Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Dollhouse - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Dollhouse (/Thread-Dollhouse--1318)

Strony: 1 2


RE: Dollhouse - Mefisto - 13-03-2012

...NOT


RE: Dollhouse - Perfik - 13-03-2012

Co NOT? :) Nawet w polskiej telewizji kasuje się seriale, które ledwo przekraczają 2 mln widzów. Dollhouse to w tym wypadku chyba ewenement, bo ani wcześniej ani później w historii, nie zdarzyło się, żeby serial z tak tragiczną oglądalnością dostał drugi sezon.

Teraz podobna akcja jest z Fringe. Od 2-3 lat fatalna oglądalność, włodarze stacji mówią, że właściwie na nim nic nie zarabiają, a mimo to niemal na 100% pojawi się jeszcze jeden sezon. To po pierwsze primo.

Po drugie, to tak na prawdę nie wiemy, czy gdyby nie FOX, to takie seriale jak X-Files, Firefly, Dollhouse czy Arrested Development by w ogóle powstały, a nawet jeśli tak, to czy były by tak samo zajebiste :)


RE: Dollhouse - Mefisto - 14-03-2012

byłyby nawet bardziej niż zajebiste. FOX to ciemnota i debilizm i nikt mi nie wmówi, iż jest inaczej :)


RE: Dollhouse - jarod - 29-04-2014

Pytanie - oglądać unaired pilot? "Liczy się" ten odcinek czy to podobny odrzut co w przypadku Szerloka?


RE: Dollhouse - Mefisto - 29-04-2014

U Jossa wszystko się liczy.


RE: Dollhouse - wujo444 - 29-04-2014

Chyba jak już, to jako bonus do 1 sezonu, bo sporą część materiału wmontowano w inne odcinki. Zmieniła się koncepcja serialu, ale wielu scen użyto i tak.