Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Deadpool (2016) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: X-MEN UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-X-MEN-UNIVERSE--63)
+---- Wątek: Deadpool (2016) (/Thread-Deadpool-2016--3727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Deadpool - Juby - 27-03-2015

Wygląda zajebiście! Duży uśmiech

Niech Snyder nauczy się wrzucać tak kolorowe foty postaci ze swoich filmów!


RE: Deadpool - raven.second - 27-03-2015

Cytat:to jest CGI czy Reynolds w kostiumie?

Oczy i twarz pewnie będą komputerowo podrasowane, by lepiej emocje przekazać - ale jak mówiłem, jestem zadowolony. Komiksowo, ale bez przesady ani w jedną, ani w drugą stronę.


RE: Deadpool - Juby - 30-03-2015

http://www.comingsoon.net/movies/news/424685-ryan-reynolds-shows-off-deadpool-muscles-wants-film-to-be-rated-r#/slide/1

Ryaj wygląda spoko. I walczy o eRkę.


RE: Deadpool - Mierzwiak - 02-04-2015

Oglądajcie do końca Uśmiech



Jeśli to jest potwierdzenie, że będzie R, to już mogę kupować bilet.


RE: Deadpool - Gal Anonim - 02-04-2015

Piękne Uśmiech


RE: Deadpool - Snappik - 02-04-2015

Takie treściwe wywiady aż chce się oglądać Uśmiech

Widać, że mu zwyczajnie zależy aby ten Deadpool był taki, jaki powinien być. No i nie mają jakoś sporego budżetu, więc mogą zaszaleć z kategorią - I'm glad no stadiums will be harmed during the making of Tim Miller's Deadpool.


RE: Deadpool - Arahan - 02-04-2015

http://naekranie.pl/aktualnosci/deadpool-oficjalnie-wysoka-kategoria-wiekowa-obejrzyj-niesamowite-ogloszenie

potwierdzone Uśmiech

Nie mogę się doczekać!


RE: Deadpool - raven.second - 02-04-2015

To ja jeszcze o kostiumie - pomijając oświetlenie w ruchu prezentuje się naprawdę dobrze, a głos Reynoldsa idealnie do niego pasuje. Cudowne rozpoczęcie dnia!


RE: Deadpool - Juby - 02-04-2015

No dobra, ten wywiad mnie przekonał. Jaram się! Ryana lubię, do roli pasuje, w kostiumie wygląda świetnie, a eRka... chyba nie muszę tłumaczyć jak się cieszę z eRki. Wizyta w kinie obowiązkowa.


RE: Deadpool - Gal Anonim - 02-04-2015

(02-04-2015, 10:27)Arahan napisał(a): http://naekranie.pl/aktualnosci/deadpool-oficjalnie-wysoka-kategoria-wiekowa-obejrzyj-niesamowite-ogloszenie

potwierdzone Uśmiech

Nie mogę się doczekać!
No toc jest potwierdzone na poprzedniej stronie Oczko


RE: Deadpool - Lawrence - 02-04-2015

Pewnie niektórzy wiedzę i to z zażenowaniem, że średnio przepadam za Marvelem, ale akurat Deadpool jest postacią, która ma potencjał. Niedawno czekając w Berlinie na pociąg przeglądnąłem sobie w księgarni parę komiksów i spoko. Jeżeli więc film będzie równie zwariowany co one, czy też jak ta gra co to chyba rok temu wyszła, to kto wie czy nie pojawię się w kinie.


RE: Deadpool - raven.second - 02-04-2015

Widać po tym krótkim wywiadzie, że Deadpool będzie wierny komiksowi. Przechadza się w tle, by za chwilę trzasnąć reflektorem scenicznym w łeb kolesia, mówiąc "fuck you Slater!" Uśmiech



RE: Deadpool - Juby - 02-04-2015

Foty z planu
http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=118079


RE: Deadpool - zombie001 - 04-04-2015

Śmiem przypuszczać, że jeśli film okaże się dużym sukcesem finansowym, to FOX skusi się na X-factor w Rce :> (no dobra, przynajmniej takie mam pobożne życzenie).

Kostium nieźle się prezentuje, tzn. na zdjęciu wyglądał jak jakiś tani cosplay, ale w materiale filmowym, w ruchu, jest już ok.


RE: Deadpool - Arahan - 07-04-2015

Pierdyliard zdjęć z planu z Ryanem w kostiumie (kozacko się prezentuje) + trochę akcji.

[Obrazek: comment_KKMQfYhZ8dWQbxVCoF3mkrW42HASpUAw.gif]


RE: Deadpool - raven.second - 07-04-2015

[Obrazek: CB7nEjZVIAAtjRS.jpg]
Pięknie wygląda. Na niektórych fotkach widać też znaczniki wokół oczu, czyli będą robione komputerowo - to doskonała wiadomość, mimika Deadpoola zostanie oddana Uśmiech


RE: Deadpool - Pelivaron - 09-04-2015

[Obrazek: CCGZv_cUgAAWqBj.jpg]

https://twitter.com/VancityReynolds/status/585918476423827457/photo/1

https://twitter.com/VancityReynolds/status/585564964485758979

Ryan musi być na maksa podjarany tym projektem. Fajnie Uśmiech


RE: Deadpool - Hannibal - 09-04-2015

Morena Baccarin
[Obrazek: news_deadpool33.jpg]


RE: Deadpool - nawrocki - 09-04-2015

Scrollując od dołu myślałem że to facet z owłosionymi nogami.


RE: Deadpool - Mefisto - 10-04-2015

[Obrazek: gr8HMLa.gif]

Nigdy nie scrolluje się od dołu. NIGDY!