![]() |
|
Wonder Woman 1984 (2020) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55) +---- Wątek: Wonder Woman 1984 (2020) (/Thread-Wonder-Woman-1984-2020--4924) |
RE: Wonder Woman 1984 (2019) - harlequinade - 16-06-2018
RE: Wonder Woman 1984 (2019) - zombie001 - 16-06-2018 Gdy już człowiek myśli, że Gal nie może wyglądać lepiej...
RE: Wonder Woman 1984 (2019) - OGPUEE - 16-06-2018 Czy dobrze widzę, że skrócili sukienkę Wonder Woman? RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Mierzwiak - 16-06-2018 <3<3<3 Ciekawa strategia ze strony WB: zdjęcia ledwo wystartowały a mam wrażenie że marketingowy pociąg jedzie już z całkiem niezłą prędkością. Na Comic Con spodziewam się pokazania bardzo wczesnego teasera i jeśli Warner będzie kontynuować swoją politykę to wypuszczą go od razu w sieci, no i na bank pokażą pierwszą oficjalną fotkę Wiig. RE: Wonder Woman 1984 (2019) - SonnyCrockett - 16-06-2018 (16-06-2018, 12:26)OGPUEE napisał(a): Czy dobrze widzę, że skrócili sukienkę Wonder Woman? W 3 części będzie biegać w stringach. Taka feministyczna polityka. ;) RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Mierzwiak - 16-06-2018 Nie wygląda na krótszą niż poprzednio:
RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Badus - 16-06-2018 Om nom nom <3 RE: Wonder Woman 1984 (2019) - harlequinade - 16-06-2018 (16-06-2018, 12:34)Mierzwiak napisał(a): <3<3<3 W zeszłym roku pokazali footage z Aquamana i nie był w sieci, z tym pewnie będzie pdoobnie RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Kuba - 16-06-2018 Pierwszy materiał WW pokazali miesiąc po starcie zdjęć. Na tym CC obstawiam jednak tylko zdjęcie antagonistki. Nie muszą zaczynac od materiałów wideo tak wcześnie, ale na pewno jak juz zaczna to promocja będzie z rozmachem, WB ma pewnie aspiracje do pierwszego miliarda (znowu :D) RE: Wonder Woman 1984 (2019) - zombie001 - 17-06-2018 Cytat:I potem co? Sequel w latach 90-tych? Z niestarzejącym się Trevorem? I kolejny w 00's? Heh :) A co powiecie na szaloną teorię, którą wymyśliłem czytając ploty o DCEU (Flash ma czerpać inspiracje z „Powrotu do przyszłości”) i oryginalnego twitta* Gal ze zdjęciem? *„She’s back” razem z datą 1984 = nawiązanie do oryginalnego Terminatora (premiera 1984). Kolejnego filmu o…. podróżach w czasie. Krótko: solowy Flash i WW 84 będą stanowiły fabularny guzik reset dla całego DCEU Aleeeeeeeeeeeee jak to? RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Kuba - 17-06-2018 Wracając na ziemie. Czy w JL kiedy Diana nie chciała pozwolić Batmanowi na wskrzeszenie Supermana nie powiedziała, że miała jakieś doświadczenia z ożywionymi? Ewentualnie czy nie sprawiała takiego wrazenia? Bo szczerze mówiac dokładnie nie pamiętam a wydaje mi sie, że jej opory dałoby się podciągnąć pod złe wspomnienia z właśnie Trevorem. Zdziwie sie jeśli powrócił jako pozytywny charakter. Ciekawi mnie rola Pascala, w sieci krążą plotki, ze zagra Dr. Fate (co by stanowiło niezłą furtke dla JSA), ale nie wydaje mi sie, nie tylko z powodu wieku. Troche szkoda, ze wszyscy bogowie są martwi bo możnaby ich jakoś ciekawie wprowadzić. Ciągle nie umiem wybaczyć udupienia potencjału Aresa. Co do reebotów i innych głupstw. Seria WW po prostu od teraz bedzie funkcjonować samodzielnie, zapomnijcie o BvS czy JL, rozwoj Diany będziemy obserwować na nowo a tamte filmy pozostana w kanonie jakby sie komus za 6 lat chciało robić crossover. Jeśli chodzi o sam rozwoj Wondie to liczy się teraz tylko jej trylogia. RE: Wonder Woman 1984 (2019) - shamar - 19-06-2018
RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Danus - 19-06-2018 Nie czekam na ten film i kazda nowa informacja i zjecie tylko przypomina mi o traumie jakiej doznalem podczas seansu pierwszego filmu. Tak jak myslalem i sie spodziewalem to wszystko sklada sie na kolejny niepotrzebny i nieciekawy film komiksowy. Sam urok Gadot nie wystarczy. Ale do kina pojde, zebym mogl potem go zjechac po calosci:) RE: Wonder Woman 1984 (2019) - OGPUEE - 19-06-2018 (19-06-2018, 13:09)shamar napisał(a):Czyżby była przymiarka do wprowadzenia Niewidzialnego Odrzutowca? RE: Wonder Woman 1984 (2019) - shamar - 19-06-2018 Po czym wnosisz? RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Mierzwiak - 19-06-2018 Kręcili scenę jak Wondy lata, bądźmy poważni... RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Gal Anonim - 19-06-2018 Czy tylko mnie szalenie bawi nazwa linku shamara? RE: Wonder Woman 1984 (2019) - Snappik - 19-06-2018 Wydało się ;) RE: Wonder Woman 1984 (2019) - shamar - 19-06-2018 Po prostu wiedziałem, że ktoś się przyczepi do źródła :) RE: Wonder Woman 1984 (2019) - OGPUEE - 19-06-2018 (19-06-2018, 14:07)shamar napisał(a): Po czym wnosisz? Lecącą samodzielnie Wondie raczej robiliby na greenscreenie. Zresztą nie pamiętam, by w "JL" Wonder Woman latała (BvS nie oglądałem), w WW też nie latała, więc logiczniejsze byłoby użycie Invisible Jet. |