CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
Ale w przypadku poprzednich części nie epatowano takim szajsem. Może takiego nie było?
Czy można przez to rozumieć, że ten film (wbrew zapowiedziom) będzie najbardziej infantylny i tandetny z całej serii? Jak na razie wszystko na to wskazuje.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
19-06-2012, 15:09
Deputy US Marshal
Liczba postów: 7,026
Liczba wątków: 15
(19-06-2012, 15:09)shamar napisał(a): Jak na razie wszystko na to wskazuje.
Niby co na to wskazuje? Nijak związane z filmem, promocyjne grafiki z produktów dla dzieci, których mnóstwo było przy każdej dotychczasowej odsłonie Batmana?
Cytat:Może takiego nie było?
Było i to prawdziwe zatrzęsienie. Do dziś nic nie pobije wersji Burtonowskich, pod względem ilości grafik na piórniki szkolne i kolorowanki dla smarków.
http://www.youtube.com/watch?v=ASQqjK47c04&feature=youtu.be
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
19-06-2012, 16:08
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012, 16:11 przez Proteus.)
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,466
Liczba wątków: 67
(19-06-2012, 09:56)Mierzwiak napisał(a): To nie są PLAKATY, tylko grafiki promocyjne przygotowane z myślą o zabawkach i innym szajsie.
Co nie zmienia faktu, że są po prostu żałosne - chyba, że założymy iż dzieci w ogóle gustu nie mają :)
19-06-2012, 16:25
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
(19-06-2012, 16:08)Proteus napisał(a): Niby co na to wskazuje?
Dla mnie wszystko co jest związane z tym filmem. Nie ruszył mnie żaden trailer, nie widzę tam nic specjalnego. Wygląda mi to na jakiś prymitywny film dla dzieci.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
19-06-2012, 18:07
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Oby więcej takich prymitywnych filmów dla dzieci się pojawiało. Fajnie być prymitywnym dzieciakiem i ja jestem dumny, że nim jestem :)
19-06-2012, 18:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012, 18:13 przez Lawrence.)
Stały bywalec
Liczba postów: 13,460
Liczba wątków: 77
O kur... ten Nokia Exclusive powoduje, że nowy Batman z Top 3 najbardziej oczekiwanych filmów roku ląduje w Top 1.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
19-06-2012, 18:14
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
(19-06-2012, 18:13)Lawrence napisał(a): Oby więcej takich prymitywnych filmów dla dzieci się pojawiało. Fajnie być prymitywnym dzieciakiem i ja jestem dumny, że nim jestem :)
A ja nie bo już nic mnie nie cieszy :)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
19-06-2012, 18:57
Stały bywalec
Liczba postów: 779
Liczba wątków: 1
Cóż, do tej pory jak dla mnie najlepszy trailer z tego filmu.
19-06-2012, 19:10
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Cytat:nowy Batman z Top 3 najbardziej oczekiwanych filmów roku ląduje w Top 1.
Jak wyżej.
Zaraz przed Hobbitem i Expendables 2.
Po raz pierwszy przy materiałach promocyjnych do tego filmu czuję się zmiażdżony.
19-06-2012, 19:13
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Bleee Bane chant brzmi mega źle w tym trailerze.
Ale wiadomo, film będzie fajny. Tylko trzeba będzie siąść gdzieś z daleka od ludzi którzy spuszczają się na samą myśl o nim.
19-06-2012, 19:29
Dużo pisze
Liczba postów: 359
Liczba wątków: 1
Przy okazji pamiętnej kampanii do TDK byłem totalnie shajpowany na wiele miesięcy przed premierą, ale im bliżej niej, tym bardziej miałem dość tego filmu - za dużo go pokazali we wszystkich trailerach, klipach i na zdjęciach. Tutaj jest na odwrót - twórcy pokazują nam dość niewiele, kampania jest relatywnie skromna [kryzysowa? :)], a ja jestem coraz bardziej nakręcony mimo, że po pierwszych zdjęciach z planu TDKR wzruszałem ramionami.
19-06-2012, 19:52
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Ok, nie chcę się bawić w analizatora trailerów, ale czy Bale'a garbienie się i kuśtykanie w scence "my wife?!" to efekt spotkania z Bejnem?
Tak czy inaczej, nie czekam, ale i tak obejrzę. Będzie na poziomie TDK - będzie dobrze. Będzie jak BB - będzie świetnie.
19-06-2012, 21:57
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
No cóż, jeśli o to chodzi:
Dalej nie mogę uwierzyć, że Nolan postanowił nakręcić mniej więcej to o czym od 2008 roku mówiłem że powinno być zamknięciem tej trylogii :) Ale czy mniej czy więcej to się już okaże po premierze.
19-06-2012, 23:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012, 23:10 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Widzą w tytule newsa "new full trailer" spodziewałem się czegoś, co jeszcze bardziej przybliży fabułę, tymczasem to bardziej efektowny montaż i nic poza tym, Gordon znowu nie ma nic do powiedzenia, Catwoman jak na lekarstwo, chociaż skok Seliny fajny, ale za to jest świetny tekst Wayne'a (I'm not afraid. I'm angry.) i mocna linijka Bane'a, chociaż biorąc pod uwagę spoilery z którymi się ostatnio zapoznałem, to dla mnie żadna nowość ;] Właśnie tak, wiem już wszystko, zakładając oczywiście, że to wszystko prawda. Zmieniłem ostatnio podejście i stwierdzam że I don't give a fuck, nie obchodzi mnie CO, ale JAK. I mimo to moje oczekiwanie na TDKR nie zmalało nawet o jotę, ba!, wiedząc to co wiem, czekam jeszcze bardziej. Oj będzie się działo.
PS. Gieferg, w trailerze od Nokii, w pierwszym ujęciu po prawej i lewej stronie widać tory kolejki :)
20-06-2012, 00:18
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012, 00:27 przez Mierzwiak.)
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
To co, teraz już czytasz streszczenia fabuły oczekiwanych filmów przed wizytą w kinie? WTF? :| Podczas seansu TDK byłem na tyle wkurwiony faktem wcześniejszego trafienia na spoiler o Rachel, że nie mam zamiaru tak sobie zepsuć żadnych kolejnych seansów.
20-06-2012, 07:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012, 07:56 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Spoilery nie psują radości z oglądania filmów. Jeśli kiedyś to zrozumiesz, poczujesz się szczęśliwszy :)
Ale mówię - nie mam pewności że to prawda (choć dwie rzeczy potwierdził ostatni trailer i spot), spoilery te pochodzą rzekomo z nowelizacji filmu, ale spokojnie, nie będę tutaj nic pisać, nawet ukrywając spoiler w spoilerze w spoilerze w spoilerze. Jak kogoś kusi niech sobie poszuka.
PS. Pisząc "wiem wszystko" użyłem skrótu myślowego - chodzi o najbardziej palące kwestie takie jak np. czy Batman ginie, kim jest Miranda Tate oraz czy John Blake to Robin (sic!).
20-06-2012, 09:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012, 09:51 przez Mierzwiak.)
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
.
Liczba postów: 27,883
Liczba wątków: 62
Hehe - badania o wpływie spoilerów :) Jednemu przeszkadzają, drugiemu nie, w niektórych filmach/serialach twisty robią wielkie wrażenie, w innych są prostackie - każdy przypadek jest inny.
20-06-2012, 10:19
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Cytat:Spoilery nie psują radości z oglądania filmów.
Mi psują.
20-06-2012, 10:19
Red Crow
Liczba postów: 12,705
Liczba wątków: 50
W filmach, jak w filmach, w pewnych sytuacjach spoilery można znieść, ale już czytając książkę, wiedząc jak w kluczowych momentach potoczy się akcja, miałbym ogromny dyskomfort.
Co do samego TDKR - obejrzałem do tej pory tylko pierwszy trailer, omijając spoty i inne głupoty. A jedyne, co mnie na ten film nakręca, to Hardy w obsadzie.
20-06-2012, 10:25
|