The Sopranos
(09-02-2015, 22:05)Jakuzzi napisał(a): Rodia, z całym szacunkiem, ale piździsz żeby piździć. ;) Skoro sam wiesz, że Sopranos jest w ścisłym topie wszelkich rankingów, to w sumie co Ty jeszcze planujesz tutaj znaleźć? Po prostu nadrób w końcu zaległość i wyrób sobie własną opinię. Jakbyś nie widział jeszcze Ojca Chrzestnego to też byś się tak rozpytywał na forach: "słuchajcie, słyszałem, że to arcydzieło, no ale nie wiem, co poradzicie?, czy jest lepszy od Scorsese i De Palmy?, warto?, nie warto?, wpisujcie miasta"...

W sumie masz rację ;) Po prostu byłem ciekaw waszej opinii - ale na pytanie już mi odpowiedział Snuffer, nieważne :)

Odpowiedz
Nakręciliście mnie na powtórkę serialu. Dla ciekawostki powiem, że natrafiłem na arcy dziwaczną wersję - kilka faków na odcinek jest wyciszanych. Nie wiem dlaczego. Jedne wyciszają, innych nie. WTF :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(08-02-2015, 21:46)Rodia napisał(a): Jakoś nigdy nie widziałem, żeby Sopranos było na tym forum wyjątkowo hołubione (...) Dlaczego? :)

Bo panowie na tym forum bardzo dziwne rzeczy hołubią. Na przykład widzę, że temat o Grayu ma już 11 stron xD

Odpowiedz
u mnie ma tylko 3 :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(08-02-2015, 21:18)Rodia napisał(a): Czy Sopranos jest lepsze od Breaking Bad? :)
Moim zdaniem "The Sopranos" mialo ogromny wplyw na rozwój seriali od momentu ukazania sie.
(08-02-2015, 22:01)Mental napisał(a): moje ulubione postacie: Paulie i Johnny Sack
I bardzo dobrze! Jedne z moich ulubionych scen w serialu to spotkania Tony'ego z Johnny'm. Johnny Sack miazdzy w scenie, w której zada glowy Ralpha (Carmine Lupertazzi, Sack, Tony, Silvio y Junior gadajacy przez telefon).
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
http://www.ew.com/article/2015/11/22/sopranos-escalade-auction

Przyznawać się, kto sobie kupił :P
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
http://www.indiewire.com/2018/03/the-sopranos-prequel-film-many-saints-of-newark-david-chase-1201937207/

Powstanie prequel Sopranos dziejący się w latach 60, w formie filmu, pod przewodnictwem Chase'a który pisze scenariusz i wybierze reżysera.

Odpowiedz
@up

Ubiegłeś mnie! Odkąd news do mnie dotarł, chodze nabuzowany.

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
nie chciałbym tu rozpętywać kolejnej wojny semantycznej, ale dla mnie to będzie raczej spin-off.
to jednak postać gandolfiniego nadawała ton temu serialowi
tak że o.

Odpowiedz
Przy takich wiadomościach zawsze wraca myśl czy nakręcą wreszcie prequel "Godfather", póki jeszcze żyje De Niro i większość głównych postaci
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tony "B" IMO ma już aktora:
[Obrazek: b32dda3567c2d66c414a89650cd02991.jpg]

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(09-03-2018, 13:03)shamar napisał(a): Przy takich wiadomościach zawsze wraca myśl czy nakręcą wreszcie prequel "Godfather", póki jeszcze żyje De Niro i większość głównych postaci
Co?

No to obejrzyj "Godfather II". Tam masz De Niro w prequelu. Pół filmu na tym polega
.

Odpowiedz
Widzę, że muszę tłumaczyć niedouczonym o czym wspominałem :)

Prequel prawdziwy na podstawie scenariusza Puzo, którego nigdy nie zrealizowali. Mieli to nakręcić ale wybrali kontynuację czyli "Godfather 3". Później też były ploty, że jednak się za to wezmą a Sonnego miał grać Di Caprio. Capisci? :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ok, nie wiedziałem. Mogłeś to napisać od razu, bo po co tak? Następnym razem może wrzuć posta o treści "zawsze wraca myśl, czy nakręcą to o czym myślę", wtedy tym bardziej nikt się nie domyśli. Chyba o to Ci chodzi, bo inaczej nie rozumiem, po co taki styl.

Niemniej, w jaki sposób 74 letni De Niro ma być pomocny przy jakimś prequelu "Godfathera"? Prequelu, którego szanse na powstanie nie są nawet zerowe, bo chyba wręcz ujemne. Już prędzej bym uwierzył w jakąś nową adaptację, gdzie De Niro zagrałbym starego Vito, co byłoby z jednej strony trochę dziwne, z drugiej? Nie wiem, w ogóle o czym tu mówić.

Co do tego prequela "The Sopranos", to sam nie wiem. Skoro to Chase to wypada z szacunku choćby się nad tym pochylić. Jednak zgadzam się z powyższą opinią, że to bardziej spin-off, niż prequel. Serial to był Tony i wszystko dookoła niego. Jakieś historie jego ojca to coś mocno pobocznego w stosunku do osi serii. W zasadzie nie odbieram tego jako dopełnienia opowieści z serialu.
.

Odpowiedz
Wspominałem kilka razy na forum, gdzieś w odmętach.
A jak De Niro miałby być młody - no przecież dokładnie to robią teraz z nim w "Irishmanie" dlatego nie skupiam się już na wieku (bo technologia pozwala to obejść) a na tym czy aktor żyje.

Na podstawie tego scenariusza wyszła książka kilka lat temu. Wciąż jej nie czytałem ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Osią narracji ma być Newark w latach 60-tych, a konkretnie "Newark Riots 67'" Ma razie tytuł to " The Many Saints of Newark". Scenariusz będzie pisał David Chase oraz Lawrence Konner (pracował przy kilku odcinkach "The Sopranos). Tony Soprano urodził się w 1959, więc w trakcie zamieszek będzie miał 8 lat.

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Jest i pierwszy zwiastun. Premiera 1 października.

Odpowiedz
Wygląda spoko. Zwiastun jednak nie sugeruje jakiejś oryginalnej historii, ale spoko - jest Chase, jest wiara. Sam trailer zmontowany totalnie sztampowo, ale wejście "Woke up this morning" dobre
.

Odpowiedz
Młody Gandolfini jak skóra zdjęta z ojca.

Odpowiedz
Cytat:Młody Gandolfini
No tak właśnie gość coś za mocno przypomina Tony'ego, już miałem chwalić charakteryzację, casting i w ogóle, a to po prostu jego syn. Z zaskoczenia mnie to wzięło :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości