W kinie więcej niż raz
#21
FF: TSW, oczywiście. Z grą nigdy nie miałem styczności, ale jako wychowanek Amigi i detykowany amigowiec (onegdaj), uwielbiałem i uwielbiam animacje komputerówe. A ówcześnie FF to był przełom zakrawający na wiekopomne wydarzenie. Zwłaszcza, że o filmie dowiedziałem się w 1998, czyli rok po tym, jak leciwą Amigę sprzedałem.
loading podpis...

Odpowiedz
#22
hmm... poza powtórkami spowodowanymi wypadkami losowymi (wycieczka szkolna na film już widziany, seanse w ramach zajęć, wyjścia ze znajomymi, gdy nic innego ciekawego w kinach nie ma), to w sumie kilkukrotnie chodzę na filmy efektowne, lub takie, które po prostu trzeba wykorzystać na dużym ekranie, póki jeszcze je grają. Dlatego poniższa lista wygląda tak, a nie inaczej.

Avatar - 5 razy

NCFOM / Inglorious Basterds / Matrix i Matrix Reloaded (z czego raz w ramach maratonu) - 3 razy

TDK / (500) days of Summer / Public Enemies / Amelia / Kowboj z Szanghaju / Matrix Revolutions (z czego raz w ramach maratonu) / 300 / SW stara trylogia (z czego za drugim razem SE, więc nie wiem czy się liczy) oraz Episode 3 / Lost in translation / Titanic / Kill Bill 1 & 2 (z czego raz w ramach maratonu) / Sin City (z czego raz w ramach maratonu) / trylogia POTC (z czego raz w ramach maratonu) Grindhouse: Death Proof (z czego raz w ramach maratonu double feature) / Shrek / ID4 / LOTR: FOTR / Inside Man / X-men 3 / Ultimatum Bourne'a / Incepcja - 2 razy
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#23
Przypomniało mi się, że jeszcze byłem 2 razy na Pulp Fiction, ha!

Pokaźna lista Mefisto.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
#24
W tamtej dekadzie byłem ja którejś części SW dwukrotnie, ale za nic nie pamiętam, której - to było wówczas, gdy do kin weszły te "remastered". Kupa śmiechu była, gdy taśma się zatrzymała (ujęcie Vadera) i nagle na czole pojawiła się biała kropka, która po chwili pożarła ekran. Smród straszny był :D
loading podpis...

Odpowiedz
#25
No i stało się, do grona tych filmów dołączyli Expendables. Jestem tuż po drugim seansie i w towarzystwie było co najmniej tak dobrze jak za pierwszym razem :) Warto było, film jest świetny.

Odpowiedz
#26
Ja byłem tylko raz w życiu na dwóch seansach tego samego filmu i był to Avatar 8) (pomijam tu pokazy specjalne, bo to co innego).
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#27
Prestiż razy 2. Reszta nie była tego aż tak warta ; )
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#28
A an Death Proof nie byłeś dwa razy ;)? Z tego co pamiętam to się podniecałeś w temacie i chyba nawet pisałeś, że byłeś dwa razy ale może mi się przewidziało.
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
#29
There Will Be Blood x2
Revenge of the Sith x2
chyba nic więcej, ale może zapomniałem.

Odpowiedz
#30
B2Ka napisał(a):A an Death Proof nie byłeś dwa razy ;)? Z tego co pamiętam to się podniecałeś w temacie i chyba nawet pisałeś, że byłeś dwa razy ale może mi się przewidziało.

Taa, był to jeden z tych filmów, na które obiecałem sobie, że pójdę drugi raz i w końcu szczęśliwie nie poszedłem ; ) Death Proof to idealny przykład jednorazówki.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#31
Przyznaję się bez bicia: 4 razy na Ogniem i mieczem, bo podobały mi się strasznie buty Bohuna. No i chciałam wychwycić sceny, w których aktor Domogarow miał złamaną nogę. Poza tym były tanie bilety i nie miałam wtedy dvd. A poza tym sceny batalistyczne staram się oglądać w kinie. A poza tym wówczas film mi się rzeczywiście podobał. Teraz jakoś nie :wink:

Odpowiedz
#32
Kubeczek napisał(a):bo podobały mi się strasznie buty Bohuna.

Byłeś na jednym filmie cztery razy, bo podobały ci się buty? Świat nadal mnie zaskakuje :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#33
Czepialstwo Mode on:

Kubeczek napisał(a):chciałam

Kubeczek napisał(a):nie miałam

Azgaroth napisał(a):Byłeś

;)

Ja nigdy na żadnym filmie w kinie nie byłem więcej niż raz. Kilka razy miałem zamiar, ale na chęciach się skończyło.

Odpowiedz
#34
Teraz wyszło jak uważnie czytam posty :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#35
Azgaroth napisał(a):Byłeś na jednym filmie cztery razy, bo podobały ci się buty? Świat nadal mnie zaskakuje :)


no co po prostu zwracam uwagę na detal... :wink:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile razy w roku w kinie? Mefisto 733 113,888 31-01-2024, 20:58
Ostatni post: Krismeister
  Twój pierwszy film obejrzany w kinie piXi 95 16,916 10-01-2023, 11:49
Ostatni post: Reno



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości