![]() |
|
Venom (2018) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Venom (2018) (/Thread-Venom-2018--4555) |
RE: Venom (2018) - Gieferg - 23-03-2017 Dobra, ale wtedy to miał być spin-off tylko o Black Cat (a nie babski team-up) i mieli w TASM2 "Felicię" , więc powiedzmy, że były przynajmniej jakieś podstawy i jakiś tam sens by to robić. Teraz nie mają nic, a próbują wyciągać z kapelusza co się da. W ogóle te filmy o villainach jakoś zazwyczaj są anulowane (wszystkie spider-verse spin-offy) albo zmienia się ich koncepcja (X-Men Origins:Magneto ---> First Class), a jak już jeden zrobili (SS) to się okazał denny tylko niestety zarobił, więc Sony (i Warner) już kombinują dalej. RE: Venom (2018) - Szaman - 27-03-2017 Podobno Venom ma mieć R-kę, jest określany jako horror SF. http://www.joblo.com/movie-news/venom-will-reportedly-be-an-r-rated-kickoff-at-a-sony-marvel-universe-188?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter RE: Venom (2018) - nawrocki - 27-03-2017 No i spoko, zawsze to jakiś bodziec, który wzbudzi moje, póki co zerowe, zainteresowanie. RE: Venom (2018) - SonnyCrockett - 27-03-2017 Do czasu jakiegoś trailera nie wierzę w powstanie tego absurdalnego projektu. RE: Venom (2018) - Szaman - 27-03-2017 Tyle znam Venoma co z TM-Semic i serialu animowanego, ale może dałoby się to jakoś ugryźć jako opowieść o opętaniu, o chęci uleczenia raka i uratowania życia prowadzącej w objęcia "złych mocy" które przejmują kontrolę i domagają się działań. Wiem, Veonom i Spider-Man są praktycznie jednością i brzmi to jak kręcenie filmu o Jokerze posiłkując się jego genezą z Zabójczego żartu bez udziału Batmana. Jednak to na tyle fascynująca postać, że chciałbym zobaczyć solowy film o niej nawet bez Pajęczaka. RE: Venom (2018) - Pitero - 27-03-2017 No ale Venom jak wszyscy wiedzą powstał dlatego, że Eddie Brock przejął symbiota po Peterze Parkerze, który wcześniej zalazł mu mocno za skórę co w dużej mierze było przyczyna nienawiści Venoma do Spider-mana. Jeżeli chcą zrobić film z originem nie wiem co wymyślą, by ominąć postać Spideya. RE: Venom (2018) - Corn - 27-03-2017 Był taki film "Gatunek 2", o czarnej mazi, która opętała astronautę, a on potem ruchał co popadnie i roznosił zarazę. Ten Venom to będzie dokładnie coś takiego minus seks, czyli jakby nie patrzeć - less fun RE: Venom (2018) - Szaman - 27-03-2017 Jedynka średnio mi się podobała, dwójki nigdy nie ruszyłem. Obawiam się, że masz rację :) RE: Venom (2018) - Pelivaron - 29-03-2017 Pojawiło się pierwsze nazwisko w kontekście tego, kto mógłby stanąć za kamerą. Według mediów Sony upatrzyło sobie Adiego Shankara.. Gość z zerowym doświadczeniem jesli chodzi o reżyserie. Zamiast tego wyprodukował przed kilkoma laty krótkimetraż "Venom: Truth in Journalism", który opowiadał historię Eddiego Brocka. Niby to ma być głównym argumentem. Facet zdecydowanie bardziej kojarzony z działalności producenckiej - Kaznodzieja z karabinem, Dredd czy Przetrwanie. Teraz miałby stanąć za kamerą blockbustera? Średnio to widzę. RE: Venom (2018) - Szaman - 29-03-2017 Wygląda to tak jakby lubili krótkometrażówkę, ale niezbyt lubili inne filmy jej reżysera Joe Lyncha: Drogę bez powrotu 2, Everly i Knights of Badassdoom. RE: Venom (2018) - Pelivaron - 29-03-2017 W ogóle to sam koncept tego Uniwersum Spider-Mana bez Spider-Mana wygląda dziwnie. Sony oprócz Venoma już planuje kolejny film. Oni chcą zbudować świat z postaci znanych z komiksów o Pajączku :) Oprócz Venoma ma powstać też projekt o Silver Sable i Black Cat. Co więcej - projekt ma ruszyć już jesienią, podobnie zresztą jak Venom :D https://www.comicbookmovie.com/spider-man/that-black-cat-silver-sable-movie-may-be-coming-sooner-than-expected-a149976 RE: Venom (2018) - Gieferg - 29-03-2017 A o czym była mowa stronę wcześniej? RE: Venom (2018) - Gal Anonim - 19-05-2017 Tom Hardy będzie Venomem, Fleischer reżyseruje. Huh. http://deadline.com/2017/05/venom-movie-tom-hardy-eddie-brock-sony-marvel-film-1202098343/ RE: Venom (2018) - Proteus - 19-05-2017 O shit, son.
RE: Venom (2018) - Mierzwiak - 19-05-2017 Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see. Niech tego nie spieprzą, błagam. RE: Venom (2018) - zombie001 - 19-05-2017 No, no, no.. Sony Pictures tonie niczym Titanic i.. rzuca takimi zajebistymi castingami -.- Nie jestem przekonany czy im się to uda, ale zaczynam dostrzegać plusy, że to nie będzie część MCU. Co więcej, co raz bardziej przekonuje się, że deal Sony z Marvelem był ich gigantycznym błędem. Zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć konfrontacje Pajęczaka (Garfielda) z Venomem w tym pseudo-horrorze z Rką, niż Spide'a wśród Avengersów. RE: Venom (2018) - Mierzwiak - 19-05-2017 Spider-Man z kategorią R? A może by tak zejść na ziemię? RE: Venom (2018) - Gal Anonim - 19-05-2017 (19-05-2017, 20:34)Mierzwiak napisał(a): Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.Ja bym nie przesadzał z "must see". Fleischer od czasu "Zombieland" niczego szczegolnego nie zrobił raczej. Hardy to super casting, ale ja też przypomniałem sobie, że miał grać Flagga w "Suicide Squad". No i kurde, Sama Fishera w "Splinter Cellu" niby też ma grać a cisza. Tak samo "100 Bullets". Wiec poczekamy na rozwój sytuacji - czy w ogole cos z tego bedzie. Ale, no, sam casting zrobil na mnie pozytywne wrazenie. RE: Venom (2018) - zombie001 - 19-05-2017 @Mierzwiak Ale ja mówiłem o "Venomie". Tzn. o konfrontacji Spider-mana i Venoma w jego filmie :) Pająk mógłby tam być 3-cio planowym bohaterem, który dostał ostro wciry od czarnego charakteru i tyle. Zresztą abstrahując od tego.. z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym. Czy przypadkiem wersja Camerona nie oscylowała wokół tej granicy PG-13/Rka i dlatego projekt trafił do kosza? RE: Venom (2018) - Gieferg - 19-05-2017 Cytat:Tom Hardy będzie Venomem ![]() No dobra, teraz jestem zainteresowany. Tylko niech jednak dadzą tam Spider-Mana, nawet na drugim planie - jakiegokolwiek, najlepiej Garfielda :) W sumie co im szkodzi, mogą mieć dwóch Spider-Manów - jeden w MCU, a drugi niech się przewija w tle w tych spin-offach. |