X-Men: Days of Future Past (2014)
(21-11-2013, 16:26)Mierzwiak napisał(a): X2 >> wszystkie inne filmy komiksowe od czasu Batman Returns Uśmiech

Za nim są tylko Watchmeni i First Class. Crov może mnie nawet pozwać Duży uśmiech

Batman Begins lepszy od wszystkiego co wymieniłeś. Język X2 to na pewno najlepszy film Marvela, ale z adaptacji komiksu może załapałby się do mojego TOP5.

Odpowiedz
Cytat:Batman Begins lepszy od wszystkiego co wymieniłeś. Język X2 to na pewno najlepszy film Marvela, ale z adaptacji komiksu może załapałby się do mojego TOP5.

Begins jest niezły, ale TDK i TDKR to filmy od których nawet Daredevil z Affleckiem jest lepszy.

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Już nawet początkującym userom się udziela ta paranoja...

Odpowiedz
Boję się tego dnia gdy wstanę rano, przeciągnę się, zjem śniadanie, umyję zęby i zacznę uważać Mrocznego Rycerza za gówno Uśmiech

Odpowiedz
X-Men: Days of Future Past Explores Magneto's Involvement in the JFK Assassination

Odpowiedz
CO ZA ZWROT AKCJI! Nowi X-MEN zapowiedzeni... i wyjdą już w 2016!

X-MEN: APOCALYPSE!

http://collider.com/x-men-apocalypse-release-date/

Odpowiedz
Interesujące... Ciekawe co zrobią jeśli DoFP okaże się finansową wtopą, ale cóż muszą ufać Singerowi :/

Mam tylko nadzieję, że fabuła skupi się na nowej ekipie.

Eh i tak myślę, skoro już studia ustalają plany na 2016 rok - Sony TASM 3, i FoX nowi X-meni, to teraz nic tylko czekać na odpowiedź Marvela i WB Smutny
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
No marvel ma plany na najbliższe 10 lat swięc oni chyba odpowiedzieli jeszcze zanim wszyscy inni zorientowali się, że wleką się w peletonie Uśmiech
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Apocalypse a później (w 2019) może Onslaught Uśmiech.
Marvel ma plany na dziesięć lat ale faza druga się sypie Uśmiech.

Odpowiedz
(05-12-2013, 23:54)Crov napisał(a): CO ZA ZWROT AKCJI! Nowi X-MEN zapowiedzeni... i wyjdą już w 2016!

X-MEN: APOCALYPSE!

http://collider.com/x-men-apocalypse-release-date/
Co?! Jak?! GDZIE?!

#orgasm #CantFuckingWait #meltdown

Odpowiedz
Ten kostium Fassbendera to w ogóle wygląda dziwacznie, ale i tak jest miliard razy lepszy niż prześcieradło, które na siebie włożył w First Class...

Jeśli dobrze widzę, to Wolverine w przyszłości, będzie miał znowu szpony z adamantium :O

A i jeszcze jedno, peleryna prezentuje się tak (nie wiem czy to zdjęcie już tu było linkowane):
[Obrazek: tumblr_mvk236i7Uw1rpoznho1_500.jpg]
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
No jak? Jakby mógł olać to by olał szpony kościste w przeszłości, a te Logan ma. W przyszłości przecież może miec już metalowe znow.

Odpowiedz
(07-12-2013, 21:59)Phil napisał(a): Singer olewa wszystko przy czym nie pracował (...)

Singer nie jest taki głupi (albo sprytny, zależy z której strony patrzeć Język)

Więc to tak:
- "Wolverine" rozgrywa się jakiś czas po "X-men 3", ale nie jest to chyba szczególnie długi okres (nie pamiętam czy w filmie padają jakieś konkrety).
- Scena po napisach w "Wolverine" o ile dobrze pamiętam, rozgrywa się dwa lata po zakończeniu fabuły filmu.
- Sceny w przyszłości w DoFP dzieją się 10 lat po "Ostatnim Bastionie".

Można założyć, że Logan ma wystarczająco czasu (max 7-8 lat), aby w jakiś sposób odzyskać szpony. Zresztą odpowiedź na to, skąd je ponownie ma, wydawała by się oczywista - Magneto.

I patrz, nawet Mangoldowi dali czas, aby upchnął gdzieś kontynuacje "Wolverine".
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(07-12-2013, 22:40)zombie001 napisał(a): aby w jakiś sposób odzyskać szpony.

Co znaczy odzyskać? Przecież on ich nie kupił w Tesco - to była jedyny w swoim rodzaju zabieg sponsorowany przez wojsko. Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Czepiasz się słówek Smutny
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Nie, po prostu spytałem w jaki sposób miałby je odzyskać Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na serio kwestia szponów ZNOWU jest wałkowana? Coś co da się wyjaśnić jednym zdaniem? No ale trzeba pomyśleć... i wszystko jasne.

Odpowiedz
Na bannerze nie ma Xaviera z lat 70-tych? Po zwiastunie sądziłem, że to on będzie kluczową postacią filmu.

Odpowiedz
(07-12-2013, 23:14)Mefisto napisał(a): Nie, po prostu spytałem w jaki sposób miałby je odzyskać Uśmiech

Magneto?
Zresztą pokrycie metalem samych tylko szponów to w porównaniu z pierwszym zabiegiem, czy np tym co zrobił z adamantium Yashida wydaje się być rzeczą banalnie prostą.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości