"The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti
#1
[Obrazek: ben-ezra-michael_nd8a.960.jpg]

Najważniejszy "uniwersowy" film DC, produkcaj która ma to uniwersum przebudować i ożywić na nowo. A właściwie..multiwersum. Luźna adaptacja "Flashpointu" - odnosząc się do wywiadu Muschiettiego z wczoraj, film będzie historią podróży Barrego inspirowany, ale widownia zobaczy raczej inne postaci i nowe, autorskie wydarzenia. Oto jak film opisała producentka:

"But what I will tell you is that it's a ride. It's going to be fun and exciting and there are a lot of DC characters in it. Flash is the superhero of this film because he is the bridge between all of these characters and timelines. And in a way, it restarts everything and doesn't forget anything.


Głównymi atrakcjami będą oczywiście powracający Michael Keaton i Ben Affleck. Ten pierwszy powtarza role tego samego Batmana którego widzieliśmy w "Batman" i "Batman Returns", będzie to prawdopodobnie pierwszy z kilku planowanych występów u boku innych bohaterów. O rozmiarach roli Afflecka wiele nie wiemy, ale prawdopodobnie będzie to nieco więcej niż cameo, ale występ krótszy od tego Keatona. Tak czy inaczej, wraca. 
Oni są jednak pierwszymi z wielu. Walter Hamada w swoim ogłoszeniu (i teraz producentka, powyższy cytat też z wczoraj) potwierdził obecność kilku członków Justice League. Wiemy, że występ ciągle negocjuje Ray FIsher - w jego przypadku byłoby to jednak standardowe cameo. 
Film oficjalnie wprowadzi widownie w temat multiwersum. Potwierdzono także kanoniczość tego:

https://www.youtube.com/watch?v=HDOP3Z69TMc


DC i Warner deklarują chęć do przeprowadzania crossoverów na linii telewizja-kino w przyszłości. Może to być tylko takie gadanie, ale może też być sugestia camea Granta Gustina czy Johna Wesleya Shippa w filmie. Jako, że Barry ma się odnieść w jakiś sposób do tego od kogo wziął ksywke to pojawienie się któregoś z nich na jedną scene byłoby całkiem okej.

Poinformowano także na wczorajszym wirtualnym Q&A, że "The Flash" zrestartuje uniwersum w stylu Star Treków Abramsa, nie zapominając i nie usuwając nic z poprzednich wydarzeń. Rozumiem, że SnyderVerse ostatecznie jakoś przetrwa.
Nie wiadomo czy Crudup i Kiersey powtórza swoje role. Z innych członków JL poza Cyborgiem paradoksalnie największe szanse na wystep ma moim zdaniem Cavill. 

Scenariusz napisała Christina Hodson, za scenografie odpowiada Paul D.Austerberry ("The Shape of Water", "IT Chapter Two"). Reszta podanej ekipy technicznej przez IMDb wyglada na razie na solidną i dobrze bo licze na coś ciekawszego w kwestii efektów Flasha niż to co pokazał Snyder czy Whedon. 


[Obrazek: the-flash-concept-art-dc-fandome-1.jpg]

[Obrazek: EgC-XkGWAAAT9kn.jpg]
Film rzecz jasna nie budzi we mnie nawet promila takiego entuzjazmu co "The Batman", ale wygląda zdecydowanie interesująco. Może powstać z tego niezły burdel albo coś naprawdę interesującego, jak na film z komiksowego uniwersum. Zwłaszcza DC. Z projektów Marvela jedynie na "Eternals" czekam mocniej niż na to. 

Odpowiedz
#2
Najbardziej niepokoi mnie scenarzystka tego filmu, jej ostatnia produkcja czyli Birds of Prey pozostawiała wiele do życzenia, najbardziej drażniło mnie jej podejście właśnie do samych komiksów i niepotrzebnych zmian względem oryginału.

Odpowiedz
#3
Muszę obejrzeć ten "Kryzys". Aczkolwiek nic z tego pewnie nie pokapuje nie znając seriali/serialu
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#4
Mało prawdopodobne .

Hodson faktycznie jest problematyczna. Dość dziwny wybór do takiego filmu. No, ale mam pewną wiare w Muschiettiego.

Odpowiedz
#5
Keaton wypowiadal się już o swojej roli publicznie? Jego powrót jest mega zaskakujący, choć z drugiej strony to chyba ostatni moment w jego karierze na zarobienie góry hajsu, którą zapewne dał się skusić :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#6
Nie wypowiedział się.
Niedługo ruszy kampania Trial of the Chicago 7 to coś się na pewno od niego dowiemy. A kase to on pewnie niezłą u Marvela/Sony zarabia :P teraz jeszcze jak wpadną czeki za Batmana..

Odpowiedz
#7
https://www.small-screen.co.uk/tom-welling-joining-the-flash-movie-dc-comics-smallville-clark-kent-cameo/

WeGotThisCovered robi się coraz zabawniejsze, z dnia na dzień.

Odpowiedz
#8
Byłoby super.
Choć bardziej pasowałby chyba Routh
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#9
Jedyni którzy tam pasują z seriali to Grant Gustin i John Wesley Shipp.

Danie tam Wellinga czy Routha zamiast Cavilla byłoby jak danie fanom w morde.
Już pomijając to, że absolutnie nie ma żadnego powodu aby którykolwiek z nich miał się tam pojawić. Zwłaszcza, że Superman Wellinga (spoilerek z Kryzysu)  

Woo
Okazuje sie, że news nie pochodzi jedynie go WGTC, ale też od...Daniela Richtmana. A ten twierdzi, że Warner chce nie tylko Wellinga, ale także Granta Gustina oraz...Nicolasa Cage'a jako Supermana. 
XDDDDD nieźle im się tam nudzi 

Odpowiedz
#10
Ale Cage'a jako Supermana to bym bardzo chciał zobaczyć.

Odpowiedz
#11
Szkoda, że odrzucił oferte Guggenheima na wystep w Kryzysie.

Odpowiedz
#12
Tak czy inaczej, zawsze jest szansa, Cage'a i Routha bym na pewno chętnie zobaczył.

Odpowiedz
#13
Biorąc pod uwagę to, że Richtman najgorszym źródłem nie jest to jednak wątpie aby byli zainteresowani zabawą w taki crossover. Owszem, cały Flash bardzo mocno pachnie "Kryzysem na poważnie" i pobiciem Marvela w pierwszej rundzie jeśli chodzi o multiwersum..ale to jednak za duże ryzyko. Zwłaszcza, że DC trzyma w rękach potężny skarb jakim jest przeszłośc pełna świentych historii i znakomitych, kochanych aktorów. Jeśli to wypali raz z Keatonem (Randolph twierdzi, że Pfeiffer też się pojawi) to potem będą mogli z tego korzystać jeszcze przez dekade i za każdym razem wywoływać szum.

Dlatego jeśli chcą wyciągać jeszcze kogoś z multiwersum do Flasha to niech to będa FLashowie.

Odpowiedz
#14
(19-09-2020, 19:54)Kuba napisał(a): Zwłaszcza, że DC trzyma w rękach potężny skarb jakim jest przeszłość pełna świentych historii i znakomitych, kochanych aktorów.
Jakich? Poza Keatonem to kto? Może Bale, ale wydaje mi się, że on nigdy nie byl tak kultowy jak Keaton. Poza Batmanem to był jeszcze Reeve Supermanowy, no ale on już niestety nie wróci.

Cytat:i pobiciem Marvela w pierwszej rundzie jeśli chodzi o multiwersum
W komiksach multiwersum Marvela ma raczej marginalne znaczenie, a już na pewno nie takie jak w DC, więc w sumie chyba nie jest to jakaś szczegolnie trudna do wygrania walka.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan


Odpowiedz
#15
(19-09-2020, 19:29)Kuba napisał(a): Jedyni którzy tam pasują z seriali to Grant Gustin i John Wesley Shipp.

Danie tam Wellinga czy Routha zamiast Cavilla byłoby jak danie fanom w morde.

Przecież tam mają być ALTERNATYWNE światy. Więc ma to SENS, że pojawi się Superman z takowegoż
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#16
Ale nie ma sensu obecność Supermana w filmie o Flashu, innego niż ten z którym Flash ma cokolwiek wspólnego. A w świecie Keatona Supermana nie ma.

Taka zagrywka ma uzasadnienie. Nie ma to nic wspólnego z sensem.

+ to co w spoilerze

@Crov Keaton i wszyscy z jego filmów rzecz jasna, Bale - on zapewne nie jest kultowy tak jak Keaton z perspektywy osób starszych, ale dla mojego pokolenia kultowym Gackiem będzie Bale.
Poza tym wydaje mi się, że jest cała grupa aktorów którzy nawet jak nie grali w dobrych rzeczach to jest lubiana i ich powrót do lepszych produkcji wywołałby sporo pozytywnych emocji - Keanu czy Reynolds, z czego ten drugi to może niekoniecznie, ale kto wie.
A co do seriali..no są to niezłe punkty wyjścia. Jakieś pojedyńcze historie, pojedyńcze postaci i aktorzy. Na przekór ich poziomowi prawie każd serial DC może pochwalić się gigantycznymi i wiernymi fandomami. Jasne, nie nabije to BO szczególnie, ale jest jakąś fabularną opcją. No i grupka starszych aktorów których można wrzucac w ramach puszczenia oka dla wienrych fanów, głównie mówie tu o Lyndzie Carter czy Cainie, chociaż ten ma chyba na pieńku z Holly. Nawet ten nieszczęsny Routh mógłby wrócić. Spotykam też coraz więcej deklaracji, że ludzie chęntie zobaczyliby KIlmera ponownie.
I tak lekko oszukując - można też sięgnąć po takich aktorów jak Cage których projektów nigdy nie udało się zrealizować, ale jednak istnieje gdzieś tam w świadomości zaangażowanej widowni mysl, że kiedyś byl taki castingowy pomysł.

Dodam, że gdyby faktycznie Flash miał być tak wypełniony cameami i alterantywnymi uniwersami to absolutnie nie zdziwi mnie wykorzystanie CGI i pokazanie chociaz na minute Westa czy Reeva.

A Marvel jedynce co to może zrobić aktorskie Spider-verse i przywrócić Daredevila Coxa. Zapewne zrobi obie rzeczy. Ale na tym ich opcje się kończa.

Odpowiedz
#17
Po 1 - kto powiedział, że w swiecie Keatona nie ma Supermana? Bo tego nie pokazali nigdy?
Po 2 - przecież film nie musi się ograniczać do jednego alternatywnego świata. Co więcej - jeśli chcą tam Supermana Wellinga i (nieistniejącego) Supermana Cage'a to już masz 2 alternatywne światy

To co w spoilerze: o niczym nie przeswiadcza skoro gość może poruszać się także w czasie. Tu jest akurat milion sposobów na obejście.

PS - weź się zdecyduj. Superman nie ma sensu ale czemu nie...Superman Cage,a czy CGI Reeve.
Do tego totalny odlot z tym Kilmerem. Bo Kilmer to Batman Keatona a do tego ten aktor mógłby zagrać obecnie dziada na wózku
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#18
A gdzieś napisałen, że tego chce lub ma to sens? Napisałem ze gdyby faktycznie bawili sie w to multiwersum na pelna skale w jednym co chyba jasno oznacza ze mówiłem o scenariusz w którym pojawi się tez ten nieszczęsny Welling
Kilmer dotyczy zupełnie czegoś innego i nie Flasha

A w ogóle całość odnosiła się do możliwości WB a nie tego na co sam licze.

Odpowiedz
#19
To oczywiście brukowiec więc...


https://www.express.co.uk/entertainment/films/1340684/Batman-Christian-Bale-Flash-movie-Affleck-Keaton-DCEU-Ezra-Miller-multiverse-Dark-Knight
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#20
News pojawił się jednocześnie z infem o Routhu, Grancie, Cage'u. Jego źródłem nawet nie jest jak tu podają WeGotThisCovered które sobie wymyśliło Wellinga i jakieś warunki Bale'a

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 287 13,889 19-10-2020, 19:52
Ostatni post: RozgdzUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości