The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
Cytat: efekty w T3 są bardzo dobre.
otóż to Uśmiech
są takie jaki być powinny, nie to co w Szmatrixach 2 & 3 albo Spider Manach.
Nie ma się w zasadzie czego czepiać.

PS. wszystkie nieprzychylne zdania na temat T3 sprawiają, ze z każdą chwilą lubię go coraz bardziej 8)

Odpowiedz
Przecież sceana pościgu kosztowała jak się chwalili twórcy 30 baniek a ja wyszło- każdy widzi. Dobrze to wyglądała kraksa tirów w Matrix: Reaktywacja, a w Terminatorze blacha gnie sie dziwnie plastelinowo i ogołnie wygląda to średnio (nie mówiąc jużo tym, że jak ramię dźwigu kosi budynek to ściany wybuchają płomieniami- wygląda to dosyć ...hmmm...nie wiem jak- do dupy);

Odpowiedz
Cytat:Przecież sceana pościgu kosztowała jak się chwalili twórcy 30 baniek a ja wyszło- każdy widzi.
no własnie widzę, że wyszło świetnie i scena za każdym razem robi na mnie wrażenie.

Odpowiedz
Plus dla twórców T3 również za to, że przed premierą nie słyszałem że ten film jak i zawarte w nim efekty to coś, czego jeszcze nie było, a tak było w przypadku sequeli matrixa.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):PS. wszystkie nieprzychylne zdania na temat T3 sprawiają, ze z każdą chwilą lubię go coraz bardziej

U mnie odwrotnie: wszystkie przychylne opinie na temat T3 powodują, że lubię go coraz mniej.

Nie rozumiem, jak można wychwalać przeciętność. Każdy ważniejszy moment w T3, który powinien przejść do kanonu sci-fi, jest u Mostowa ledwie poprawny. Wnerwia mnie też postawa Camerona - czego on się bał? Ze spieprzy kontynuację? skoro Mostow nie spieprzył, to tym bardziej i Cameron nie mógłby tego zrobić. Obydwaj dali ciała - Cameron, bo stchórzył, Mostow, bo nakręcił kolejny film według zaleceń podręcznika do nauki reżyserii.

Mierzwiak napisał(a):Plus dla twórców T3 również za to, że przed premierą nie słyszałem że ten film jak i zawarte w nim efekty to coś, czego jeszcze nie było, a tak było w przypadku sequeli matrixa.

Ja przed premiera słyszałem raptem o trzech rzeczach: 1) że za kamerą nie ma Camerona; 2) że złym terminatorem jest jakaś dupa-modelka; 3) że Arnold musiał wyłożyć ze swojej kieszeni półtora bańki na pościg za 30 baniek.

Odpowiedz
Guzeppe napisał(a):Przecież sceana pościgu kosztowała jak się chwalili twórcy 30 baniek a ja wyszło- każdy widzi. Dobrze to wyglądała kraksa tirów w Matrix: Reaktywacja

A moim zdaniem akurat ten efekt w Reaktywacji wyglądał sztucznie, komputerowo, nierealistycznie, zbyt "miękko", był nudny i nie robił wrażenia, mimo że teoretycznie powinien. Typowe przedobrzenie. CG-owy plastik.

I jak tu polemizować z takimi argumentami, nie?

P.S.
Postawa "T3 jes gupi bo miał złe efekty" jest... cóż... Diuna też jest głupia, bo ma cienkie efekty?

Odpowiedz
Przypominam, że w czasach kiedy powstawała Diuna nikt nawet nie marzył o efektach rodem z Matriksa czy T3. Natomiast w roku 2001 technika pozwalała na wygenerowanie niemal każdej wizji.

Odpowiedz
Jak widać, nie pozwalała. Uśmiech Poza tym Diuna pod względem efektów do pięt nie dorasta Gwiezdnym Wojnom czy Alienowi, mimo że powstała po nich.

Odpowiedz
Pozwala. Problem w tym, że za kamera T3 stanął gość, który nie potrafi oderwać nosa od podręcznika do nauki reżyserii. Patrzy na przedmioty po linii prostej, nie dostrzega ukrytych szczegółów ani potencjału drzemiącego w danym ujęciu.

Odpowiedz
Bla bla, wstaw se to w sygnaturkę, tak jak Gieferg. Uśmiech

Odpowiedz
Co ja znalazłem :) Fragment pochodzi z działu Alien&Predator, topic: Alien 3 Special Edition

Gieferg napisał(a):Terminator też po dwójce był już ładnie zamknięty (tak jak Obcy po trójce) ale musieli rozgrzebać i teraz znowu wypadałoby dorobić ciag dalszy...

:)

Odpowiedz
Musiałem coś za dużo wypić Język bo to chyba jeden z moich najgłupszych tekstów :roll:

Odpowiedz
Fragmenty serialu THE SARAH CONNOR CHRONICLES. Sarę gra Lena Headey (300), a Johna - Thomas Dekker (aktor serialowy, ostatnio kolega Claire w Heroes).

Sarah sprawia wrażenie kury domowej gotującej obiady, a nie silnej, odważnej kobiety.
John to przeciętny uczniak.
Terminatory - śmieszne, groteskowe, żałosne.

KICZ

Odpowiedz
Jak tylko usłyszałem że będzie serial i że akcja będzie sie toczyć pomiędzy 2 a 3 a Sarah będzie bronić syna przed kolejnymi terminatorami to od razu wiedziałem ze to będzie kicz Uśmiech

Odpowiedz
A jakis link Mierzwiaku?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pomysł na ten serial jest iście debilny.
What’s next?
> "Ellen Ripley Chronicles" osadzone między Aliens a A3 Szczęśliwy w którym Ripley, Hicks, Newt i połowka Bishopa latają po całym kosmosie walcząc z Alienami Szczęśliwy (możnaby wyjasnić jak sie znalazły jaja na Sulaco
> „Dutch Shaeffer Chronicles” w którym Dutch walczy z kolejnymi przybyszami z kosmosu ?
> „Chief Brody chronicles” osadzony między Jaws 2 a Jaws: Revenge w którym dzielny szeryf zwalcza pojawiające się u wybrzeży wielkie rekiny, orki i wielroyby, aż w końcu umiera na zawał z nadmiaru wrażeń...
> "Alex Murphy Chronicles" czyli serial o Murphym zanim został Robocopem

:?

Taki serial nie ma prawa bytu, z tego co mówi John na początku T3 nie wynika nic co by wskazywało na to że jakiekolwiek terminatory się pojawiły miedzy T2 a T3. Zwykłe żerowanie na znanej licencji, choć podobny proceder miał miejsce w przypadku Highlandera zdobywając sobie rzesze fanów :/

Odpowiedz


nigdy w życiu nie widziałem czegoś równie potwornego... istny koszmar. po prostu mogiła.

Odpowiedz
Przez pierwsze 1,5 minuty utrzymywało się moje przeświadczenie że to będzie kupa, ale po minucie i 33 sekundach stwierdziłem że to jednak będzie wielkie gówno Uśmiech Czyżby John razem z mamą również przenosili się w czasie ??

Odpowiedz
Hitch napisał(a):A jakis link Mierzwiaku?
Aj! Wydawało mi się że wkleiłem linl. Tak czy siak:

http://www.aintitcool.com/node/32722

Mental, obejrzyj pozostałe klipy. Ścierwo do sześcianu.

Odpowiedz
Co za scierwo...Ale jeden moment z trailera mi sie podobal. Ten wielki wybuch i obdzierany ze skory cyborg Język
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,256 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,284 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,023 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,347 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,117 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości