![]() |
|
Green Lantern (2011) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Green Lantern (2011) (/Thread-Green-Lantern-2011--1970) |
- Gieferg - 02-04-2011 Cytat:No ale to niestety nie jest Emerald Dawn Moze i nie jest, ale ja tam widzę całą masę elementów z niego żywcem wyjętych. Do pełni szcześcia brakuje tylko Legiona :evil: Tak czy inaczej ten film jest już nie tylko na mojej liście pewniaków kinowych ale i tegorocznych zakupów BD. - Mikoto - 03-04-2011 A ja mam dylemat, czy iść na to do kina. Z jednej strony Green Lanterna prawie w ogóle nie znam, a trailery wcale nie zachęcają mnie do poznania tej postaci. Historia przedstawiona w filmie też nie jest jakaś szczególnie porywająca ani ciekawa. Lubię Reynoldsa, ale tutaj wydaje się irytujący. I pewnie będą do co drugiej sceny pchać element humorystyczny przez co film będzie wyglądał jak kolejna część Fantastycznej Czwórki, albo (co gorsza) klon Transformers 2. Ale z drugiej strony efekty są ciekawe i wypadałoby to jednak zobaczyć na dużym ekranie. Zwykle CGI mi zwisają, ale w tym przypadku chyba zrobię wyjątek. - military - 03-04-2011 Poziom żenady przekracza jednak moje progi wytrzymałościowe - to już Wolverine wyglądał mniej... głupio. Muzyka a la Incepcja a la Batman Begins a la Każdy Nadęty Hollywoodzki Film Po Roku 2005 też bardziej odrzuca niż zachęcać. A na deser maska i oczy Ryana Reynoldsa - Jeff Bridges z Trona 2 to przy tym fotorealistyczna kreacja. - Lawrence - 26-04-2011
- patyczak - 26-04-2011 Ale słitaśny! Jak szczeniaczek. - Gieferg - 29-04-2011 Polska premiera - 29 lipca. No to poszedłem do kina... - Szaman - 02-05-2011 Niestety mylisz się, polska premiera jest 12 sierpnia... - Gieferg - 02-05-2011 Wtedy jeszcze nie była. Mniejsza z tym, w dwa miesiące po światowej premierze raczej nie będę już miał ochoty płacić za bilety do kina, szczególnie że leję ciepłym moczem na 3D. Nie chcą moich pieniędzy to się przecież nie będę narzucał. - Danus - 02-05-2011 Coraz bardziej zacząłem się przekonywać do Zielonej Latarni, głównie dzięki ostatnim trailerom, ale skoro polska premiera jest 2 miechy po światowej, to dystrybutor polski mojej kasy nie zobaczy:) - Gieferg - 04-05-2011 Nowy zwiastun: http://comicbookmovie.com/fansites/Wolvie09/news/?a=36546 Scena z podawaniem ręki leżącemu <ok> Wszystko fajnie poza polską datą premiery :evil: - Craven - 04-05-2011 Oo Michael Clarke Duncan jako Kilocośtam :) - Snappik - 04-05-2011 Nieoglądalny paw. Serio, ale to śmierdzi plastikiem na kilometr. Nie ma chyba w tym zwiastunie ujęcia bez CGI. Słabego CGI. A wisienką na torcie jest Sarsgard z wodogłowiem. - Lawrence - 04-05-2011 W sumie jak się przyjmie tę konwencję to nawet zapowiadać się może fajna zabawa. Oczywiście jak człowiek przyzwyczai się do tego pstrokatego otoczenia i tych dziwnych kosmitów to może i to być nawet fajny film. Mam nadzieję. RE: Green Lantern (2011) - Mierzwiak - 21-05-2011 Pojawił się nowy trailer: O ile w poprzedniej zajawce znalazłem kilka ciekawych i interesujących elementów, tak ta powyżej całkowicie mnie odrzuciła. Przepraszam, ale ta wielka, czarna sraka ze śmieszną komputerową twarzą i tysiącami rąk aka Kosmiczne Zuo to żart jakiś jest. RE: Green Lantern (2011) - Gieferg - 21-05-2011 No i to mnie najbardziej boli bo zdecydowanie wolałbym Legiona: ![]() (choć on się też potem zamienił w jakiegoś mega-gluta) RE: Green Lantern (2011) - Snappik - 21-05-2011 W poprzednim zwiastunie Sarsgaard z wodogłowiem jak stąd do Kansas powiedział że "nigdy nie czuł się lepiej". To dopiero beka :s Zdanie podtrzymuję - efekciarska, komputerowa sraczka zrobiona od kalki. RE: Green Lantern (2011) - Gieferg - 21-05-2011 Świetnie, już trzeci raz nas o tym informujesz, ale mimo to możemy zapomnieć, więc nie zapomnij nam przypomnieć również przy okazji każdego TV spotu jaki się pojawi :P RE: Green Lantern (2011) - Danus - 21-05-2011 o ile wcześniejszy zwiastun był w miarę ok, mimo wszechobecnego plastiku, to ten najnowszy perfekcyjnie odstrasza od oglądania całości. Brawo. ps. każda scena gdzie GL wytwarza te różne zielone bronie, to żenada roku. Sceny wyglądają komicznie i posiadają beznadziejne CGI. RE: Green Lantern (2011) - Mr. ?? - 22-05-2011 Komiksowe Green Lanterny nie podobały mi się, więc na film specjalnie nie czekam :). Sam zwiastun nic ciekawego tworzenie broni itp za pomocą mocy pierścienia to jeszcze głupsze niż Superman ładujący się ze słońca :). RE: Green Lantern (2011) - Mikoto - 22-05-2011 Pachnie mi to wszystko Nową Trylogią Star Wars ;) . Z tego co widzę to GL jest dość... specyficznym uniwersum. Realizmu to tu zapewne wiele nie uświadczymy. Od wypadku trzeba będzie się czegoś napić przed pójściem do kina, co by można było bez problemowo te wszystkie cuda oglądać :D . |