Zapowiedzi


:D

Odpowiedz
Wszedłem na filmweb żeby sprawdzić, ale i tak muszę zapytać:

Serio?

Odpowiedz
Niektórzy uważają, że jestem Troskliwym Misiem tego forum ;) Ale nawet ja wymiękłem przy tym zwiastunie od nadmiaru lukru...
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ja per*dolę, myślałem że papieżomania mija powoli...

Odpowiedz
(12-03-2014, 17:16)patyczak napisał(a): :D

Wytrzymałem tylko 49 sekund... Ale obiecuję do tego wrócić :)

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(12-03-2014, 20:07)Kaczor napisał(a): Ja per*dolę, myślałem że papieżomania mija powoli...

Poczekaj. Jak ogłosili tą beatyfikację, i jak ma zbliżać się ta kanonizacja to zobaczysz jaka będzie mania. I to już pierwszy symptom tego...

W... T... F....??!

Czyli, że czeka nas film, gdzie fragmenty nudziarstwa Franka Kimono amatorską kamerą będą przetykane CGI-wstawkami z JPII z animacją jeszcze gorszą niż w tej animce z Connerym... I jeszcze ten slogan... "Papież wszystkich dzieciaków"... Przy całej mojej sympatii do JPII to mam raczej niemiłe skojarzenia.

Pierwszy KINOWY FAMILIJNY film o papieżu. Ojojojoj....

Odpowiedz
Co to, kuwra, było?! XD Te animacje jak z gier z początku minionej dekady, te wstawki dokumentalne, ten "Tata, a Marcin powiedział", ta Arka Noego! Z całym szacunkiem dla JPII, ale o ile te dwa poprzednie filmy aktorskie można było przeżyć, tak tym razem przegięto niemiłosiernie...
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Jadąc na uczelnię ujrzałem banner gdzie pop lewej stronie był prawdziwy papa, a po drugiej jego młody, przerażający CGI-klon. Ciekawe, ile dzieciarni na to pójdzie (zero).

Odpowiedz
(13-03-2014, 13:15)OGPUEE napisał(a): Ciekawe, ile dzieciarni na to pójdzie (zero).

Jak katechetka rozkaże to pójdą :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Rozkaze? Toć pójscie do kina oznacza dzień bez lekcji. :)

Odpowiedz
Super film sie zapowiada:


Odpowiedz
A to o tym opowiadał Zamachowski tydzień temu u Wojewódzkiego.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Widzę, że twórcy zwiastuna mają dystans... "to najbardziej pojebana rzecz jaką w życiu widziałem".

A łysy Jakubik wygląda bardzo dziwie:D Dopiero po głosie go poznałem.

Odpowiedz
(18-03-2014, 23:49)Crov napisał(a): Super film sie zapowiada:


Crov, powiedz, ze jaja sobie robisz...prosze <kwiatek>

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Nie, kocham polskie kino. Po tym zwiastunie poczułem, ze rozkwita. :)

Odpowiedz
Juz po trailerze widac, ze pomysl zostanie zaorany, a scena z wchodzeniem przez brame...no przeciez tego sie nawet nie chce komentowac :) Idz dziadzie borowy i wykup wszystkie bilety, niech od razu zrobia sequel :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Tak anyway, widział już ktoś z Was Kamienie na Szaniec?
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
No, Pitero i ja umieściliśmy opinie w Krótkiej Piłce. W skrócie, on się zachwycał, ja wprost przeciwnie. Ambitna, ale jednak niewątpliwa porażka.

Odpowiedz
mam zamiar wybrać się w sobotę na "Kamienie..."
Szymon147, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2014.

Odpowiedz
Teledysk do filmu "Powstanie Warszawskie":
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yczw3l4Fgeg[/youtube]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości