![]() |
|
Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20) +---- Wątek: Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) (/Thread-Aliens-vs-Predator-Requiem-AVP2--620) |
- Mefisto - 01-10-2007 Gieferg napisał(a):"on Earth it won't matter" przetłumaczył jakiś zdolniacha... jak sam napisałeś - tragedia ergo plakat gorszy imho - Oconnel - 01-10-2007 Dokładnie. Nie jestem grafikiem z zawodu, ale w Corelu zrobiłbym taki napis w 5 minut. Zrypany. - ALIEEN - 01-10-2007 Ja caly czas sie zastanawiam, czemu na plakacie nie laduje ten tytul, ktory jest na koncu trailera? Przeciez to polaczenie czcionek Aliens i Predator jest przezajebiste... - Mierzwiak - 01-10-2007 Poprawiony przeze mnie plakat; może nie wyszło to jakoś super, ale lepsze niż ten "profesjonalny" 8)
- military - 01-10-2007 Dobra robota, Mierzwiak, weź to wyślij do polskiego dystrybutora - może przyjmą i zarobisz trochę, a my będziemy mieli ładniejsze plakaty kiedy film wejdzie do kin. :) - romeck - 01-10-2007 Mierzwiaku, uderzaj z tym gdzie trzeba. :) - ALIEEN - 01-10-2007 That's what I'm talking about! Choc rzecz jasna wolalbym oryginalny tytul, a pod spodem polskie tlumaczenie - ALIENS pisane odpowiednia czcionka wyglada zdecydowanie lepiej 8) No i podpis REQUIEM jak w trailerze, a nie jakies 2... - Glut - 01-10-2007 Masakra. Polski dystrybutor powinien spalić się ze wstydu. Mierzwiaku, proszę natychmiast wysłać plakat, tam gdzie należy. - Mierzwiak - 01-10-2007 Serio, napisałbym do nich, tylko na jaki adres? Żaden z tych nie wydaje się odpowiedni: http://www.cinepix.com.pl/contact - Glut - 01-10-2007 Ja bym wysłał do każdego. Tak na wszelki wypadek. - Predator895 - 01-10-2007 wal gdzie wlezie :) - military - 01-10-2007 Glut ma rację, wysyłaj gdzie się da - oni się nie obrażą, co najwyżej przekierują gdzie trzeba. - Semi - 01-10-2007 Badz jak Andy Dufresne z 'Te Shawshank Redemption'! Nie poddawaj sie i jak nie odpowiedzą - pisz regularnie (: - Mierzwiak - 01-10-2007 Dobra, wysłałem pod trzy adresy, zobaczymy czy chociaż odpowiedzą. A jak oleją, będzie to kolejny dzień w którym robota fana wygrała z pseudoporfesjonalną robotą :twisted: - military - 01-10-2007 Może być też tak, że oleją, a tu nagle wyjdzie kolejna wersja plakatu, podejrzanie przypominająca tę twoją, różniąca się małym szczegółem. Ale bądźmy optymistami. ;) - Mierzwiak - 01-10-2007 Nawet gdyby bez słowa wzięli ten plakat, to chyba nie mógłbym dochodzić odszkodowanie, bo raz że to przeróbka bez zgody dystrybutora w dodatku oryginalnego plakatu, a dwa - zastosowałem czyjeś czcionki, w dodatku wzorując się na trailerze. Zresztą who cares :) Ale pracę przy robieniu plakatów w wersjach pl mogliby zaproponować :twisted: - ALIEEN - 01-10-2007 A tak do jasnej cholery powinien wygladac plakat w wersji oryginalnej (po kliknieciu wieksza wersja): ![]() Czy dzisiejszym grafikom naprawde brak zmyslu artystycznego...? - Mierzwiak - 01-10-2007 Good work! - ALIEEN - 01-10-2007 Najsmieszniejsze jest to, ze czlowiek siada i w kilka minut, na szybko tworzy cos lepszego niz "graficy" z profesjonalnego (przynajmniej tak mi sie wydaje) studia. Nie wiem, czy naprawde tak trudno wziac dwie stworzone przeciez na potrzeby dwoch klasykow czcionki i zrobic odpowiedni, ladny napis, zamiast jakiegos badziewia? Niedlugo wszystko Timesem beda pisac... - Oconnel - 01-10-2007 Ja się pytam po co wogóle cokolwiek zmieniać (oprócz przetłumaczenia górnych napisów) w tym plakacie? Spójrzcie na oryginalny plakat. Jest tam ładnie nadrukowane A V P R. Film jest z kategorią wiekową "R", i chyba każdy kto ma skończone 18 lat załapie że chodzi o Aliena i Predatora (pomijając oczywiście ich sylwetki na posterze). Nawet jeżeli ktoś nie wie co oznacza "R", to plakat kusi do dowiedzenia się czegoś więcej na temat filmu. Mało tego, taki plakat moim zdaniem nie zachęci polskich widzów do obejrzenia AVPR po badziewiu jaki zaserwował nam poprzednio Anderson. Należało by moim zdaniem zostawić plakat w spokoju i tyle... :roll: :? |