![]() |
|
Oscary 2017 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2017 (/Thread-Oscary-2017--4397) |
RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Danus - Jeszcze nikt. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Cytat:Co to za banda uchodźców tam łazi?Gary z Chicago i jego ziomki na wycieczce. RE: Oscary 2017 - Krismeister - 27-02-2017 Czemu ta banda dzikusów ma służyć? RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są "spoko". RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 Dobra to ja teraz walnę tekst polityczny i anty-Trumpowy: "Gdyby nie Donald Trump to Toni Erdmann dostałby Oscara" :P RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 (27-02-2017, 05:22)raven.second napisał(a):Cytat:Co to za banda uchodźców tam łazi?Gary z Chicago i jego ziomki na wycieczce. Chicago to jest gdzieś koło Detroit? :P RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Cytat:Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są 'spoko'.Ale do Mela nie dopuścili nikogo. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 O ile zakład że wszyscy ci turyści z Chicago mieszkają w LA? RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 (27-02-2017, 05:23)Paszczak napisał(a): Wpuścili "prawdziwych ludzi" żeby pokazać że celebryci są "spoko". Szkoda, że nie wpuścili nikogo z czapeczką "Make America Great Again". RE: Oscary 2017 - SonnyCrockett - 27-02-2017 Znaczy nie wierzysz że to "przypadkowi" turyści. No wiesz. :P RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 Naturalnie to byli prawdziwi turyści, i byli tam biali, czarni, Azjaci. :) RE: Oscary 2017 - Grievous - 27-02-2017 Ktoś ma żyjący stream z Pro7? RE: Oscary 2017 - Proteus - 27-02-2017 Ja tylko mam nadzieję, że Mel zdobędzie za reżyserie. Po czym wejdzie z gracją i dostojnością na scenę i dopierdoli im taką poruszającą, elegancką przemowę z klasą, wychodząc na najlepszego gościa w gali, że publicyści nawoływujący do jego bojkotu w holly, dostaną takiego ataku dysonansu poznawczego, że im żyłki pękną. RE: Oscary 2017 - Lawrence - 27-02-2017 WAS ZUM TEUFEL???!!! RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Powtarzam się, ale kurwa żarty. RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 Felicity wygląda tak... dziewczęco. Delikatnie. Oscar mnie szokuje. Bardzo. RE: Oscary 2017 - Paszczak - 27-02-2017 Niewiarygodne. Mieli dwóch tak mocnych kandydatów, ale nie... Jungle Zbuk. RE: Oscary 2017 - Galadh - 27-02-2017
RE: Oscary 2017 - raven.second - 27-02-2017 HR! HA! RE: Oscary 2017 - Perfik - 27-02-2017 Fuck Yeah Hacksaw! :) |