Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) (/Thread-Aliens-vs-Predator-Requiem-AVP2--620)



- Mefisto - 01-10-2007

Gieferg napisał(a):"on Earth it won't matter" przetłumaczył jakiś zdolniacha...

Plakat ten sam i tak samo g*wniany.

jak sam napisałeś - tragedia ergo plakat gorszy imho


- Oconnel - 01-10-2007

Dokładnie. Nie jestem grafikiem z zawodu, ale w Corelu zrobiłbym taki napis w 5 minut. Zrypany.


- ALIEEN - 01-10-2007

Ja caly czas sie zastanawiam, czemu na plakacie
nie laduje ten tytul, ktory jest na koncu trailera?
Przeciez to polaczenie czcionek Aliens i Predator jest przezajebiste...


- Mierzwiak - 01-10-2007

Poprawiony przeze mnie plakat; może nie wyszło to jakoś super, ale lepsze niż ten "profesjonalny" 8)

[Obrazek: avp2nm1.th.jpg]


- military - 01-10-2007

Dobra robota, Mierzwiak, weź to wyślij do polskiego dystrybutora - może przyjmą i zarobisz trochę, a my będziemy mieli ładniejsze plakaty kiedy film wejdzie do kin. :)


- romeck - 01-10-2007

Mierzwiaku, uderzaj z tym gdzie trzeba. :)


- ALIEEN - 01-10-2007

That's what I'm talking about!
Choc rzecz jasna wolalbym oryginalny tytul, a pod spodem polskie
tlumaczenie - ALIENS pisane odpowiednia czcionka wyglada zdecydowanie lepiej 8)
No i podpis REQUIEM jak w trailerze, a nie jakies 2...


- Glut - 01-10-2007

Masakra. Polski dystrybutor powinien spalić się ze wstydu. Mierzwiaku, proszę natychmiast wysłać plakat, tam gdzie należy.


- Mierzwiak - 01-10-2007

Serio, napisałbym do nich, tylko na jaki adres? Żaden z tych nie wydaje się odpowiedni: http://www.cinepix.com.pl/contact


- Glut - 01-10-2007

Ja bym wysłał do każdego. Tak na wszelki wypadek.


- Predator895 - 01-10-2007

wal gdzie wlezie :)


- military - 01-10-2007

Glut ma rację, wysyłaj gdzie się da - oni się nie obrażą, co najwyżej przekierują gdzie trzeba.


- Semi - 01-10-2007

Badz jak Andy Dufresne z 'Te Shawshank Redemption'! Nie poddawaj sie i jak nie odpowiedzą - pisz regularnie (:


- Mierzwiak - 01-10-2007

Dobra, wysłałem pod trzy adresy, zobaczymy czy chociaż odpowiedzą. A jak oleją, będzie to kolejny dzień w którym robota fana wygrała z pseudoporfesjonalną robotą :twisted:


- military - 01-10-2007

Może być też tak, że oleją, a tu nagle wyjdzie kolejna wersja plakatu, podejrzanie przypominająca tę twoją, różniąca się małym szczegółem. Ale bądźmy optymistami. ;)


- Mierzwiak - 01-10-2007

Nawet gdyby bez słowa wzięli ten plakat, to chyba nie mógłbym dochodzić odszkodowanie, bo raz że to przeróbka bez zgody dystrybutora w dodatku oryginalnego plakatu, a dwa - zastosowałem czyjeś czcionki, w dodatku wzorując się na trailerze. Zresztą who cares :)

Ale pracę przy robieniu plakatów w wersjach pl mogliby zaproponować :twisted:


- ALIEEN - 01-10-2007

A tak do jasnej cholery powinien wygladac plakat w wersji oryginalnej
(po kliknieciu wieksza wersja):

[Obrazek: avpr_plakat_przerobka.jpg]

Czy dzisiejszym grafikom naprawde brak zmyslu artystycznego...?


- Mierzwiak - 01-10-2007

Good work!


- ALIEEN - 01-10-2007

Najsmieszniejsze jest to, ze czlowiek siada i w kilka minut, na szybko
tworzy cos lepszego niz "graficy" z profesjonalnego (przynajmniej
tak mi sie wydaje) studia. Nie wiem, czy naprawde tak trudno
wziac dwie stworzone przeciez na potrzeby dwoch klasykow czcionki
i zrobic odpowiedni, ladny napis, zamiast jakiegos badziewia?

Niedlugo wszystko Timesem beda pisac...


- Oconnel - 01-10-2007

Ja się pytam po co wogóle cokolwiek zmieniać (oprócz przetłumaczenia górnych napisów) w tym plakacie? Spójrzcie na oryginalny plakat. Jest tam ładnie nadrukowane A V P R. Film jest z kategorią wiekową "R", i chyba każdy kto ma skończone 18 lat załapie że chodzi o Aliena i Predatora (pomijając oczywiście ich sylwetki na posterze). Nawet jeżeli ktoś nie wie co oznacza "R", to plakat kusi do dowiedzenia się czegoś więcej na temat filmu. Mało tego, taki plakat moim zdaniem nie zachęci polskich widzów do obejrzenia AVPR po badziewiu jaki zaserwował nam poprzednio Anderson. Należało by moim zdaniem zostawić plakat w spokoju i tyle... :roll: :?