Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Co tam było w tym usuniętym? Jakiś TV spot?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Spoty z postaciami w normalnej jakości i formacie obrazu:




Odpowiedz
Hmm. Ten z Enchantress nieco spoilerowy.. -.-

Tutaj lista utworów z soundtracku:

Coś mi się wydaje, że Jokera to jednak nie tylko w retrospekcjach zobaczymy. Ah.. ten WB.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Dla mnie to było oczywiste od drugiego trailera.

Odpowiedz
No niby taaaaaaak, ale potwierdzać to w taki sposób = /


Ach, ten WB... Widać, że już sami się nie mogą doczekać premiery.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Mi tam bardziej przeszkadza, że to universum idzie... w tak komiksowe klimaty. Cały czas mam w pamięci "proste Supermany", gdzie był Sup + Kryptończycy i jakiś klon Supa. A tu z grubej rury mnóstwo meta-ludzi i innych nadprzyrodzonych dziwaków.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Courtney i Leto rozjadą ten film :)

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+4-39911
Kilka nowych scen, ale bardziej spot niż trailer. Niczego w każdym razie nie zdradza.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Można odsłuchać w całości utwór ze ścieżki dźwiękowej Stevena Price'a pt. "Harley and Joker":

http://dccomicsmovie.com/listen-to-the-first-track-from-the-suicide-squad-original-soundtrack/

Podoba mi się, nawet bardzo, ma klimat. Oby tylko tak stylowa i klimatyczna muzyka nie ścierała się zbyt mocno z tymi wszystkimi piosenkami, które mi na razie najmniej podchodzą i są na razie jedynym elementem, tego filmu, wobec którego mam uwagi.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
jakoś nieśmieszne. Albo ja nie czuję humoru twórców.

[Obrazek: Joker-costume-Batman-tights.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
spoilerowe niektóre... chyba







welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Z Harley Quinn na pewno spoilerowe, reszty nie oglądam.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Nie bardzo spoilerowe, sceny nie dotyczą zbytnio niczego innego niż bycia rozwinięciem tego co już pokazali, trzeba przyznać, że Warner wyciągnął wnioski z promocji BvS i teraz szykuje im się hit ma miarę nawet miliarda jeśli wszystko dobrze pójdzie i recenzje dopiszą. No bo to marka komiksowa, nowe postacie i nowy Joker, znani aktorzy, duży szum w sieci i ogólny hype, do tego podobny efekt czegoś nowego jak przy Deadpoolu.

Shamar
Te rajtuzy Jokera to raczej nie miało być śmieszne, to taki typowy humor Jokera, który dosrywa Batmanowi, maska gacka już była w trailerze.

Nowy spot, tym razem dla Jokera i... on jest genialny, czytam od dawna komiksy z Batmanem i na takiego Jokera czekałem, widać nawet inspiracje Jokerem od Timm'a, super.




Odpowiedz
(21-07-2016, 17:57)RysuMack napisał(a): Te rajtuzy Jokera to raczej nie miało być śmieszne, to taki typowy humor Jokera, który dosrywa Batmanowi, maska gacka już była w trailerze.


Nie chodzi o taką śmieszność a o to, że tam są bat-loga z filmów Burtona.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Aaa, no ale ten Batman jest od dawna, mógł mieć takie klasyczne logo, jego ludzie noszą maskę przypominającą tą z TAS'u, moim zdaniem nic wielkiego, fajne nawiązania.

Odpowiedz
(21-07-2016, 19:40)shamar napisał(a): tam są bat-loga z filmów Burtona.
Easter egg w filmie na podstawie komiksu? Co ten Ayer o_O

Odpowiedz
Nie wiem czy to prawda, ale przeczytałem gdzieś, na amerykańskim forum, że embargo do SS, ma zostać zdjęte dopiero dzień przed premierą... dziwne, szczególnie, że film na pewno nie okaże się większą wtopą niż BvS, a wokół jest dużo pozytywnego szumu, no i nawet opinie z pierwszych pokazów, są pozytywne, a te najgorsze mówią o co najgorzej dobrym filmie na lato bez fajerwerków.

Odpowiedz
(21-07-2016, 19:40)shamar napisał(a): Nie chodzi o taką śmieszność a o to, że tam są bat-loga z filmów Burtona.

Nie są. To podstawowe loga Batmana, u Burtona było bardzo podobne, ale jednak trochę inne.

Odpowiedz
Mi się ten Joker w kreacji Jareda Leto podoba bardziej, niż Joker Heatha Ledgera i Nicholsona. Ma taką... czystą złowrogość, okrucieństwo, jakiego nie widziałem u wygłupiającego się Jacka i u mlaskającego filozoficzne zdania Heatha Ledgera (nadal świetna rola, ale brakowało mi tego, co widze u Leto).

Odpowiedz
Nowy zwiastun (3:18 min) też już dostępny ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,607 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości