![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 08-08-2012 A ja choć Wisemana i Moore'a nienawidzę to za upadek serii winię Bruce'a Willisa. Jako gwiazda on jest jedynym powodem, dla którego te filmy wciąż powstają. Jako gwiazda też wykazuje się ciągle kompletnym nie zrozumieniem, na czym polegał fenomen tej wspaniałej trylogii. Jako (gasnąca powoli) gwiazda stara się leczyć uszczerbki swojego 72-letniego ego występowaniem w coraz bardziej przegiętych fizycznie i motywacyjnie rolach. Ostatecznie jako gwiazda przyklaskuje on temu teatrowi głupoty, popychając serię w osiągnięcie formy wyrobu amerykańsko-filmo-podobnego. Widać na stare lata woli być zapamiętany jako John McClane - superbohater walczący w obronie USA i światowej demokracji. Nie mąż biegnący boso po szkle ratować żonę. Fuck you and die, Willis. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 08-08-2012 Co zabawne, Willis wydaje sie byc jakos tak negatywnie nastawiony do serii. Chyba chce ja zniszczyc. Tak wnioskuje po tym, co mowil o nim Kevin Smith. I hate those who scream "Die Hard", miał powiedzieć Willis, kiedy ze Smithem szli ulicą i zatrzymali się obok nich rozentuzjazmowani fani. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 08-08-2012 Nie od dziś wiadomo, że dziadowi podobała się tylko jedynka i uważa czwórkę za najlepszą część serii. Jestem w stanie pojąc niechęć do dwójki, choć wciąż bardzo lubię ten film. Ale trójka? Dżizas, to jest ekstraklasa, tylko tyci gorsza od wielkiego pierwowzoru. No ale jak ktoś woli zmieniać wyciąganie kawałka drutu z krwawiącej rany na fikuśne kung fu baleciki, a rozpryskiwanie mózgu bandziora po ścianach windy na strącanie helikopterów radiowozami... RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 09-08-2012 Cytat:to za upadek serii winię Bruce'a Willisa. Hitch, najwyższa pora chyba na wątek o Willisie: http://forumkmf.pl/Thread-Czak-Norris RE: Gorące wieści, plotki itp. - Doveling - 09-08-2012 No i będziemy mieć kinowego Alfa. Nie powiem, oglądałem i lubiłem ten serial w dzieciństwie, ale teraz jestem pełen obaw. :] RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 09-08-2012 (09-08-2012, 11:17)Doveling napisał(a): No i będziemy mieć kinowego Alfa. Nie powiem, oglądałem i lubiłem ten serial w dzieciństwie, ale teraz jestem pełen obaw. :] Przecież już był jeden i okazał się porażką :) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 09-08-2012 Nie było kinowego Alfa. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 09-08-2012 hmm, no to może to był film tv w takim razie - tak czy siak wyszła lipa :P tymczasem: Cytat:Bob Hoskins is to retire from acting following a diagnosis of Parkinson's disease last autumn, it was announced on Wednesday. A statement, issued on Hoskins' behalf, said: szkoda - choć z drugiej strony młody nie jest i już się swojego nagrał RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 09-08-2012 Film TV mial przynajmniej cel - pokazac, ze ALF nie został na pastwę naukowców i wojskowych eksperymentujących na nim do końca jego dni, jak sugerowal anulowany serial na koncu. :) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Galadh - 14-08-2012 Drobna ciekawostka - ponoć Paramount zdecydował się wpuścić "Hansel and Gretel: Witch Hunters" z Rennerem i Arterton z R-ką. W dodatku pokazy testowe wypadły podobno nadspodziewanie pozytywnie. Premiera w styczniu (u nas w lutym...), a trailer ma się pojawić w każdej chwili. Wygląda na to, że dostaniemy przyzwoity blockbuster z R-ką i dobrym czarnym humorem. Na IMDb opinie też nastrajają okay. A co tam, dodam sobie do listy. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Motoduf - 14-08-2012 Dobra wiadomość. Myślałem, że chcą to przesunąć aż do wakacji i wypuścić w PG13, ale widać, że popularność Rennera ośmieliła ich do przesunięcia premiery. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 14-08-2012 Cytat:Paramount zdecydował się wpuścić "Hansel and Gretel: Witch Hunters" z Rennerem i Arterton z R-ką. Dogrywają faki w studiu? RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012 (14-08-2012, 14:46)Galadh napisał(a): Wygląda na to, że dostaniemy przyzwoity blockbuster z R-kąWygląda na to, że dostaniemy blockbuster PG-13 z dodaną CGI krwią. Zaskakujące że niektórzy wciąż wykazują w tej kwestii totalną ignorancję. Bez urazy Galadh ;) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 14-08-2012 No to zależy, czy film był krecony z Rką i został przycięty (scenariusz podobno z miejsca był Rką, a reżyser wcześniej kręcił film bardzo z Rką, Dead Snow), czy robiono z niego PG-13 i dokręcają teraz Rkę. Wiadomości wskazują na to pierwsze. W każdym razie, wszystko sprowadza się do tego, jak wygląda scenariusz. Jeżeli scenariusz będzie dobrze Rkowy to mnie nawet CGI krew by nie wkurwiała (zwłaszcza, że postacie walczą z potworami, z tego co rozumiem, które i tak pewnie będą CGI). A co ciekawe producentami tego filmu są Adam McKay i Will Ferrel, duet, który jako ostatni skojarzyłbym z horroroprzygodówką z Rką. Co prawda nie mieszali chyba przy scenariuszu, ale jestem ciekaw czy ten film nawiązuje jakoś humorem i klimatem do Anchormana czy Eastbound & Down. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012 Jeśli scenariusz był dobry, to gówno mnie obchodzi kategoria wiekowa :) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012 A mnie martwi, że niektórzy cieszą się na widok literki R jakby urwali się z księżyca i o filmach nie mieli zielonego pojęcia. Rozczarowujesz mnie, Phil. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 14-08-2012 (14-08-2012, 23:25)Mierzwiak napisał(a): Jeśli scenariusz był dobry, to gówno mnie obchodzi kategoria wiekowa :)Nie wyobrażam sobie Kiss Kiss Bang Bang w PG-13, ale wyobrażam go sobie z CGI krwią. Dialogi i rodzaj humoru zawartego w nich też jest zależny od kategorii. Wnioskować bedzie mozna po pierwszym trailerze, ktory ma się pojawić niedługo. Osobiscie obawiam się, że będzie to coś w stylu Abrahama Wampirycznego Ujebacza albo innego Snajderowskiego gówna. Oby nie. Fakt, że nacisk jest tu duży na czarny humor może oznaczać, że w dużej mierze również z nim związana jest Rka. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012 Zgadza się Crov. Dlatego jeśli mamy do czynienia z "prawdziwym" R sytuacja w której są dwie wersje filmu nie ma racji bytu. Tyle. Prometeuszu jasno pokazał, że R może dokładnie nic nie znaczyć. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 15-08-2012 Dziewczyna z tatuażem jest filmem R-rated. Prometeusz jest filmem PG-13 z jedną R-rated sceną. Taka drobna różnica :) Ja też się cieszę, ale chciałbym, żeby to naprawdę były filmy dla dorosłych, a nie tylko atrapy. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 15-08-2012 (14-08-2012, 23:51)Mierzwiak napisał(a): Zgadza się Crov. Dlatego jeśli mamy do czynienia z "prawdziwym" R sytuacja w której są dwie wersje filmu nie ma racji bytu. Tyle.Zapominasz, że mówimy o Hollywood. Mówiąc, że nie wyobrażam sobie Kiss Kiss Bang Bang w PG-13 mówiłem o tym, że nie wyobrażam sobie równie dobrego filmu. Sęk w tym, że Kiss Kiss Bang Bang dałoby się przerobić na PG-13 (tu wyciąć krew, tu cycki, tu bluzgi, tu zmienić pare żartów) i puscic okrojoną wersję z fabuła w miare trzymajaca sie kupy. To, że były dwie wersje Hansel and Gretel Witch Hunters nie znaczy, że ta druga nie była po prostu wymysłem producenta z nożyczkami. Dziewczyna z Tatuazęm jest R-rated, bo ma caly wydźwięk i historię R-rated. Komediohorror przygodowy, jakim ma być Hansel and Gretel, może mieć po prostu brutalne sceny i jakieś dorosłe dowcipy. Jest różnica między komedią R-rated, a poważnym filmem R-rated. |