Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 08-08-2012

A ja choć Wisemana i Moore'a nienawidzę to za upadek serii winię Bruce'a Willisa. Jako gwiazda on jest jedynym powodem, dla którego te filmy wciąż powstają. Jako gwiazda też wykazuje się ciągle kompletnym nie zrozumieniem, na czym polegał fenomen tej wspaniałej trylogii. Jako (gasnąca powoli) gwiazda stara się leczyć uszczerbki swojego 72-letniego ego występowaniem w coraz bardziej przegiętych fizycznie i motywacyjnie rolach. Ostatecznie jako gwiazda przyklaskuje on temu teatrowi głupoty, popychając serię w osiągnięcie formy wyrobu amerykańsko-filmo-podobnego.

Widać na stare lata woli być zapamiętany jako John McClane - superbohater walczący w obronie USA i światowej demokracji. Nie mąż biegnący boso po szkle ratować żonę.

Fuck you and die, Willis.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 08-08-2012

Co zabawne, Willis wydaje sie byc jakos tak negatywnie nastawiony do serii. Chyba chce ja zniszczyc. Tak wnioskuje po tym, co mowil o nim Kevin Smith. I hate those who scream "Die Hard", miał powiedzieć Willis, kiedy ze Smithem szli ulicą i zatrzymali się obok nich rozentuzjazmowani fani.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 08-08-2012

Nie od dziś wiadomo, że dziadowi podobała się tylko jedynka i uważa czwórkę za najlepszą część serii. Jestem w stanie pojąc niechęć do dwójki, choć wciąż bardzo lubię ten film. Ale trójka? Dżizas, to jest ekstraklasa, tylko tyci gorsza od wielkiego pierwowzoru. No ale jak ktoś woli zmieniać wyciąganie kawałka drutu z krwawiącej rany na fikuśne kung fu baleciki, a rozpryskiwanie mózgu bandziora po ścianach windy na strącanie helikopterów radiowozami...


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 09-08-2012

Cytat:to za upadek serii winię Bruce'a Willisa.

Hitch, najwyższa pora chyba na wątek o Willisie: http://forumkmf.pl/Thread-Czak-Norris


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Doveling - 09-08-2012

No i będziemy mieć kinowego Alfa. Nie powiem, oglądałem i lubiłem ten serial w dzieciństwie, ale teraz jestem pełen obaw. :]


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 09-08-2012

(09-08-2012, 11:17)Doveling napisał(a): No i będziemy mieć kinowego Alfa. Nie powiem, oglądałem i lubiłem ten serial w dzieciństwie, ale teraz jestem pełen obaw. :]

Przecież już był jeden i okazał się porażką :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 09-08-2012

Nie było kinowego Alfa.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 09-08-2012

hmm, no to może to był film tv w takim razie - tak czy siak wyszła lipa :P

tymczasem:
Cytat:Bob Hoskins is to retire from acting following a diagnosis of Parkinson's disease last autumn, it was announced on Wednesday. A statement, issued on Hoskins' behalf, said:

"He wishes to thank all the great and brilliant people he has worked with over the years, and all of his fans who have supported him during a wonderful career."

It continued: "Bob is now looking forward to his retirement with his family, and would greatly appreciate that his privacy be respected at this time."

szkoda - choć z drugiej strony młody nie jest i już się swojego nagrał


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 09-08-2012

Film TV mial przynajmniej cel - pokazac, ze ALF nie został na pastwę naukowców i wojskowych eksperymentujących na nim do końca jego dni, jak sugerowal anulowany serial na koncu. :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Galadh - 14-08-2012

Drobna ciekawostka - ponoć Paramount zdecydował się wpuścić "Hansel and Gretel: Witch Hunters" z Rennerem i Arterton z R-ką. W dodatku pokazy testowe wypadły podobno nadspodziewanie pozytywnie. Premiera w styczniu (u nas w lutym...), a trailer ma się pojawić w każdej chwili. Wygląda na to, że dostaniemy przyzwoity blockbuster z R-ką i dobrym czarnym humorem. Na IMDb opinie też nastrajają okay. A co tam, dodam sobie do listy.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Motoduf - 14-08-2012

Dobra wiadomość. Myślałem, że chcą to przesunąć aż do wakacji i wypuścić w PG13, ale widać, że popularność Rennera ośmieliła ich do przesunięcia premiery.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 14-08-2012

Cytat:Paramount zdecydował się wpuścić "Hansel and Gretel: Witch Hunters" z Rennerem i Arterton z R-ką.

Dogrywają faki w studiu?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012

(14-08-2012, 14:46)Galadh napisał(a): Wygląda na to, że dostaniemy przyzwoity blockbuster z R-ką
Wygląda na to, że dostaniemy blockbuster PG-13 z dodaną CGI krwią. Zaskakujące że niektórzy wciąż wykazują w tej kwestii totalną ignorancję. Bez urazy Galadh ;)




RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 14-08-2012

No to zależy, czy film był krecony z Rką i został przycięty (scenariusz podobno z miejsca był Rką, a reżyser wcześniej kręcił film bardzo z Rką, Dead Snow), czy robiono z niego PG-13 i dokręcają teraz Rkę. Wiadomości wskazują na to pierwsze. W każdym razie, wszystko sprowadza się do tego, jak wygląda scenariusz. Jeżeli scenariusz będzie dobrze Rkowy to mnie nawet CGI krew by nie wkurwiała (zwłaszcza, że postacie walczą z potworami, z tego co rozumiem, które i tak pewnie będą CGI).

A co ciekawe producentami tego filmu są Adam McKay i Will Ferrel, duet, który jako ostatni skojarzyłbym z horroroprzygodówką z Rką. Co prawda nie mieszali chyba przy scenariuszu, ale jestem ciekaw czy ten film nawiązuje jakoś humorem i klimatem do Anchormana czy Eastbound & Down.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012

Jeśli scenariusz był dobry, to gówno mnie obchodzi kategoria wiekowa :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012

A mnie martwi, że niektórzy cieszą się na widok literki R jakby urwali się z księżyca i o filmach nie mieli zielonego pojęcia. Rozczarowujesz mnie, Phil.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 14-08-2012

(14-08-2012, 23:25)Mierzwiak napisał(a): Jeśli scenariusz był dobry, to gówno mnie obchodzi kategoria wiekowa :)
Nie wyobrażam sobie Kiss Kiss Bang Bang w PG-13, ale wyobrażam go sobie z CGI krwią. Dialogi i rodzaj humoru zawartego w nich też jest zależny od kategorii.

Wnioskować bedzie mozna po pierwszym trailerze, ktory ma się pojawić niedługo. Osobiscie obawiam się, że będzie to coś w stylu Abrahama Wampirycznego Ujebacza albo innego Snajderowskiego gówna. Oby nie. Fakt, że nacisk jest tu duży na czarny humor może oznaczać, że w dużej mierze również z nim związana jest Rka.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-08-2012

Zgadza się Crov. Dlatego jeśli mamy do czynienia z "prawdziwym" R sytuacja w której są dwie wersje filmu nie ma racji bytu. Tyle.

Prometeuszu jasno pokazał, że R może dokładnie nic nie znaczyć.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 15-08-2012

Dziewczyna z tatuażem jest filmem R-rated. Prometeusz jest filmem PG-13 z jedną R-rated sceną. Taka drobna różnica :)

Ja też się cieszę, ale chciałbym, żeby to naprawdę były filmy dla dorosłych, a nie tylko atrapy.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 15-08-2012

(14-08-2012, 23:51)Mierzwiak napisał(a): Zgadza się Crov. Dlatego jeśli mamy do czynienia z "prawdziwym" R sytuacja w której są dwie wersje filmu nie ma racji bytu. Tyle.
Zapominasz, że mówimy o Hollywood. Mówiąc, że nie wyobrażam sobie Kiss Kiss Bang Bang w PG-13 mówiłem o tym, że nie wyobrażam sobie równie dobrego filmu. Sęk w tym, że Kiss Kiss Bang Bang dałoby się przerobić na PG-13 (tu wyciąć krew, tu cycki, tu bluzgi, tu zmienić pare żartów) i puscic okrojoną wersję z fabuła w miare trzymajaca sie kupy.

To, że były dwie wersje Hansel and Gretel Witch Hunters nie znaczy, że ta druga nie była po prostu wymysłem producenta z nożyczkami. Dziewczyna z Tatuazęm jest R-rated, bo ma caly wydźwięk i historię R-rated. Komediohorror przygodowy, jakim ma być Hansel and Gretel, może mieć po prostu brutalne sceny i jakieś dorosłe dowcipy. Jest różnica między komedią R-rated, a poważnym filmem R-rated.