Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Ayer zapytany czy żałuje nakręcenia SS / współpracy z Warnerem,:

Cytat:Not for a second. Not for one second. I got to work with amazing people. It won an Oscar, did incredible business. Launched a franchise and spinoff. And like it or not it’s halfway to cult status. I grew as a person, grew creatively. Warners took a chance on me. I’m grateful.
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Jaki franchise, jaki spin-off? Na razie w DC bezpieczny jest tylko Aquaman i Wondy 2

Odpowiedz
Hehe, Robbie wybrnęła z tego nieco bardziej dyplomatycznie.

Po za Aquamanam, WW2 bezpieczny jest tez Shazam oczywiście. Nie no, SS2 też KIEDYŚ zrobią, za duzy sukces finansowy i sporej liczbie niedzielnych sie podobało by tego nie wykorzystali.

Odpowiedz
Co wy piszecie? Pod obecnym kierownictwem WB absolutnie nic nie jest bezpieczne.

Ale pojawia się światełko w tunelu: chodzą słuchy, że Tsujihara zostanie wykopany ze swojego stanowiska. Świetnie, bo za jego kadencji WB zalicza flop za flopem.

Cytat:And like it or not it’s halfway to cult status.
Smutne jest to, że w przpadku Ayera to może nie być nawet PRowy bełkot, ale jego przawdziwe odczucia. No cóż, przynajmniej coś w tym jest. Ale nie wiem, czy jest się czym chwalić. Kultowe-gówno, pozostanie kultowym-GÓWNEM.
:)

Ps.
Mega-ambitne plany WB - sequel SS z HQ, MadLove z HQ, GCS z HQ i jakiś jeszcze solowy spin-off z HQ.

zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Cytat: bezpieczny jest tez Shazam oczywiście

Nawet jeśli go zrobią to i tak będzie flopem.

Odpowiedz
Budżet pewnie nie będzie wielki, prawie na pewno wrzucą Cavilla do obsady..zwróci sie. Ale fakt, nie spodziewałbym sie petardy na poziomie WW czy GOTG jeśli chodzi o BO.

Odpowiedz
Zwiastuny tworzą box officy dzisiaj. Odpowiednia promocja jest w stanie sprzedać każdy film, nawet ten ktory na papierze wydaje się być stracony. Ktoś tu obstawiał przed premierą, że Mad Max 4 będzie takim hitem?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Tzn jakim hitem? Takim co zarobi na 150 milionowym budżecie 378 baniek? To jest niby jakiś wielki sukces czy wielka niespodzianka?

Odpowiedz
(03-12-2017, 16:42)Kuba napisał(a): Budżet pewnie nie będzie wielki, 

Ta, film o postaci z takim zakresem mocy na pewno będzie tani... 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(03-12-2017, 19:30)Gieferg napisał(a): Tzn jakim hitem? Takim co zarobi na 150 milionowym budżecie 378 baniek? To jest niby jakiś wielki sukces czy wielka niespodzianka?
Ale zarobił. Jest uznany za hit. Przygotowywany był sequel. Nie wspominam już, że to kategoria R
Nikt na niego nie stawiał przed premierą, a już na pewno nie na to, że zgarnie 6 oscarów

Marketing odpowiedno sprzeda każdy film, żeby nie szukać daleko - Guardians of the Galaxy
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
No ale GoTG to dobry film, lepszym przykładem na to, co może zdziałać marketing jest Suicide Squad.

Cytat:Ale zarobił. Jest uznany za hit.p

Ledwo się zwrócił.
Za hit może być uznany, ale są różnego rodzaju hity. Hit BO z tego żaden, a miałem wrażenie, że mówimy o BO.

Odpowiedz
(03-12-2017, 19:36)zombie001 napisał(a):
(03-12-2017, 16:42)Kuba napisał(a): Budżet pewnie nie będzie wielki, 

Ta, film o postaci z takim zakresem mocy na pewno będzie tani... 

A napisałem, że będzie?
Nie ma mowy aby tu był budżet jak JL czyli ponad 300 mln ani nawet BvS. WW miała ok. 149 mln, a tam było jednak troche więcej drogich rzeczy.
"Shazam" nie będzie miał raczej gwiazd jak w SS, największy kaliber to pewnie będzie Strong i MOŻE Cavill a żaden z nich raczej nie ogołoci portfeli producentów. Na jednego Shazama i bardziej kameralnych villainow niz taki Black Adam wątpie aby potrzebowali wiele ponad 100 mln. Ale niewykluczone, że bardzo sie myle, wtedy bardzo chętnie przyjme wszelkie poprawki :)

Inna sprawa jak wplecą tam Supermana, wtedy jednak już samo jego nazwisko i bardzo dobre przyjecie w JL raczej zapewni "Shazamowi" minimum wyjście na zero.

Osobiscie widze tu nawet szanse na sukces artystyczny, bo hej, bardziej kameralny film, fajny bohater, reżyser z zacieciem któremu teoretycznie moze nie będa przeszkadzać bo i film nie jest tego wart.
Tak samo licze na SS2, tu jednak potrzeba dobrego scenariusza i Gavin swoje z tych postaci i świata wyciągnie. Ale nadal uwazam ze kameralny film z Rka i Vaughnem za sterami byłby strzałem w 10 ze strony WB.

Odpowiedz
Cytat:No ale GoTG to dobry film, lepszym przykładem na to, co może zdziałać marketing jest Suicide Squad.
Co to ma do rzeczy? :D Shazama jeszcze nie obejrzeliśmy. Może bliżej mu będzie do WW niż do SS

Jurrasic World to kupsztal, a jest jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii. Again - marketing
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
W Warnerze duże przetasowania a Hamada rekrutuje ludzi. Producentem "Sucide Squad 2" został Michael De Luca, gość 3-krotnie nominowany do Oscara za "The Social Network", "Moneyball" i "Kapitana Phillipsa" plus coś dłubał produkując "Greya", "Blade", "Magnolie" czy inne "Inferno"'.
Wyprodukuje film wraz z Charlesem Rovenem. Podobno jego przybycie jest kluczowe bo pokazuje zmiane kierunku w DCEU.

Odpowiedz
(12-01-2018, 01:37)Kuba napisał(a): Podobno jego przybycie jest kluczowe bo pokazuje zmiane kierunku w DCEU.
Tak jak przybycie Geoffa Johnsa? A za rok-dwa pewnie kogoś innego?

Ile razy można robić przetasowania, obierać nowy kierunek i spekulować że może tym razem się uda? Przecież to jakaś komedia jest :)

Odpowiedz
Cóż, pisze tylko co usłyszałem :P
Osobiście mam nadzieje, że tym razem sie uda bo w kierownictwie WB podobno faktycznie sie dzieje a nowi producenci to zawsze jakaś nadzieja. Marna bo marna, ale jednak.

Może kiedyś się uda. Kiedyś.

Odpowiedz
Po BvS też były przetasowania, nowy kierunek, świeża wizja... Niech to uniwersum już zdechnie i zaczną kręcić osobne filmy, bez tworzenia na siłę jakiegoś uniwersum bo to co jest teraz to już chyba jest nie do uratowania.

Odpowiedz
https://io9.gizmodo.com/the-leader-of-suicide-squad-also-thinks-the-movies-endi-1822641150

Joel, no co ty, finał zajebisty jak cała reszta. Nie znasz się.

Odpowiedz
Miałem wrzucać, ale stwierdziłem, że te słowa to taka oczywistość, że nie ma sensu.

SS ma wiele słabości, ale dla mnie podstawową jest wlasnie wybór głównego złola.

Odpowiedz
https://screenrant.com/suicide-squad-2-filming-uk/

Czyli w 2019 zapewne pojawią sie "Shazam!", "Wonder Woman 2" i "Suicide Squad 2", trochę szkoda bo liczyłem na upchnięcie tam "The Batman" a jakoś nie wierze w 4 filmy w ciągu roku (zwłaszcza, że zapewne w 2019 na ekrany wejdzie tez Joker)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,607 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości