Stały bywalec
Liczba postów: 2,545
Liczba wątków: 17
Dobra, chyba najwyższa pora podjąć jakieś kroki, bo widma w poprzednim temacie stały się nieznośne.
Wszyscy wiedzą o co chodzi, więc nie będę tutaj szczególnie przedłużać - oto miejsce na spekulacje, plotki i newsy na temat drugiego sezonu serialu HBO. Pierwszy - znakomitość, poprzeczkę podniósł bardzo wysoko, oby drugi przynajmniej do niej doskoczył. Wciąż nie znamy oficjalnie aktorów, którzy w nowej serii się pojawią - najświeższe wieści mówią o Colinie Farrellu i Taylorze Kitschu.
No, to gadajcie sobie :)
12-07-2014, 13:03
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
No wlasnie mialem to robić. :)
Poki co najwieksze info, bo dostarcza je m.in. Variety to, że Colin Farrell gada o tym, zeby zagrać w serialu. Są też ploty o Kitschu, ale to złe ploty, bardzo nieprawdziwe na pewno:
http://www.slashfilm.com/colin-farrell-true-detective/
Jeżeli chodzi o fabułę to Pizzolato mówi:
"It takes place in California — not Los Angeles, but some of the much lesser known venues of California — and we’re going to try to capture a certain psychosphere ambiance of the place, much like we did in season one."
The writer had also teased that the plot would involve “hard women, bad men and the secret occult history of the United States transportation system.” But in comments this week, he backed off a bit on the transportation system line, saying “I would actually just stick with ‘set in California.’”
12-07-2014, 13:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014, 13:34 przez Gal Anonim.)
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
W sumie szkoda, że Pizzolato nie chce pokusić się o coś, co zatrzęsłoby podstawami Ameryki. Seryjna morderczyni-Murzynka. Statystycznie prawdopodobieństwo natrafienia na seryjniaka-Murzyna w USA jest większe niż na białego (dotyczy to zwłaszcza ostatnich 3-4 dekad).
12-07-2014, 15:25
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
Takiego niusa to się chyba nie spodziewaliśmy.
Vince Vaughn prowadzi rozmowy w sprawie występu w drugim sezonie: http://www.slashfilm.com/vince-vaughn-true-detective-season-2/
04-08-2014, 22:10
Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
kurva to oni jeszcze rozmowy jakieś prowadzą? jesień tuz tuż, a przypominam ze trailer do jedynki ukazał się we wrześniu 2013
05-08-2014, 02:00
Lord Snow
Liczba postów: 2,983
Liczba wątków: 8
Żeby wyrobić się przed GoT mogą zacząć nawet w lutym, ja odkąd potwierdzono drugi sezon nie spodziewałem się, że zdążą na grudzień.
05-08-2014, 02:26
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Vast, to chyba twój trzeci post pod rząd z niepotrzebnym przekleństwem. Chyba da się bez, co?
05-08-2014, 10:15
Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
Nie da się
edit
a od początku tego miesiąca miałem tylko 2 bluzgi w postach więc stfu.
05-08-2014, 11:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2014, 11:23 przez vast.)
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Ja widziałem tu, w homofobii i chyba w Interstellar (choć teraz nie widzę tam takiego posta, więc mogło mi się wydawać, więc sorry:), więc rzuciło mi się w oczy;)
05-08-2014, 11:32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2014, 11:34 przez patyczak.)
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
Fhtagn
Liczba postów: 5,361
Liczba wątków: 9
Potencjalny zarys fabularny według tego źródła.
Cytat:...the second season of “True Detective” will follow the death of Ben Caspar, the corrupt city manager of a fictional California city who's found brutally murdered amid a potentially groundbreaking transportation deal that would forever change freeway gridlock in the state. Three law enforcement officers from different cities and branches of the government are tasked with finding out who did it. They soon discover their investigation has much broader and darker implications than they initially thought.
Caspar's 52-year-old corpse is found on a lonely stretch of Pacific Coast Highway near Big Sur — satanic symbols etched on his chest. It turns out he had a penchant for rough sex and may have been involved in the occult.
05-08-2014, 17:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2014, 17:15 przez raven.second.)
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
A tu rozpiska z Variety wg której casting bohaterów miałby tak wyglądać (razem z opisem postaci):
http://www.vanityfair.com/vf-hollywood/true-detective-season-two-female-lead?mbid=social_facebook
Szkoda, że Vaughn miałby grać antagoniste. Liczylem, ze zagra jednego z glownych bohaterów pozytywnych.
05-08-2014, 22:54
Stały bywalec
Liczba postów: 18,648
Liczba wątków: 149
Nie no, Vince Vaughn bardziej pasowałby mi na jakiegoś wychilloutowanego dilerka, który jest jakimś donosicielem detektywów niż głównego złoczyńcę. No, ale zobaczymy co z tego będzie.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
05-08-2014, 23:03
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
Aktualnie rządzi: ja
31-08-2014, 14:04
.
Liczba postów: 27,931
Liczba wątków: 62
Czemu gaddemyt? Skoro jeszcze nie zaczęli zdjęć, to wrzesień 2015 jest optymistyczną wersją. Na co liczyłeś, że w cudowny sposób premiera będzie tej jesieni, albo w zimie?
31-08-2014, 14:25
Stały bywalec
Liczba postów: 1,636
Liczba wątków: 8
No pewka:)
Gaddemyt za każde opóźnienie, bo chcę już to teraz, ot co.
Aktualnie rządzi: ja
31-08-2014, 14:34
Nowy
Liczba postów: 410
Liczba wątków: 7
Czytałem gdzieś (nie mogę teraz tego znaleźć) wypowiedź Lombardo, że przeczytał scenariusz i może powiedzieć tylko tyle, że drugi sezon nie będzie tak mroczny jak pierwszy.
Gaddemyt:/
31-08-2014, 15:18
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2014, 15:18 przez joozeek.)
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
"[Lombardo], who revealed he has read the first two hours of the new series script by Nic Pizzolatto, acknowledged the spectre of the debut season, saying, “It’s a challenge… how do you not be haunted by the success of what you’ve just done?”
But he professed the writing on the second series to be even better than that on the first.
“It’s still dark,” he said. “Nic explores the darkness in people’s souls.
“It’s not as dark, but it’s not a light ride.
“Nic likes looking into the crevices of the soul.”"
31-08-2014, 15:45
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Cytat: wypowiedź Lombardo, że przeczytał scenariusz i może powiedzieć tylko tyle, że drugi sezon nie będzie tak mroczny jak pierwszy.
I bardzo dobrze, że tak mówi. Rzygam już deklaracjami w stylu: "Każdy odcinek drugiego sezonu będzie 50% mroczniejszy i lepszy niż pierwszego". Dokładnie to samo mówili twórcy w przypadku "Banshee" i w efekcie drugi sezon okazał się 50% gorszy od pierwszego.
31-08-2014, 16:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2014, 16:19 przez Mental.)
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,497
Liczba wątków: 67
(31-08-2014, 14:34)Mush Room napisał(a): Gaddemyt za każde opóźnienie, bo chcę już to teraz, ot co.
A ja chcę pokoju na świecie i milion baksów :P
31-08-2014, 17:49
|