Albo faktycznie odwalają jakąś manianę, bo to Sony, tylko że wtedy to kompletne samozaoranie.
22-03-2018, 12:35
|
Venom (2018)
|
|
Z drugiej strony to może być specjalnie puszczony spławik, żeby zrobić trochę negatywnego szumu i móc potem pokazać normalny film o Venomie. Albo to jakiś wyciek wczesnego draftu.
Albo faktycznie odwalają jakąś manianę, bo to Sony, tylko że wtedy to kompletne samozaoranie. 22-03-2018, 12:35
U Sony to akurat jest możliwe chociaż nie wierzę, że są aż tacy poebani i strzelą sobie w kolano z działa...
22-03-2018, 12:45
Ale właściwie czego oczekiwać od solowego originu Venoma? Tylko rozterek osoby zmieniającej się w coś dziwnego + jakaś bitka z czymś jeszcze gorszym od siebie żeby stworzyć obraz Venoma jako postaci lekko pozytywnej.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 22-03-2018, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018, 13:57 przez SonnyCrockett.) Cytat:Ale właściwie czego oczekiwać od solowego originu o Venomie? Venoma. 22-03-2018, 13:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018, 13:40 przez Gieferg.)
Czyli co, wyjdzie, że w "Spider-manie 3" było go więcej? Bo jeśli tak, to niezłe jajca.
22-03-2018, 13:41 (22-03-2018, 13:40)Gieferg napisał(a):Cytat:Ale właściwie czego oczekiwać od solowego originu o Venomie?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 22-03-2018, 14:01
Tutaj wiecej na temat fabuły możliwe spoilery http://naekranie.pl/aktualnosci/plotka-wyciekla-fabula-filmu-venom-opis-budzi-kontrowersje-3034678
22-03-2018, 14:20
A więc teaser nie kłamał :) Pokazywanie Venoma nie ma sensu przy promocji tego filmu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
22-03-2018, 16:30
Więc co ma mnie do niego przyciągnąć, Tom Hardy w generycznym sci-fi akcji / horrorze? Meh. Te plotki brzmią idiotycznie, ale jest spora szansa że są prawdziwe. W takim razie życzę miłego flopa w BO. :)
Swoją drogą symbiont idealnie można by było podpiąć pod obce światy obecne w Infinity War, ale cóż, Sony chce udowodnić że są równie fajnie co Fox i chcą mieć swojego Logana/Deadpoola. Niech się walą. :) 22-03-2018, 16:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018, 16:46 przez Huntersky.)
Jeśli te plotki sie sprawdzą to będe ostro wkurzony. Brzmi to tragicznie. Pozostaje miec nadzieje, że pełny trailer (mam nadzieje przed Comic Conem) wyjaśni sprawe.
22-03-2018, 16:45
W ogóle pomysł na solowego Venoma bez Spider-Mana już był dziwny. Szkoda, że nie wpadli na pomysł by zrobić "The Amazing Spider-Man 3" z Garfieldem jako Spideyem, a Hardy byłby Venomem.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
22-03-2018, 16:52 (22-03-2018, 16:45)Kuba napisał(a): Jeśli te plotki sie sprawdzą to będe ostro wkurzony. Brzmi to tragicznie. Pozostaje miec nadzieje, że pełny trailer (mam nadzieje przed Comic Conem) wyjaśni sprawe. Będę zdziwiona jeśli okaże się, że plotki to jednak bujda. Trailer był strasznie słaby, no i to w końcu Sony 22-03-2018, 19:41
No cóż, tym bardziej wydają się prawdziwe :)
Bo tak przyglądając się temu w szerszej perspektywy: - mamy względnie krótki okres post-produkcji jak na film, który miałby być zalany hektolitrami CGI Venoma, - wszystkie dotychczasowe foty Hardy'ego z planu pokazywały go : a) w ubraniu cywilnym, b) dziwacznie się zachowującego (VENOM mode, bez czarnej mazi na mordzie), c) bez jakichkolwiek znaczników do mo-capu =/ Co prawda ploty, wyrwane mocno z kontekstu, brzmią letnio, ale brzmią jak.. no wiecie, jak - VENOM - ORIGIN. Czyli właściwie film byłby tym, czym tak naprawdę od początku miał być. Zresztą, już wiele razy mieliśmy przypadki, że WIĘCEJ nie znaczy wcale LEPIEJ. A może te 4-5 minut Venoma, to będzie najlepsza (pod względem realizacyjnym i merytorycznym), rzecz jaką zobaczymy w tym roku? Druga sprawa, że ploty sugerują, iż chcą się bardziej wgryźć w psychikę Eddiego. Czyli dostaniemy studium psychiczne osoby Cytat:zmieniającej się w coś dziwnego + jakaś bitka z czymś jeszcze gorszym od siebie żeby stworzyć obraz Venoma jako postaci lekko pozytywnej.:) Jeśli Hardy da radę, jeśli uda mu się pokazać, w jakimś stopniu, potencjał tej postaci, jeszcze przed koniecznością pokazywania jej w (być może) crapowatym CGI, to nie widzę przeciwwskazań.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
24-03-2018, 14:27
W filmie o Venomie chcę Venoma robiącego rozpierdziel, a nie mongolskie kino psychologiczne dla licealistów a'la Hulk Anga Lee.
Dżizas Krajst, mam gdzieś psychikę Eddiego... 26-03-2018, 00:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2018, 00:32 przez Badus.)
https://naekranie.pl/aktualnosci/kompozytor-czarnej-pantery-stworzy-muzyke-do-filmu-venom-3058327
Nie znam. Jak się muzyka sprawdza w Panterce? 30-03-2018, 11:33
Gość jest świetny, polecam też soundtrack do "Creeda", plus przez lata komponował muzykę do serialu "Community". Tu utalentowany kompozytor, bez wątpienia.
30-03-2018, 12:20 (26-03-2018, 00:31)Badus napisał(a): W filmie o Venomie chcę Venoma robiącego rozpierdziel, No tak, CGI crap* nawalający inny CGI crap zawsze w modzie. Może, włącz Transformersy i zmruż mocno oczy? ;) *CGI w filmach superbohaterski (i nie tylko) to ostatnio padaka, więc i w tym przypadku, nie nastawiałbym się na coś technicznie dobrego.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
31-03-2018, 17:11 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Venom 2 (2020) | Szaman | 133 | 26,101 |
09-04-2025, 11:11 Ostatni post: Gieferg |
|
| Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) | Pelivaron | 238 | 47,177 |
02-04-2025, 16:38 Ostatni post: Danus |
|
| Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Monika | 6 | 2,858 |
26-04-2018, 23:17 Ostatni post: werter |
|
| [oddzielony] Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Arahan | 0 | 820 |
07-12-2017, 00:01 Ostatni post: Arahan |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |