TWARZĄ W TWARZ
#1
Dziś lub jutro (tj. 25-26 września) pojawi się na stronie KMF prześmiewcza recenzja pierwszego odcinka serialu TVN "Twarzą w twarz". Jest to tekst eksperymentany, bo nafaszerowany humorem... który może nie do każdego trafi i nie każdego rozbawi, ale serial wzbudza we mnie tak pozytywnie zabawne emocje, że nie potrafiłem inaczej do niego podejść ;).
Będę prosił w tym miejscu o opinię na temat tego tekstu, bo nie wiem czy jest sens opisywania w ten sposób kolejnych odcinków. Jeśli tekst spotka się z ciepłym przyjęciem, będę cykl kontynuował, jeśli spotka się z przyjęciem chłodnym, to nie będę cyklu kotynuował i w zasadzie nie będzie można tego nazwać cyklem, bo skończy się na pierwszym odcinku ;)
Wkrótce pojawi się tu link do tekstu ;). No, to reklamę walnąłem niezłą, ciekawe czy produkt spełni oczekiwania konsumentów <rotfl>
"It's alive!"

Odpowiedz
#2
Czekam!

Mam tylko nadzieję że odpowiednio dużo miejsca poświęciłeś faktowi, że główny bohater spędza w klinice dwa lata, gdzie aż tyle czasu zajmuje lekarzom usunięcie mu blizny i zmiana uczesania.

Odpowiedz
#3
Czekamy, widziałem tylko pierwszy odcinek i jest on tak humorogenny że sam bym był w stanie o nim napisać. Co dopiero DUX.

Odpowiedz
#4
Mierzwiak, nie wiem jakim cudem, ale apropos 2 lat w klinice, wyjąłeś tę myśl wprost z mojego tekstu:

...Po zdjęciu bandaży zakochani wypływają razem w bliżej nieokreślony rejs, a "Ważka" jest już ładny. Dwa lata skomplikowanych operacji plastycznych przyniosły spodziewany rezultat! Doktor Marta dokonała prawdziwego cudu – zlikwidowała "Ważce" bliznę, obcięła włosy i ufarbowała na ciemno. Teraz "Ważka" jest już nie do rozpoznania!...

Premiera całości być może dziś w nocy ;)
PS. Glut, dzięki za wiarę we mnie ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
#5
to ja tez czekam. "z checia" poznam dalsze losy wazki, bo skonczylem na 1 odcinku:) i nie mialem sily dalej...

i serio: a patryk vega tak dobrze sie zapowiadal po swietnym "pitbullu"... :cry:

Odpowiedz
#6
Ile jeszcze do nocy [i dlaczego tak długo]?? ;)
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
#7
Cytat:...Po zdjęciu bandaży zakochani wypływają razem w bliżej nieokreślony rejs, a "Ważka" jest już ładny. Dwa lata skomplikowanych operacji plastycznych przyniosły spodziewany rezultat! Doktor Marta dokonała prawdziwego cudu – zlikwidowała "Ważce" bliznę, obcięła włosy i ufarbowała na ciemno. Teraz "Ważka" jest już nie do rozpoznania!...

Dokładnie to samo przyszło mi do głowy podczas oglądania! :D

Realizacyjnie serial jest bardzo sprawny (scena z latającymi samochodami w trzecim odcinku jest jak na polskie warunki świetnie zrobiona!), ale serial leży scenariuszowo. Czekamy na tekst!

Odpowiedz
#8
Aktorsko też leży.

Widziałem tylko pierwszy epizod a idiotyzmy mógłbym wymieniać strumieniami, falami.

Odpowiedz
#9
Czy topic nie powinien znalezc sie w dziale seriale? ;P

Odpowiedz
#10
Ale w dziale seriale jest już taki topik. ;)

Odpowiedz
#11
Czy wiec ten topik nie powinien znalezc sie w tamtym topiku? :)
Wiem, nie da sie, mamy przejebane. :)

Odpowiedz
#12
Uważam że nie powinno być tak że jeden dział jest poszkodowany. Niech wszystkie działy mają swoje tematy Twarzą w Twarz!

Odpowiedz
#13
No dobra, jedziemy z tym koksem:
http://www.film.org.pl/prace/twarza_w_twarz.html
"It's alive!"

Odpowiedz
#14
Super, trza się brać do czytania.

A tymczasem teraz na TVN kolejny odcinek, a na początku streszczenie wydarzeń i tekst:

"MIMO ZMIANY TWARZY ktoś wpada na trop Ważki."

:lol:

Odpowiedz
#15
"którego ksywka - skoro od nazwiska - powinna tak naprawdę brzmieć ", ale byłoby zbyt zabawnie"

To jak powinna brzmieć? :)

update:

""Ważka" dostaje kulą w twarz, choć zgodnie z tytułem powinien w twarz dostać twarzą."

Umarłem.

Odpowiedz
#16
Tekst świetny, gratuluję DUX, a serial - fatalny :P

Odpowiedz
#17
DUX, nie przeczytałem jeszcze nawet połowy a tekst już jest kultowy, oby więcej takich.

Myślę jednak że kontynuowanie tego jest cokolwiek ryzykowne, bo jeszcze powstanie druga seria i będziesz miał związane ręce, za to ciekawe byłyby takie analizy innych seriali, np. Tajemnicy twierdzy szyfrów itp.

Odpowiedz
#18
No to niech DUX robi kompilację po trzy odcinki - ale niech robi, bo czyta się to świetnie. :) Ale mam nadzieję, że pozytywne opinie dadzą autorowi jeszcze większego kopa i z jeszcze większym zaangażowaniem dokopie rodzimemu "hitowi", pakując do tekstu jeszcze więcej humoru.

Odpowiedz
#19
Ja molgbym nawet wspomoc w pisaniu jesli ktos by mi zalatwil te odcinki jeszcze raz do obejrzenia. Drewniane dukanie z Tajemnicy... nie moze przejsc bez echa :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#20
Mierzwiak napisał(a):za to ciekawe byłyby takie analizy innych seriali, np. Tajemnicy twierdzy szyfrów itp.

Popularny rzekomo ostatnio tekst:

http://my.opera.com/jaqb1203/blog/2007/09/19/no-to-jeszcze-dla-rozluznienia-televizjja-polszka

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twarz (2018) Reż. Małgorzata Szumowska Lawrence 15 3,435 11-04-2018, 01:08
Ostatni post: Phlogiston2



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości