![]() |
|
Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20) +---- Wątek: Aliens vs. Predator - Requiem (AVP2) (/Thread-Aliens-vs-Predator-Requiem-AVP2--620) |
- Mierzwiak - 08-12-2007 Yeah! I like it :)
- MOLQ - 08-12-2007 Na scianie pieknie by sie prezentowal .Pytanko ,co to jest w prawym dolnym rogu plakatu ?? Jaja obcych ? - military - 08-12-2007 W prawym dolnym rogu sa zolnierze, panie sokole oko.:) - Dr_Bakier - 08-12-2007 dziwią mnie te wysokie budynki, myślałem że będzie to zwyczajne miasto a nie metropolia z wieżowcami (tym bardziej że nie widać ich na zwiastunie). A plakacik świetny, tylko ta biała skośna szrama, niepotrzebna. - Mierzwiak - 08-12-2007 Widocznie główna część akcji dzieje się na przedmieściach. - MOLQ - 09-12-2007 :lol:
- Anonymous - 10-12-2007 Aż mi się przypomniało sprzedawane w latach 90-tych na targu Polistation :lol: Mniejsza o to, jakiego rodzaju jest to film, ale plakat sam w sobie zły nie jest. Ciekawe czy też powstanie sequel :lol: A wracając do AVP:R: IMDB napisał(a):Runtime:USA:86 minJeśli to prawda, to kolejne moje przypuszczenia co do tego filmu się potwierdzają, a szansa na wyprawę do kina po raz kolejny się zmniejsza, w zasadzie na chwilę obecną jedyny powód jaki naprawdę mnie ciągnie na ten film to chęć postraszenia nim mojej dziewczyny :twisted: - Mierzwiak - 10-12-2007 Gieferg, trochę nudne to już się robi :roll: - koronex1989 - 11-12-2007 http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=1203 3 spoty i kolejne zdjęcia-i co to do cholery jest na pierwszym zdjęciu? - Oconnel - 11-12-2007 Planeta predków wygląda nieźle, ale chyba ktoś scenografie i kolorystykę zerżnął prosto z Kronik Riddick-a. To trochę wygląda jak armada Lord-a Marshalla hehe, ale mi się podoba. - military - 11-12-2007 Planeta Predow naprawde w porzadku sie prezentuje - dobrze, ze wykonano ja w "predatoropodobnym" stylu, a nie tak "ludzko" jak np. statek lowcow w pierwszym AVP. - Wawrzyniec - 11-12-2007 Podoba mi się wygląd Predka bez hełmu. W AVP kojarzył mi się z wystraszonym pieskiem. Teraz jest już lepiej, chociaż do pierwszego Predatora jeszcze trochę brakuje. Tym niemniej da się go oglądać bez zgrzytania zębów, a nawet z patrzenia czerpać przyjemność. No i predalien prezentuje się nieźle. Gdyby tylko nie te nieudolne dredy... A trailerki bardzo fajne. Jak większość trailerów. - Mierzwiak - 11-12-2007 Pierwsze 5 minut filmu >>KLIK<< Czy mi się przywidziało, czy Predalien urósł w 3 sekundy? :shock: Ale żenada... - ALIEEN - 11-12-2007 Faktycznie troche dziwny motyw z tym PredAlienem... Z drugiej strony jednak nie wydaje mi sie, zeby to bylo faktycznie 5 pierwszych minut filmu - raczej jakis specjalnie zmontowany skrot, w ktorym nota bene jest sporo smakowitych ujec :) Fajnie pasuje podlozona muzyka z "Alien: Resurrection" i "Predatora". Edit: I ciesze sie, ze poczatek "AVP: R" bedzie taki, jak kiedys sobie wymarzylem - FUCK YEAH! :) - Mierzwiak - 11-12-2007 Tak, to prawda, to jest pocięte, i jest tu sporo ŚWIETNYCH rzeczy, ale w takim razie zakładając, że Predalien rośnie dajmy na to w dwa dni, czyli co, dwa dni krążyli po orbicie? Po co? I dlaczego na Ziemię leci tylko jeden Pred?! - ALIEEN - 11-12-2007 Mysle, ze 2 dni to w tym przypadku za duzo. Juz w pierwszym "AVP" cykl zyciowy zostal celowo przyspieszony, wiec podejrzewam, ze i w "AVP: R" bedzie to kontynuowane... Co do jednego Preda - bo to jest fuckin' Master Predator i tyle :P - Oconnel - 12-12-2007 To co widzę... podoba mi się :) - MOLQ - 12-12-2007 W dupe :) nie patyczkuja sie jak narazie :D - Anonymous - 12-12-2007 Szkoda, że cały drugi film opiera się na jednym z największych bullshitów z jedynki tj. że Predzie to takie debile, że choć potrafią stwierdzić, że ktoś ma raka, czy że jest w ciązy, to nie przyszło im do głowy sprawdzić, czy ciało nie jest zainfekowane :roll: Cała dwójka wynika z tej jednej bzdury, smutne... Tak czy inaczej ten kawałek nawet mi się podobał, choć jest taki trochę teledyskowo skrótowy... - military - 12-12-2007 Na AVPGalaxy znalazlem info ze ten fragment jest pociety, w filmie bedzie to trwalo dluzej. Wiec nie narzekajcie na skrotowosc. |