Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2017 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Danus - Jeszcze nikt.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Cytat:Co to za banda uchodźców tam łazi?
Gary z Chicago i jego ziomki na wycieczce.


RE: Oscary 2017 - Krismeister - 27-02-2017

Czemu ta banda dzikusów ma służyć?


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są "spoko".


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

Dobra to ja teraz walnę tekst polityczny i anty-Trumpowy: "Gdyby nie Donald Trump to Toni Erdmann dostałby Oscara" :P


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

(27-02-2017, 05:22)raven.second napisał(a):
Cytat:Co to za banda uchodźców tam łazi?
Gary z Chicago i jego ziomki na wycieczce.

Chicago to jest gdzieś koło Detroit? :P


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Cytat:Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są 'spoko'.
Ale do Mela nie dopuścili nikogo.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

O ile zakład że wszyscy ci turyści z Chicago mieszkają w LA?


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

(27-02-2017, 05:23)Paszczak napisał(a): Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są "spoko".

Szkoda, że nie wpuścili nikogo z czapeczką "Make America Great Again".


RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017

Znaczy nie wierzysz że to "przypadkowi" turyści. No wiesz. :P


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

Naturalnie to byli prawdziwi turyści, i byli tam biali, czarni, Azjaci. :)


RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017

Ktoś ma żyjący stream z Pro7?


RE: Oscary 2017 - Proteus - 27-02-2017

Ja tylko mam nadzieję, że Mel zdobędzie za reżyserie. Po czym wejdzie z gracją i dostojnością na scenę i dopierdoli im taką poruszającą, elegancką przemowę z klasą, wychodząc na najlepszego gościa w gali, że publicyści nawoływujący do jego bojkotu w holly, dostaną takiego ataku dysonansu poznawczego, że im żyłki pękną.


RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017

WAS ZUM TEUFEL???!!!


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Powtarzam się, ale kurwa żarty.


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

Felicity wygląda tak... dziewczęco. Delikatnie. Oscar mnie szokuje. Bardzo.


RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017

Niewiarygodne. Mieli dwóch tak mocnych kandydatów, ale nie... Jungle Zbuk.


RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017

[Obrazek: C5pDd_OUsAAY7Ke.jpg:small]


RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017

HR! HA!


RE: Oscary 2017 - Perfik - 27-02-2017

Fuck Yeah Hacksaw! :)