The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
Nostalgiczna wycieczka, no i Patrick (wciąż) jest super, szkoda że Tarantino nie wziął go do żadnego filmu, facet mógłby jeszcze zabłysnąć w kinie.

Odpowiedz
Na TVNie leci Terminator 2 w tej nowej kolorystyce. DRAMAT!
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ktoś naprawił: https://originaltrilogy.com/topic/Terminator-2-Judgment-Day-1991-Regraded-Partially-DeRemastered-Regrained/id/70305

[Obrazek: 04.png]
[Obrazek: 44.png]
[Obrazek: 06.png]
[Obrazek: 17.png]
[Obrazek: 25.png]
[Obrazek: 61.png]
[Obrazek: 03.png]
[Obrazek: 53.png]

Tak więc fuck you very much, James. Fani zajęli się tym, co spieprzyłeś/nie dopilnowałeś.

Odpowiedz
Ale to nie jest poprawka nowej wersji filmu z Blu, gdzie twarz kaskadera w pościgu z ciężarówką jest cyfrowo zastąpiona twarzą Arnolda.

[Obrazek: 7hflTnk.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
To jest poprawka zrobiona z nowej wersji filmu, z tym że ten kto ją robił "odpoprawił" przy okazji kilka zmian takich jak powyższa (moim zdaniem to akurat mógł sobie darować), wylatująca szyba czy T-1000 dick-removal.

Tak czy inaczej film wygląda teraz świetnie, nie mogłem oderwać oczu Uśmiech

Odpowiedz
No ta decyzja to jakaś nadgorliwość. Akurat te zmiany Jima bardzo na plus były.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Na dysku leży Dark Fate i czeka aż nabiorę ochoty, a przedwczoraj chciałem sobie tylko sprawdzić jakość obrazu Judgment Day na Amazonie, włączyłem, zobaczyłem pierwsze ujęcie i już wsiąkłem w klimat, postanowiłem nie wyłączać Uśmiech Film widziałem dopiero jakieś 3 razy na przestrzeni 20 lat, więc nie pamiętałem wszystkiego, dlatego oglądało się bardzo przyjemnie Uśmiech
Film jest prawie idealny, 9/10 jak było, tak zostaje. Jedyną wadą pozostaje dla mnie to, że zły terminator nie wykorzystuje swoich mocy, gdy ma już Johna na widelcu, no ale to temat dyskutowany już wiele razy.

Tak się jeszcze zastanawiałem - w momencie, gdy zamrożony T-1000 rozwala się na malutkie kawałki, to gdyby wtedy Arnold szybciutko chwycił za miotłę i rozproszył kawałki przeciwnika na dziesiątki metrów, to też udałoby mu się zlać w całość? ;D

Odpowiedz
Powinien je pozbierać i pozamykać w osobnych pojemnikach :>

Oglądałeś T2 Wax Edition? Jak kiedyś próbowałem, odpadłem po kilkunastu sekundach.

Odpowiedz
Wtedy zamienilby się w takie małe T-1000, jak w Evil Dead
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(14-05-2020, 12:04)Gieferg napisał(a): Oglądałeś T2 Wax Edition? Jak kiedyś próbowałem, odpadłem po kilkunastu sekundach.
Nie mam pojęcia jaką wersję mają na Amazon Prime (poza tym, że kinową), ale nie wyglądało na zbytnio wygładzoną. Przy czym ja jestem kiepski w odróżnianiu takich rzeczy. Obraz był na tyle dobry, że po chwili wahania, czy może nie poczekać i zaopatrzyć się w wersję 4k, uznałem, że walić to, mam ochotę teraz, to oglądam co jest.

Odpowiedz
4K to w tym wypadku bezczelny upscal z 1080 i do tego wax edition (i z bardzo słabym HDRem jeśli wierzyć opiniom), więc jakiej by wersji nie mieli na tym Amazonie to i tak nic (ewentualnie niewiele) straciłeś.

Zdecydowanie najlepsza jest nieoficjalna przeróbka, z której screenshoty wrzuciłem parę postów wyżej. Na chwilę obecną sięgam albo po nią, albo po wersję fullscreen DVD jeśli chcę dla odmiany zobaczyć inne kadrowanie (do którego przyzwyczaiłem się w dawnych czasach na VHS). Wersji Special Edition nie oglądałem od lat i jakoś za bardzo nie tęsknię, ale mam stare QDVD, gdyby mnie naszło kiedyś na powtórkę. Do tego 10 różnych lektorów do wyboru dla wersji kinowej więc z napisami oglądałem ostatnio pewnie z 10 lat temu.


Odpowiedz
Dwie klasy lepsze niż Dark Fate.


Odpowiedz
@Gieferg
Wiesz może, gdzie znaleźć teraz tę wersję, o której piszesz? Baaaardzo bym się zaopatrzył, a wskazówki z tego posta, który wkleiłeś chyba są już nieaktualne Smutny
.

Odpowiedz
Na forum fanres poprosiłem twórcę tej wersji coby poratował.

Odpowiedz
O, dzięki. Może się uda
.

Odpowiedz
Listen to me very carefully:

https://imgur.com/gallery/JZZ6275

Uśmiech

Odpowiedz
https://www.theterminatorfans.com/terminator-2s-general-john-connor-michael-edwards-returns-for-skynet-fan-film/

Powstaje fanfilm, w ktorym Michael Edwards (dorosły John z T2) wcieli sie w starego Johna Connora.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Fan films sucks
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tak, ale nie codziennie Michael Edwards gra Johna Connora Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,222 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,275 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,005 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,331 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,114 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości