Ankieta: Jak oceniasz film?
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Super było to, że Maverick grał razem z nimi
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Top Gun: Maverick (2020) reż. Joseph Kosinski
#81
MY BODY IS READY!
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#82
Ależ to rewelacyjnie wygląda!

Odpowiedz
#83
Co najmniej trzy seanse w kinie... co najmniej.
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
#84
"I feel the need, the need for speed." Czekam!

Na etapie pre-produkcji wspominano, ze syn Goose'a ma odegrac znaczaca role w filmie. Bohater grany przez Tellera to Bradley Bradshaw. Prawdziwe imie Goose'a - Nick Bradshaw. 

Imdb: Goose's real name is Nick Bradshaw. His name is briefly seen on a flight patch on top of his dresser when Maverick goes to retrieve Goose's belongings after he dies. It can also be seen numerous times written on the side of the F-14 he and Maverick fly. It is most noticeable when Goose hits the canopy after ejecting.

Odpowiedz
#85
I stało się, trailer niczego nie popsuł, wręcz zaostrzył apetyt. Ale brakuje mimo wszystko tego pazura z Teaser Trailera, który wg mnie był czymś epickim.

Jako, że dobrze znam tereny San Diego i baz lotniczych na terenie wyspy Coronado i nawiedziłem też Miramar i w sumie każdą bazę lotniczą w Kalifornii poza Beale, to... podzielę się tym fajnym materiałem. ;) Coś mi w tym trailerze wyglądało znajmo... Szybki look w archiwum zdjęć i...:

Rzeczywistość - Październik 2019


[Obrazek: m3Cj79F.jpg]

Top Gum Maverick.

[Obrazek: zdT5mOc.jpg]
12FU

Odpowiedz
#86
Must see 2020. Epicko to wyglada i nie wierze ze film będzie gorszy niż zwiastuny.

Odpowiedz
#87
Wszelkie ujęcia z samolotami prezentują się niesamowicie, jeśli gdzieś w tym trailerze jest komputer, to szacunek.

Wąs Tellera też niczego sobie :D

Odpowiedz
#88
Na marginesie - pamiętacie scenę z trailera Mission Impossible: Fallout jak Tomek leci na czołówkę z ciężarówką? Wtedy to był fake, scena nie trafiła do wersji kinowej. A tutaj te wszystkie ujęcia tego typu po prostu urywają tyłek.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#89
Niestety wszędzie jest komputer. ;) Nie ma tu ujęcia, które w jakiś sposób nie byłoby wspomagane CGI. No i niestety wiele manewrów jest mega przegiętych, np. przelot Mavericka między 2 szkoleniowymi F/A-18 Super Hornet. A to to co na końcu oblatuje Maverick (samolot jest całkowicie CGI) to owiana złą sławą Aurora i startuje sobie to to z bazy Edwards w Palmdale/Lancaster. Mi czegoś brakuje w tym trailerze, czegoś co miał Teaser. Takiego swego rodzaju kopa.
12FU

Odpowiedz
#90
Jako trailer właśnie (montaż / muzyka / tempo / pierdolnięcie) jest to totalnie przeciętna robota, ale obrazki robią swoje. I spoko.

Odpowiedz
#91
(16-12-2019, 19:35)Snappik napisał(a): Wtedy to był fake, scena nie trafiła do wersji kinowej.

Trafiła ale z innym tłem ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#92
Ostatnie ujęcie - miód.

Obecnie moje numero uno na 2020.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#93


TOM CRUISE - LEGEND.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#94
Cuaron dobrze robił nie oferując Cruise'owi roli w Grawitacji ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#95
Ile razy słyszę to uderzenie dzwonu to mam ciarki :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#96
Co to jest za gość, jak kiedyś zaproponują mu film o locie na Marsa to spiknie się z Elonem i wystrzeli się w kosmos jebany...

Odpowiedz
#97
"Superbowlowy" spot...

Odpowiedz
#98
Wydaje mi się, że powinni dać sobie siana z jakimikolwiek nowymi spotami. Teaser-Trailer był boski, trailer dolał oliwy do ognia. Jest mega hype i w sumie wszystko to co może pojawić się od dziś do premiery może tylko spierdzielić to, co udało się uzyskać przez ostatnie pół roku. ;)
12FU

Odpowiedz
#99
Premiera przesunięta... o dwa dni :)
[Obrazek: b258ecd9b9a32451med.jpg]

Odpowiedz
To było do przewidzenia. Ziemia jest teraz zbyt mocny "Danger Zone", aby lądować w kinie. 

https://www.empireonline.com/movies/news/top-gun-maverick-tom-cruise-release-delay/?fbclid=IwAR0iFiacnKStwJqoEAS4WCi693p8NIIHzFmr5ZsWiQHEa_0-Dfnsf7UH-n4

Jest to jednak tego typu film, że nie wyobrażam go sobie oglądać inaczej niż na największym ekranie. Cóż trzeba czekać. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ghostbusters (1984-2020) Juby 721 109,925 10-04-2024, 23:48
Ostatni post: shamar
  Bad Boys (1995-2020) Hitch 169 29,002 28-03-2024, 22:23
Ostatni post: shamar
  Seria Sherlock Holmes (2009-2020) Anonymous 222 42,466 06-04-2022, 10:52
Ostatni post: Bucho
  Borat (2006) i Borat 2 (2020) Pelivaron 23 5,178 26-12-2020, 04:25
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości