True Detective - SEZON DRUGI [HBO]
#1
Dobra, chyba najwyższa pora podjąć jakieś kroki, bo widma w poprzednim temacie stały się nieznośne.

Wszyscy wiedzą o co chodzi, więc nie będę tutaj szczególnie przedłużać - oto miejsce na spekulacje, plotki i newsy na temat drugiego sezonu serialu HBO. Pierwszy - znakomitość, poprzeczkę podniósł bardzo wysoko, oby drugi przynajmniej do niej doskoczył. Wciąż nie znamy oficjalnie aktorów, którzy w nowej serii się pojawią - najświeższe wieści mówią o Colinie Farrellu i Taylorze Kitschu.

No, to gadajcie sobie :)

Odpowiedz
#2
No wlasnie mialem to robić. :)

Poki co najwieksze info, bo dostarcza je m.in. Variety to, że Colin Farrell gada o tym, zeby zagrać w serialu. Są też ploty o Kitschu, ale to złe ploty, bardzo nieprawdziwe na pewno:

http://www.slashfilm.com/colin-farrell-true-detective/

Jeżeli chodzi o fabułę to Pizzolato mówi:

"It takes place in California — not Los Angeles, but some of the much lesser known venues of California — and we’re going to try to capture a certain psychosphere ambiance of the place, much like we did in season one."

The writer had also teased that the plot would involve “hard women, bad men and the secret occult history of the United States transportation system.” But in comments this week, he backed off a bit on the transportation system line, saying “I would actually just stick with ‘set in California.’”

Odpowiedz
#3
W sumie szkoda, że Pizzolato nie chce pokusić się o coś, co zatrzęsłoby podstawami Ameryki. Seryjna morderczyni-Murzynka. Statystycznie prawdopodobieństwo natrafienia na seryjniaka-Murzyna w USA jest większe niż na białego (dotyczy to zwłaszcza ostatnich 3-4 dekad).

Odpowiedz
#4
Takiego niusa to się chyba nie spodziewaliśmy.

Vince Vaughn prowadzi rozmowy w sprawie występu w drugim sezonie: http://www.slashfilm.com/vince-vaughn-true-detective-season-2/

Odpowiedz
#5
kurva to oni jeszcze rozmowy jakieś prowadzą? jesień tuz tuż, a przypominam ze trailer do jedynki ukazał się we wrześniu 2013

Odpowiedz
#6
Żeby wyrobić się przed GoT mogą zacząć nawet w lutym, ja odkąd potwierdzono drugi sezon nie spodziewałem się, że zdążą na grudzień.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#7
Vast, to chyba twój trzeci post pod rząd z niepotrzebnym przekleństwem. Chyba da się bez, co?

Odpowiedz
#8
Nie da się

edit

a od początku tego miesiąca miałem tylko 2 bluzgi w postach więc stfu.

Odpowiedz
#9
Ja widziałem tu, w homofobii i chyba w Interstellar (choć teraz nie widzę tam takiego posta, więc mogło mi się wydawać, więc sorry:), więc rzuciło mi się w oczy;)

Odpowiedz
#10
http://uproxx.com/tv/2014/08/a-female-lead-is-being-eyed-for-true-detective-and-she-is-perfect/

TAK TAK TAK! :) Moss to idelny wybór.

Odpowiedz
#11
Potencjalny zarys fabularny według tego źródła.

Odpowiedz
#12
A tu rozpiska z Variety wg której casting bohaterów miałby tak wyglądać (razem z opisem postaci):

http://www.vanityfair.com/vf-hollywood/true-detective-season-two-female-lead?mbid=social_facebook

Szkoda, że Vaughn miałby grać antagoniste. Liczylem, ze zagra jednego z glownych bohaterów pozytywnych.

Odpowiedz
#13
Nie no, Vince Vaughn bardziej pasowałby mi na jakiegoś wychilloutowanego dilerka, który jest jakimś donosicielem detektywów niż głównego złoczyńcę. No, ale zobaczymy co z tego będzie.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#14
Ach, gaddemyt.

http://theweek.com/speedreads/index/266829/speedreads-true-detective-season-2-wont-air-until-summer-2015
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#15
Czemu gaddemyt? Skoro jeszcze nie zaczęli zdjęć, to wrzesień 2015 jest optymistyczną wersją. Na co liczyłeś, że w cudowny sposób premiera będzie tej jesieni, albo w zimie?

Odpowiedz
#16
No pewka:)

Gaddemyt za każde opóźnienie, bo chcę już to teraz, ot co.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#17
Czytałem gdzieś (nie mogę teraz tego znaleźć) wypowiedź Lombardo, że przeczytał scenariusz i może powiedzieć tylko tyle, że drugi sezon nie będzie tak mroczny jak pierwszy.
Gaddemyt:/

Odpowiedz
#18
"[Lombardo], who revealed he has read the first two hours of the new series script by Nic Pizzolatto, acknowledged the spectre of the debut season, saying, “It’s a challenge… how do you not be haunted by the success of what you’ve just done?”

But he professed the writing on the second series to be even better than that on the first.

“It’s still dark,” he said. “Nic explores the darkness in people’s souls.

“It’s not as dark, but it’s not a light ride.

“Nic likes looking into the crevices of the soul.”"

Odpowiedz
#19
Cytat: wypowiedź Lombardo, że przeczytał scenariusz i może powiedzieć tylko tyle, że drugi sezon nie będzie tak mroczny jak pierwszy.

I bardzo dobrze, że tak mówi. Rzygam już deklaracjami w stylu: "Każdy odcinek drugiego sezonu będzie 50% mroczniejszy i lepszy niż pierwszego". Dokładnie to samo mówili twórcy w przypadku "Banshee" i w efekcie drugi sezon okazał się 50% gorszy od pierwszego.

Odpowiedz
#20
(31-08-2014, 14:34)Mush Room napisał(a): Gaddemyt za każde opóźnienie, bo chcę już to teraz, ot co.

A ja chcę pokoju na świecie i milion baksów :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  True Detective [HBO] Mental 913 199,643 14-02-2026, 20:18
Ostatni post: slepy51
  Dirk Gently's Holistic Detective Agency (NETFLIX) Indroman 3 3,056 28-09-2017, 12:51
Ostatni post: Gal Anonim
  24: Redemption & 24 sezon 7 Anonymous 17 5,270 03-02-2014, 18:29
Ostatni post: Mierzwiak
  True Blood Mental 76 20,206 04-08-2013, 00:16
Ostatni post: Red



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości