Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) (/Thread-Aliens-vs-Predator-Requiem-AVP2--620)



- Mierzwiak - 08-12-2007

Yeah! I like it :)

[Obrazek: aliensvspredatorrequiemgj0.th.jpg]


- MOLQ - 08-12-2007

Na scianie pieknie by sie prezentowal .Pytanko ,co to jest w prawym dolnym rogu plakatu ?? Jaja obcych ?


- military - 08-12-2007

W prawym dolnym rogu sa zolnierze, panie sokole oko.:)


- Dr_Bakier - 08-12-2007

dziwią mnie te wysokie budynki, myślałem że będzie to zwyczajne miasto a nie metropolia z wieżowcami (tym bardziej że nie widać ich na zwiastunie).
A plakacik świetny, tylko ta biała skośna szrama, niepotrzebna.


- Mierzwiak - 08-12-2007

Widocznie główna część akcji dzieje się na przedmieściach.


- MOLQ - 09-12-2007

:lol:

[Obrazek: 6uoxb2fhy9.jpg]


- Anonymous - 10-12-2007

Aż mi się przypomniało sprzedawane w latach 90-tych na targu Polistation :lol: Mniejsza o to, jakiego rodzaju jest to film, ale plakat sam w sobie zły nie jest. Ciekawe czy też powstanie sequel :lol:


A wracając do AVP:R:

IMDB napisał(a):Runtime:USA:86 min
Jeśli to prawda, to kolejne moje przypuszczenia co do tego filmu się potwierdzają, a szansa na wyprawę do kina po raz kolejny się zmniejsza, w zasadzie na chwilę obecną jedyny powód jaki naprawdę mnie ciągnie na ten film to chęć postraszenia nim mojej dziewczyny :twisted:


- Mierzwiak - 10-12-2007

Gieferg, trochę nudne to już się robi :roll:


- koronex1989 - 11-12-2007

http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=1203

3 spoty i kolejne zdjęcia-i co to do cholery jest na pierwszym zdjęciu?


- Oconnel - 11-12-2007

Planeta predków wygląda nieźle, ale chyba ktoś scenografie i kolorystykę zerżnął prosto z Kronik Riddick-a. To trochę wygląda jak armada Lord-a Marshalla hehe, ale mi się podoba.


- military - 11-12-2007

Planeta Predow naprawde w porzadku sie prezentuje - dobrze, ze wykonano ja w "predatoropodobnym" stylu, a nie tak "ludzko" jak np. statek lowcow w pierwszym AVP.


- Wawrzyniec - 11-12-2007

Podoba mi się wygląd Predka bez hełmu. W AVP kojarzył mi się z wystraszonym pieskiem. Teraz jest już lepiej, chociaż do pierwszego Predatora jeszcze trochę brakuje. Tym niemniej da się go oglądać bez zgrzytania zębów, a nawet z patrzenia czerpać przyjemność. No i predalien prezentuje się nieźle. Gdyby tylko nie te nieudolne dredy...
A trailerki bardzo fajne. Jak większość trailerów.


- Mierzwiak - 11-12-2007

Pierwsze 5 minut filmu >>KLIK<<

Czy mi się przywidziało, czy Predalien urósł w 3 sekundy? :shock:

Ale żenada...


- ALIEEN - 11-12-2007

Faktycznie troche dziwny motyw z tym PredAlienem...
Z drugiej strony jednak nie wydaje mi sie, zeby to bylo faktycznie
5 pierwszych minut filmu - raczej jakis specjalnie zmontowany
skrot, w ktorym nota bene jest sporo smakowitych ujec :)
Fajnie pasuje podlozona muzyka z "Alien: Resurrection" i "Predatora".

Edit: I ciesze sie, ze poczatek "AVP: R" bedzie taki,
jak kiedys sobie wymarzylem - FUCK YEAH! :)


- Mierzwiak - 11-12-2007

Tak, to prawda, to jest pocięte, i jest tu sporo ŚWIETNYCH rzeczy, ale w takim razie zakładając, że Predalien rośnie dajmy na to w dwa dni, czyli co, dwa dni krążyli po orbicie? Po co?

I dlaczego na Ziemię leci tylko jeden Pred?!


- ALIEEN - 11-12-2007

Mysle, ze 2 dni to w tym przypadku za duzo.
Juz w pierwszym "AVP" cykl zyciowy zostal celowo przyspieszony,
wiec podejrzewam, ze i w "AVP: R" bedzie to kontynuowane...

Co do jednego Preda - bo to jest fuckin' Master Predator i tyle :P


- Oconnel - 12-12-2007

To co widzę... podoba mi się :)


- MOLQ - 12-12-2007

W dupe :) nie patyczkuja sie jak narazie :D


- Anonymous - 12-12-2007

Szkoda, że cały drugi film opiera się na jednym z największych bullshitów z jedynki tj. że Predzie to takie debile, że choć potrafią stwierdzić, że ktoś ma raka, czy że jest w ciązy, to nie przyszło im do głowy sprawdzić, czy ciało nie jest zainfekowane :roll: Cała dwójka wynika z tej jednej bzdury, smutne...

Tak czy inaczej ten kawałek nawet mi się podobał, choć jest taki trochę teledyskowo skrótowy...


- military - 12-12-2007

Na AVPGalaxy znalazlem info ze ten fragment jest pociety, w filmie bedzie to trwalo dluzej. Wiec nie narzekajcie na skrotowosc.