19-12-2011, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011, 20:35 przez Galadh.)
|
The Dark Knight Rises (2012)
|
|
WB w końcu zamieścił trailer w sieci w glorious HD, tyle że póki co dali go na wyłączność Apple... Ktoś z NolanFans.com wrzucił zwiastun na YouTube i potrzebowali zaledwie paru minut, by go zdjąć... Bitch, please.
http://trailers.apple.com/trailers/wb/thedarkknightrises/ co za gówno, nie chce ruszyć. No nic srał pies może jutro będzie jakoś normalniej.
http : // trailers.apple.com/movies/wb/thedarkknightrises/darkknightrises-tlr1_720p . mov docelowo pewnie pod tym linkiem ruszy. Kod: http://trailers.apple.com/movies/wb/thedarkknightrises/darkknightrises-tlr1_720p.mov19-12-2011, 20:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011, 20:55 przez Craven.)
Obejrzane. Thumbs up for Bane.
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
19-12-2011, 20:55
Tutaj macie ok.
Mnie się wydaje, czy wyraz twarzy Bruce'a przy rozmowie z Alfredem zwiastuje ostre emo? :) I robimy jakieś zakłady, czy Gordon powie w filmie choć raz "cholera"? 19-12-2011, 20:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011, 20:59 przez Anielski_Pyl.)
Nie dziękujcie:
480p: http://www.sendspace.com/file/u71x1x 720p: http://www.sendspace.com/file/p97w90 1080p: http://www.sendspace.com/file/pu4nxi 19-12-2011, 20:58
Trailer miecie po prostu, każdy kto tego nie widzi jest albo ślepy albo z góry anty-Nolanowy, a na takich nie warto tracić czasu więc who cares :)
Jak policja napieprza się z przestępcami na schodach i pośrodku kadru Batman bije się z Banem - byłem przy kręceniu tej sceny :) 19-12-2011, 22:49
Nie jestem anty Nolanowy, mało tego, bardzo lubię tego reżysera i jego filmy, w tym Batmany oczywiście, ale trailer dupy nie urywa.
19-12-2011, 23:06
Nie no, ok, nie żądam od nikogo, żeby mówił, że urywa dupę. Ale ja po prostu już tu widzę wypowiedzi shamara i podobnych cwaniaków, które się tu zaraz pojawią i powiedzą, że nie, że złe, że tandeta, że czarny charakter nie taki, że emo i że nie będzie przekleństw i krwi, podczas gdy ten zwiastun - z którejkolwiek strony by na niego nie spojrzeć - jest co najmniej... dobry :)
19-12-2011, 23:11
Zwiastun zły nie jest, a Bane jest bardzo dobry. Co prawda mówi raptem jedno zdanie, ale to wystarczy - czuć moc i olbrzymi potencjał. Patrząc na dokonania Hardy'ego w Bronsonie i Warriorze, jego Bane będzie gwiazdą filmu.
19-12-2011, 23:15 (19-12-2011, 20:15)Mierzwiak napisał(a): Im dłużej się tłumaczysz tym w większy absurd popadasz. Przypominam ci, że nie wypowiadasz się o 150 minutowym filmie, ale 2 sekundowym ujęciu, bo zdaje się że coś ci się pomyliło. Nie tylko tobie zresztą. Dobra. Ostatni raz: "Catwoman , abstrahując od jej wyglądu, w wykonaniu Anny też nie zachęca." Boże... Nie zachęca, NIE ZACHĘCA! Nie zachęca mnie Catwoman kreowana przez Annę bo nie przepadam za tą aktorką. Nie stwierdziłem nigdzie, że będzie zagrana, przez nią, źle. (19-12-2011, 23:11)Rodia napisał(a): Ale ja po prostu już tu widzę wypowiedzi shamara i podobnych cwaniaków, które się tu zaraz pojawią i powiedzą, że nie, że złe, że tandeta, ... blablabla A ja już tu widzę wypowiedzi fanbojów co się spuszczają nad byle czym. Obejrzane w dobrej jakości. I co? Nic. Nic specjalnego.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 19-12-2011, 23:38
Ej, wrzućcie na luz z shamarem. On tylko napisał, że zwiastun to nic specjalnego i że nie lubi Anny jako aktorki. I mimo że ja na film Nolana czekam z niecierpliwością, to podzielam zdanie większości, że zwiastun jest po prostu poprawny.
19-12-2011, 23:42
Widzę, że ostatnio w Hollywood panuje moda na jak najszybsze wypluwanie zajawek - zanim się jeszcze nie skończy kręcić filmu, z niedopracowanymi efektami specjalnymi.
20-12-2011, 00:08
Cza promować. Dużego blockbustera nie trailerować na pół roku przed premierą to nietakt. :)
20-12-2011, 00:10
Nie wydaje się to fanbojom zabawne? Że nadchodzi sztorm do Gotham w postaci zgraji strasznych kryminalistów, którzy będą się naparzać z policjantami na pięści? Ale to zapewne ci sami, co mieli moralne rozterki przy wysadzaniu barki... To wszystko tłumaczy.
Dejcie spokój... Proponuję popatrzeć trzeźwym okiem.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 20-12-2011, 00:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2011, 00:26 przez shamar.) |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] | military | 945 | 197,508 |
31-08-2025, 12:34 Ostatni post: Krismeister |
|
| The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] | Gieferg | 1,365 | 243,396 |
16-01-2025, 23:56 Ostatni post: Gieferg |
|
| The Amazing Spider-Man (2012) | koronex1989 | 905 | 192,559 |
20-06-2023, 20:11 Ostatni post: Paszczak |
|
| [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) | Arahan | 0 | 569 |
21-07-2010, 17:13 Ostatni post: Arahan |
|
| The Dark Knight (2008) | Łukasz Waligórski | 1,212 | 208,916 |
16-08-2008, 16:11 Ostatni post: Jakuzzi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |







