

Odpowiedz
Margott Robbie rządzi, powinni już jej zaklepywać spinoff!
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Po prostu jest szalona. Nie w sensie "lol randumb xd", to co widać na zwiastunie pasuje do niezrównoważonej pannicy która może rozwalić ci łeb. No i ujęcie, jak liże kraty... <3

Odpowiedz
Chce byc ta krata.

Odpowiedz
Chyba każdy chce. Obejrzałem to kilka razy i moje wnioski są takie - będą fleszbeki o tym, jak Joker zniszczył psychikę Harleen, przez co ta stała się Harley (poszczególne ujęcia pokazują Margot spętaną, związana, torturowaną... internet wybuchnie).

Odpowiedz
Trailer wygląda lepiej niż się spodziewałem, ale wciąż mnie to odrzuca. Sam nie wiem czemu. Może dlatego, że wszyscy bohaterowie są odpychający? Poza tym wygląda na to, że Joker będzie w tym filmie przez trzy minuty. Może to i dobrze, bo w tym filmie wygląda naprawdę źle.

Odpowiedz
Gify z moją dziewczyną

[Obrazek: giphy.gif]

We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
(14-07-2015, 07:45)military napisał(a): Poza tym wygląda na to, że Joker będzie w tym filmie przez trzy minuty.

Yyyyy.. nie. Przed rozpoczęciem zdjęć wyciekały informacje, że specjalnie przepisywano scenariusz żeby było go jak najwięcej.

[Obrazek: zpXgCSp.gif]

Joker prezentuje się zajebiście! Leto wygląda dobrze, ma super śmiech, super głos i jest zupełnie innym Jokerem od Ledgera i Nicholsona (chyba jeszcze bardziej komiksowym). Trzecie podejście do tej postaci i zapowiada się kolejna fantastyczna kreacja.

Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że cała geneza Harley nie sprowadzi się do zaaplikowania pani doktor elektrowstrząsów.

Odpowiedz
Ja nie wiem czemu, ale dostrzegam w Jokerze Leto leciutką inspirację Ledgerem, ale pod żadnym pozorem nie jest to kserowanie czy coś. Wierzę, że będzie to równie genialna interpretacja tej postaci, jak dwie poprzednie. Na razie jestem mega zadowolony i obok Margot będzie to największy plus filmu.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
O ile po informacji o wyborze Ledgera na Jokera odczuwałem delikatny niepokój, tak tutaj jestem w 100% spokojny :) Leto stworzy zajebista postać. Może się mylę, ale wydaje mi się, że będzie to w duchu TAS.

Odpowiedz
Jakakolwiek analiza po takim fragmencie to raczej tylko zabawa, no ale od czego jest forum :) Wydaje mi się, że to pierwszy Joker który może podjąć fizyczną walkę z Batmanem, a już samo to będzie kolosalną różnicą. I tak jak wyżej napisano, sądzę, że jego uzębienie jest wynikiem poprzednich randek z Batfleckiem. Sądzę też, że będzie Jokerem któremu najbliżej do klasycznego psychopaty, choćby dzięki sytuacji w której widzowie zobaczą jak psychicznie i fizycznie znęca się nad kobietą. Jeśli dobrze pamiętam Nicholson zmasakrował twarz Jerry Hall poza kadrem, a wobec Kim Basinger zachowywał się dość szarmancko. Ledger był zbyt zajęty filozofowaniem. Natomiast tutaj, oczywiście w ramach PG-13, będziemy świadkami zniszczenia pięknej, młodej i inteligentnej pani psycholog. To może być pierwszy Joker w przypadku którego widz będzie czerpał naprawdę niemałą satysfakcję z każdego ciosu Batmana.

Odpowiedz
(14-07-2015, 10:10)Szaman napisał(a): To może być pierwszy Joker w przypadku którego widz będzie czerpał naprawdę niemałą satysfakcję z każdego ciosu Batmana.
Albo kibicował Jokerowi, w końcu hejt na Afflecka jeszcze się tli.

Odpowiedz
(14-07-2015, 09:58)Mierzwiak napisał(a): Mam tylko nadzieję że cała geneza Harley nie sprowadzi się do zaaplikowania pani doktor elektrowstrząsów.

Pewnie od tego się zacznie - wątpię, by po porażeniu prądem stała się kimś, kto liże kraty, śmieje się, żuje gumę i w ogóle wygląda jak white trash. Ale ta scena wywoła burzę, mogę się założyć. Jak DC wypuściło okładkę z uśmiechniętym Jokerem i płaczącą Barbarą, to feministkom i sjw dosłownie odwaliło, a to przecież był tylko jedna strona komiksu! Tutaj pewnie będą strajki pod kinami, bo kobietę torturują i w ogóle ją krzywdzi jakiś paskudny zboczeniec a nie piękny i przystojny i bogaty mężczyzna z problemami. Jaram się, to jedyny film od DC który chcę i muszę zobaczyć w kinie.

Odpowiedz
Ale przecież tutaj Joker będzie głównym pozytywnym, mimo, że negatywnym bohaterem ;)

Przez przynajmniej 80% filmu będzie musiał wzbudzać sympatię widza, zresztą jak pozostali bohaterowie, nie spodziewałbym się zatem, że będzie jakimś okrutnym psychopatą i będzie wykręcał nóżki małym kotkom, raczej da z pięści poborcy podatkowemu, albo wrednemu strażnikowi w więzieniu.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Joker nie jest członkiem Suicide Squad. Jego pojawienie się służy prawdopodobnie początkowi filmu w którym on i Harley zostają schwytani przez Batmana i osadzeni w Arkham, retrospekcjom i wprowadzeniu tej postaci przed solowym filmem o Batmanie od Afflecka.

Odpowiedz
Nie wiem, skąd tak pozytywne reakcje na Jokera. Ja tam Ledgera kupiłem od pierwszego screena (i miałem rację), a tutaj od pierwszego screena jestem na "nie". On nie wygląda groźnie. Wygląda jak jakiś nerd suchoklates robiący słaby cosplay. Głos rzeczywiście ma spoko - tak spoko, że nie pasuje do wyglądu postaci.

Odpowiedz
Podpisuję się pod militarym, to rzeczywiście będzie pierwszy Joker z którego porażki będę się cieszył.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,607 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości