Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Wonder Woman 1984 czyli kontynuacja filmu który nie zyskał na forum zbyt wielu fanów :)
Ja kocham i na sequel czekam bardzo z kilku powodów: czas akcji, Kristen Wiig jako najpierw przyjaciółka a później wróg Diany, powrót Steve'a. Pierwszy film był bardzo fajnie poprowadzony przez Jenkins, również w scenach akcji i ciekawi mnie czy Patty rozwinie tu skrzydła w kwestii wizualiów podobnie jak James Gunn w sequelu Strażników.
Pierwsze oficjalne fotki:
Notka prasowa:
Cytat:Fast forward to the 1980s as Wonder Woman’s next big screen adventure finds her facing an all-new foe: The Cheetah. Principal photography is underway on Warner Bros. Pictures’ follow up to the Super Hero’s first outing, last summer’s record-breaking “Wonder Woman,” which took in $822 million at the worldwide box office. “Wonder Woman 1984” will also be helmed by acclaimed director Patty Jenkins, and star Gal Gadot in the title role.
As previously announced, the film also stars Kristen Wiig in the role of the Super-Villain The Cheetah, as well as Pedro Pascal. And Chris Pine returns as Steve Trevor.
Charles Roven, Deborah Snyder, Zack Snyder, Patty Jenkins, Stephen Jones and Gal Gadot are producing the film. Rebecca Roven Oakley, Richard Suckle, Wesley Coller, Geoff Johns and Walter Hamada are the executive producers.
Joining her behind the scenes are several members of Jenkins’ “Wonder Woman” team, including director of photography Matthew Jensen, Oscar-nominated production designer Aline Bonetto (“Amélie”), and Oscar-winning costume designer Lindy Hemming (“Topsy-Turvy”). Oscar-nominated editor Richard Pearson (“United 93”) will cut the film.
Production will take place in Washington, D.C., Alexandria, Virginia, and in the UK, Spain and the Canary Islands.
Set to open in theaters November 1, 2019, “Wonder Woman 1984” is based on the character created by William Moulton Marston, appearing in comic books published by DC Entertainment. It will be distributed worldwide by Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.
13-06-2018, 19:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2020, 10:14 przez Kluski.)
Netrunner Junkie
Liczba postów: 2,999
Liczba wątków: 1
Może dostaniemy w końcu fajny cały film, a nie tylko 2/3...które i tak zostaje dorżnięte poziomem trzeciego aktu :P
Generalnie to hype=0, śledzę tylko dla Gadotki :)
13-06-2018, 19:42
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Cytat:czas akcji,(...), powrót Steve'a.
Między innymi dlatego niespecjalnie czekam.
Również dlatego, że jedynka to przereklamowany średniaczek.
Cytat:śledzę tylko dla Gadotki :)
This.
13-06-2018, 19:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2018, 19:50 przez Gieferg.)
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
WTF? Pine jednak żyje. I olewają zupełnie to, że "przez 100 lat siedziała w ukryciu"?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
13-06-2018, 20:18
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
Fajna stylówa Steve'a...
Jeżeli obejrzę to tylko dla Gadotki, nic innego mnie nie zachęca.
13-06-2018, 20:19
Stały bywalec
Liczba postów: 5,940
Liczba wątków: 6
(13-06-2018, 19:34)Mierzwiak napisał(a): Pierwszy film był bardzo fajnie poprowadzony przez Jenkins, również w scenach akcji i ciekawi mnie czy Patty rozwinie tu skrzydła w kwestii wizualiów podobnie jak James Gunn w sequelu Strażników.
Pierwsza WW, pod względem scen akcji, wyglądała miejscami jak bieda-Snyder. Przede wszystkim dlatego, że pracowała przy nim spora część jego stałej ekipy. Przy WW1984 ich nie widzę (przynajmniej na IMDB), więc obstawiam, że sequel może wyglądać zupełnie inaczej.
A Steve to pewnie urojenie Diany. Wyrzut sumienia, który towarzyszy jej od wojny :/
Przynajmniej taką mam nadzieję. Nie chce jakichś głupich zmartwychwstań.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
13-06-2018, 22:22
Oskarmeister
Liczba postów: 6,855
Liczba wątków: 18
Powracająca martwa postać jako duch/urojenie, najgorszy motyw ever.
13-06-2018, 22:31
Netrunner Junkie
Liczba postów: 2,999
Liczba wątków: 1
Bo w ogóle recykling odstrzelonych postaci to chujowe zagranie, wyeksploatowane w Holly do poziomu absurdu :P
Zmartwychwstanie/urojenie/podróż w czasie/alternatywna rzeczywistość/klon/zły klon/retrospekcja - pick one, coś pominąłem? ;)
13-06-2018, 22:36
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2018, 22:37 przez Badus.)
Stały bywalec
Liczba postów: 12,599
Liczba wątków: 29
Pominąłeś "fantazja".
13-06-2018, 22:44
Stały bywalec
Liczba postów: 1,092
Liczba wątków: 7
No ale jeśli Steve jest wizją Diany, która pamięta go z pierwszej wojny, to czemu niby ubrany jest po ejtisowemu? Diana postanowiła w głowie upgrade'ować stajla ukochanego do tamtejszych czasów?
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church
14-06-2018, 13:45
Agent Putina
Liczba postów: 4,404
Liczba wątków: 21
Och, towarzysz herosa z czasów wojny niby zginął, ale w sequelu okazuje się, że żyje? Zupełnie z niczym mi się to nie kojarzy.
Ale ten punkt wyjściowy podsuwa mi całkowicie oryginalny pomysł na fabułę. Co jeśli Steve stracił pamięć, został znaleziony przez szkopów, ci zrobili mu pranie mózgu i teraz jest super najemnikiem o ksywie Autumn Warfighter.
14-06-2018, 14:49
Stały bywalec
Liczba postów: 3,856
Liczba wątków: 26
Ta i ponad trzydzieści lat nie zestarzał się ani trochę :P
14-06-2018, 15:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018, 15:16 przez Predator895.)
Netrunner Junkie
Liczba postów: 2,999
Liczba wątków: 1
Bo pewnie postać Kristen Wiig to agent super tajnej organizacji, która znalazła Steve'a i zrobiła z niego hibernowanego agenta-zabójcę. Wonderka się dowie i dlatego psiapsiółki się pokłócą.
Best Progressive Female Scenario Award proszę ;)
14-06-2018, 15:20
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Bohaterski Steve się poświęca rozwalając samolot z niebezpieczną zawartością, ale po latach powraca wciąż młody i piękny. Z jakiego filmu ten motyw?
Cytat:, towarzysz herosa z czasów wojny
Towarzysz herosa z tarczą :)
Srsly, brną z tą serią w jakimś idiotycznym kierunku.
I potem co? Sequel w latach 90-tych? Z niestarzejącym się Trevorem? I kolejny w 00's?
14-06-2018, 15:46
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018, 15:53 przez Gieferg.)
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,508
Liczba wątków: 30
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
14-06-2018, 19:34
Red Crow
Liczba postów: 12,705
Liczba wątków: 50
shamar, musisz tłumaczyć swoje posty.
14-06-2018, 19:45
Netrunner Junkie
Liczba postów: 2,999
Liczba wątków: 1
@shamar
14-06-2018, 19:49
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Nie wiem jaką bzdurę wymyślili by ożywić Steve'a, ale Pine był tak świetny, a jego chemia z Gadotką tak idealna, że nie wyobrażam sobie by miało go nie być. Będę rozczarowany jeśli okaże się złym klonem czy jakimś wnukiem czy co tam jeszcze.
14-06-2018, 22:59
Stały bywalec
Liczba postów: 12,599
Liczba wątków: 29
(14-06-2018, 19:49)Badus napisał(a): @shamar
![[Obrazek: CaptainAmerica1_zps8c295f96.JPG]](http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/017/204/CaptainAmerica1_zps8c295f96.JPG)
Ja również.
Wciąż optuję za fantazjami Wondie (jeszcze pozostaje wariant Pigmaliona).
14-06-2018, 23:30
Stały bywalec
Liczba postów: 3,016
Liczba wątków: 0
Ten tytuł to oficjalny?
Ho, ho, znowu będzie można śmieszkować, że "ale już tych części natłukli"! Jak przy "Blade Runnerze 2049" :)
14-06-2018, 23:37
|