The Matrix (1999-2022)
Jedynka oczywiście kultową, najlepsza i dwa serduszka na Filmwebie ale cała serię lubię i szanuje. Oczekiwania tak jak pisałem mam zerowe, liczę na dobry, fajny, efekciarski film.

Odpowiedz
Sequele były po prostu rozwleczone, gdyby to był jeden film, a pewnie znalazłby się taki dobry fanmade, to by były super, bo historia sama w sobie jest świetna.

Odpowiedz
Nie powiem, opis brzmi biednie ale i tak mi dygnął. Po wypłacie zamówię sobie wreszcie tę komiksową antologię, której nigdy nie przeczytałem. Odżyła we mnie lekka fascynacja tematem
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Nie wiem nic o komiksowej antologii, ale Animatrix był w pytongę i chętnie bym powtórzył.

Co do 2 i 3 to historia była do bani ale było tam kilka miodnych elementów, bliźniaki, mechy (jakkolwiek debilne), czy nawet Smith wgrywający się wyżej i pomysł matrixa w matrixie. Ale całość była nadętym, głupiutkim, pretensjonalnym pierdem.

Odpowiedz
(25-08-2021, 19:39)Craven napisał(a): Nie wiem nic o komiksowej antologii, ale Animatrix był w pytongę i chętnie bym powtórzył.
Nic nie poradzę, jestem sucker na tę stylistykę
https://matrix.fandom.com/wiki/The_Matrix_Comics
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Aha, to ten najnowszy Matrix jednocześnie do kin i na HBO Max wchodzi. Chyba Warner. teraz wszystkie filmy tak będzie wystawiał.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
https://thechoiceisyours.whatisthematrix.com

Za dwa dni trailer.

Odpowiedz
(07-09-2021, 17:59)Lawrence napisał(a): Aha, to ten najnowszy Matrix jednocześnie do kin i na HBO Max wchodzi. Chyba Warner. teraz wszystkie filmy tak będzie wystawiał.
Dopiero się obudziłeś?

Odpowiedz
4 miechy do zakończenia dystrybucji hybrydowej, a Lawrence wychodzi z szafy...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(25-08-2021, 17:49)yacajackowski napisał(a): Oczekiwania tak jak pisałem mam zerowe, liczę na dobry, fajny, efekciarski film.

Eee, mam chyba inne wyobrażenie zerowych oczekiwań. Dobry, fajny i efekciarski film to nie są zerowe oczekiwania. Jak na dzisiejsze czasy to są nawet oczekiwania, powiedziałbym, wysokie. Film dobry i fajny? Jak jeden na rok się trafia, to już jestem zdziwiony.

A w czwartego "Matrixa" nie mam wiary. To nie jest film, na który ktoś miał pomysł, tylko inicjatywa studia w stylu: "Jaką starą franczyzę możemy jeszcze odświeżyć, żeby trzepać kasę?".
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Na tym zwiastunie wygląda to jak jakaś produkcja Netflixa.
A tu John Wick .. znaczy Neo.


Załączone pliki Miniatury
   
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Powyższe zdjęcie pochodzi z tej zajawki:

(Jak się komuś nie wyświetla, to jest możliwość, że wasza przeglądarka zablokowała film)


Odpowiedz
Ta mi.się akurat wyświetla cała. Ale niebieska pigułka mi.ucina koniec zwiastuna.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ciekawe czy możemy liczyć na epic fail na miarę ostatniej trylogii SW :P

Odpowiedz
[Obrazek: XqFhI3u.jpeg]

Odpowiedz
(07-09-2021, 22:43)Gieferg napisał(a): Ciekawe czy możemy liczyć na epic fail na miarę ostatniej trylogii SW :P

Tak nisko upaść się nie da, co? Tak?

(07-09-2021, 18:26)al_jarid napisał(a):
(25-08-2021, 17:49)yacajackowski napisał(a): Oczekiwania tak jak pisałem mam zerowe, liczę na dobry, fajny, efekciarski film.

Eee, mam chyba inne wyobrażenie zerowych oczekiwań. Dobry, fajny i efekciarski film to nie są zerowe oczekiwania. Jak na dzisiejsze czasy to są nawet oczekiwania, powiedziałbym, wysokie. Film dobry i fajny? Jak jeden na rok się trafia, to już jestem zdziwiony.

No tak, w obecnych czasach zerowe oczekiwania to takie, żeby chociaż premiera była :)

I myślę, ze trochę przesadzasz :)

Odpowiedz
W sieci jest już pełny opis filmu, mi się tam podoba, z jednej strony odważnie, bardzo meta, z drugiej nie ma tym nic "offensive" co by uderzało w sedno historii, wiele zależy od wykonania.

Brzmi to trochę jak kompromis pomiędzy The Force Awakens, a The Last Jedi, tyle że to co "nostaligczne" użyte jest jako fundament pod nową fabułę i jak wspominałem, nie ma tam niczego co by srało tak jak The Last Jedi na poprzednie filmy.

Odpowiedz
Pieprzyć kompromisy ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(08-09-2021, 08:12)marsgrey21 napisał(a): Brzmi to trochę jak kompromis pomiędzy The Force Awakens, a The Last Jedi, 

Bardzo zachęcające... 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Chyba każdy wie jak bardzo gardzę The Force Awakens i The Last Jedi, jeden to cyniczna zrzynka, drugi to bezmyślna próba szokowania widza.

Ale wymieniłem te dwa filmy nie bez powodu, bo można stworzyć coś nostalgicznego i satysfakcynującego jak np. pierwszy sezon Stranger Things, a także poigrać w sprytny sposób z oczekiwaniami widza jednocześnie nie przyprawiając o przewrót oczyma.

Tak właśnie brzmi nowy Matrix w tym opisie, wszelkie odniesienia stanowią ważny fundament dla nowej historii i tego jak zmienił się świat przedstawiony, tego przecież nie można powiedzieć o The Force Awakens, bo tam świat stanł w miejscu, wszystko musiało być takie jak w OT i musieliśmy mieć jeszcze raz nowe imperiu, nowego imperatora, nowego Vadera i nową rebelię itd. itd.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron Juby 1,225 99,115 1 godzinę temu
Ostatni post: marsgrey21
  Mission: Impossible (1996-2022) military 950 128,799 21-01-2024, 15:45
Ostatni post: Corn
  Trylogia The Mummy (1999-2008) Danus 136 27,818 18-02-2023, 13:02
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości